America (219)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Ruxij, de acord. Si mie imi plac baietii mai mult. De fapt, noua ne plac Scotty si Casey. Ala cu country music si ala mai ciudatel, dar foarte talentat. Asa ni se pare noua. Aici mi s-a parut genial!
http://www.youtube.com/watch?v=vyPHi4DY4fk

La noi a nins..iarasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Vio,Andreea,va multumesc fetelor!!!

Wauuu,ce poze frumoase Andreea,superbe!!!Eu sunt satula de ocean,da insulele parca sunt altfel.Ce nasol cu lucrurile stricate,imi pare rau. Te pup dulce si sper sa ne auzim pe mess,intr-o zi




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Josefine, si noua tot aia. Mai imi place si Paul, da' e nitel cam creepy, si James, da' e cam prea mult ca Adam Lambert wannabe. Si tipul ala care are voce de aia de biserica, ala negru, imi scapa numele ,dar nu imi place ce cantece canta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Ruxij, exactly my thoughts! :-)
Comentam curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulianm spune:

Josefine si Ruxij, sinteti mortale cu American Idol .

Philip, foarte frumoase pozele, numai bine si bucurii in noul loc! Las' ca mobila se inlocuieste, voi sa fiti sanatosi si voiosi (:

Si noi am avut, cind cu frigul din februarie, vreo doua zile mai reci ca-n Fairbanks, cel putin asa ne-au "incurajat" la stiri. Acum vad ca se tin lant darile in judecata a companiei de gaz.

Saptamina buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Salut americancele, ca sa nu dau buzna chiar asa...

Philip, vreau sa-ti spun ca am intrat sa vad daca ai scris, ca nu mai stiam nimic despre tine... si m-am uitat la poze. La toate!!! Absolut superb locul in care sinteti! As veni si miine sa te vizitez. Cu atit mai mult cu cit as auzi limba mea preferata vorbindu-se in jur!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

nelia, my home is your home. esti binevenita oricand.
iulia, ai dreptate, mi-am si revenit cu mobila, asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ehehehe, as vrea io! Sinteti frumosi impreuna! Si felul in care aratati parca va incadrati perfect in locurile alea, mai ales cele cu stinci de linga ocean! Da' zi-mi, muntii sint departe de tine!?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

sunt si ceva muntisori pe aici cu brazi si inca o specie de brazi maritimi pe care i-am descoperit aici. uite asa arata:
http://www.flickr.com/photos/curiouskiwi/355638574/. culmea ca poza asta e facuta in noua zeelanda.
pe insula noastra, cel mai inalt munte are 1000 m, dar e numai bun de hiking. ei, te-am convins? daca nu, mai astepta pana se mai incalzeste ca incep sa trimit si pozele cu muntii cand ne apucam de cutreierat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Primavara… anotimpul renasterii, al trezirii la viata, face acum de ziua aceasta de 8 Martie, ziua cea mai plina de feminitate, zambete, si caldura sufleteasca!

Fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa va insoteasca pretutindeni. Fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Va doresc un 8 Martie cat mai frumos.


Liliana
Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Mergi la inceput