America (219)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Of Andreea...dar era tot asigurat nu? o sa primiti macar banii pe lucruri...e nasol numai de lucrurile personale pe care nu poti pune valoare monetara...inainte sa plecam noi din Germania a ars warehouse-ul unde tineau aia toate lucrurile celor ce vin si pleaca...120 de familii au pierdut tot.

Adriana mami de Isabelle Marie - 5 luni si Aidan Alexander - 5 ani
A ticket to hell has never been funnier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Andreea imi pare rau de intamplarea cu mobila.. hai ca o sa fie bine pana la urma!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Chri, sa rezolvati intr-un fel pana la urma, va doresc.

Andreea, m-am gandit la tine zilele astea, tot asteptam poze :(. Nu prea inteleg de ce, este umed fiind langa ocean sau...? Si noua ni se intampla asta cand locuiam in Florida, ce era din piele sau inox se ducea rapid de rapa.. Tin pumnii sa fie bine !

La tzara americana (poze)


"...went for a ride in a flying shoe..." (tot poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Salutare vecinelor

O primavara insorita sa aveti. Ne gandeam sa mergem intr-o vacanta si am vrea sa zburam din Buffalo de data asta. Imi puteti recomanda niste site-uri de vacanta cu preturi acceptabile? Posibil din acelea unde 2 kids merg free? Sar'mana

Cristina

Yasmine et Chris Anthony

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiancaM spune:

Pentru voi, doamne si domnisoare,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Ne-am intors si noi weekendul trecut din insorita Florida in snow white Michigan cu un ft de zapada pe driveway de nici nu am putut intra cu valizele pina nu s-a bagat DH inainte si a curatat cu snowblowerul o carare . A fost foarte, foarte frumos. Cu siguranta ne vom mai intoarce !
Multumesc la toate fetele pentru sfaturi, ne-au fost foarte utile.
Newmami, ai avut dreptate cu Epcotul, mie mi-a placut cel mai mult, asta pe linga Magic kingdom.
Ne-am organizat in asa fel de am prins si toate spectacolele de artificii din toate parcurile. Magice intradevar !
Si am reusit sa mergem si o zi la plaja in Golful mexicului, la Clear Water Beach
Vorba lui Disney am construit niste amintiri foarte frumoase.

Andreea imi pare rau ca ati pierdut din lucruri Sper ca asta sa fi fost cel mai mare necaz . Eu astept cu nerabdare pozele exotice

O primavara frumoasa americancelor si

Mirela ! Sa fii fericita si iubita o mie de ani, si chiar cele mai indraznete vise sa devina realitate! Hugs & kisses

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NewMami spune:

Wow ce liniste pe aici … ce se inatampla … unde a fugit toata lumea ??? Ia sa facem strigarea si raportul pe unde se perinda lumea …

Alintaroma, ma bucur mult ca ati reusit sa va organizati si sa vedeti tot ce v-ati propus. Ca ati avut o vacantza frumoasa si insorita. Astept pozele.
Oare va veni si la noi primavara pana-n May ????
Am fost la ski weeekend-ul trecut crezand ca e ultimul pe sezon. Era o zapada pe partii de abia puteai sa intorci ski-urile.

Ce se mai aude cu intalnirea din primavara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Lumea e pe FB , am fost si-am verificat eu
Da si eu ma uit lung dupa primavara ... desi inainte de a pleca in vacanta se duse toata zapada si deja aveam zambile si brinduse in fata casei. Acum e iar omat de juma de m
Am sa trimit pm cu link la album.
De intilnire eu nu stiu nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mi-ar placea si mie o intalnire.. dar asta e cam departe de mine ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

poze la liber pt cine are rabdare:
www.apha.shutterfly.com

Mergi la inceput