America (219)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


La multi de 8 Martie ,doamne dragi!
Sa fiti frumoase , sanatoase si sa aveti parte de multa, multa dragoste din partea celor dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Fetelor, spuneti-mi si mie de unde iau bilete de avion pentru Romania? Parintii mei vor sa plece in iulie cu copiii si nu gasesc decit pe la vreo $1200...chiar asa de mult?

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Anamaria-scuze ca dau buzna dar eu vroiam sa intru la voi sa va intreb de site de vacante all inclusiv in sud, ca am auzit ca de la voi sunt mai ieftine.Asa ca rog sa imi dati si mie o mina de ajutor
Pt Ro-cel mai un site este travelocity si sa incerci direct la polonezi-LOT, Cehi si austrieci,direct pe site-ul lor.Mai stiu ca pina in 25-28 iunie(Al Italia) sunt mai ieftine,dar nu cu mult.
Si eu caut pt fetita mea sa se duca la sf. de iunie si nu gasesc sub 1200-e din cauza barilului

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Anamaria, da, asa sunt de scumpe din pacate:( Si eu ma duc in Ro, dar mai devreme, Mai-Iunie si m-a costat pt mine si Bogdan 2200. Banuiesc ca in Iulie cel mai putin ar fi 1200/bilet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Lia, deci il scoti pe Bogdan de la scoala citeva saptamini? Eu am in plan sa ii iau 2 saptamini in Cape Cod (primele 2 saptamini in iulie) si apoi ii iau parintii 5 saptamini (+/-) in Romania. Ma iau nervii cind vad biletul 700 si taxele 500!!!

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Il scot de la scoala doar trei zile. Ei termina pe 30 Mai. Sa se distreze bine copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Pe 30 mai????? Wow sintem gelosi...ai mei termina la sf de iunie.
Cit stati?

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns squirrel spune:


LA MULTI ANI DE 8 Martie cu primavara in suflet si afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

La multi ani!!

Anamaria, dar si incepem scoala pe 13 August! Stam de pe 27 Mai pe 13 Iunie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

La multi ani! Sa fiti iubite, respectate si apreciate!


Si eu tot cu vreo 1200 am gasit bilete pentru sfarsitul lui iulie. M-am uitat pe sidestep, poate un pic mai variaza pretul cand caut cu+/- 3 zile inainte si dupa data pe care o pun. Citeam ca au crescut cel mai mult preturile, pe hotwire.com au un tool in care poti sa vezi istoricul preturilor din anii trecuti in functie de destinatie. Asta doar e pentru statistica, ca nu ajuta cu nimic sa vezi ca s-au scumpit de fapt. Eu tot mai sper ca se mai ieftinesc cu vreo luna sau doua inainte de data de plecare. Oricum, mai scumpe nu au cum sa le faca, nu?:)



Mergi la inceput