LMA!!! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***308***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Hello, hello!

Intai si intai o sa fiu eu prima care ii ureaza minunii mele LA MULTI ANI! iubita mea, sa fii sanatoasa, fericita, sa traiesti o viata care sa iti placa, sa ai mereu sufletul impacat si sa stii ca mami si tati te iubesc enorm

LA MULTI ANI SORINA MARIA, fetita mare de COCUFAN. Si nastere usoara mamicii pt bb2

Eu sunt cam obo dupa tura de distractie cu picii, dar am remarcat intrebarea Anei si nu puteam sa o las fara raspuns.
Nu, la seminarii nu am aflat ca statul pe forum dauneaza sau ceva de genul asta. Doar ca afli multe despre tine, ajungi sa iti pui f multe intrebari, incepi sa triezi situatiile si oamenii din viata ta, incerci sa nu mai faci compromisuri, sa te impaci cu tine, etc. Acesta fiind un proces destul de "tumultos", te cam "ocupa", cel putin la nivel mental, daca nu si fizic si nu mai ai timp de f multe activitati. Nu stiu daca ati observat, dar eu dupa o perioada de absenta, imediat dupa curs, am reinceput sa scriu mai regulat, atunci cand ideile s-au mai asezat. Acum mai am perioade de absenta numai cand le simt necesare, pt ca acum mi le acord si nu mi se mai pare mereu imperios necesar sa scriu, chiar daca nu am timp/chef/inspiratie.
Pentru mine workshop-ul respectiv a fost o experienta puternica. Acum, pt ca nu am mai practicat cu regularitate am cam pierdut din lucrurile invatate, dar nu de tot, ele sunt undeva acolo si ma ajuta cand am nevoie.
Nu stiu cat de coerenta am fost, ca sunt obo tare, dar maine nu cred ca intru si nu vroiam sa o las pe Ana fara raspuns, ca mi-e draga tare

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

LA MULTI ANI,ANA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ana Bianca,ghiocica de Pisik06 la multi ani sanatosi si fericiti!




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

La Multi Ani, pui de pisik plin de personalitate, sa ai o viata minunata in familia ta frumoasa (la propriu) si calduroasa (la figurat:))! Sa traiasca Ana Bianca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

La Multi Ani, Sorina Maria, sa cresti mare si inteleapta ca o surioara mai mare ce vei fi in curand, cand se vor dubla bucuria si distractia in familia voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si-acum ghiciti ce am vazut la prima ora pe geam...dada, zapada...sa nu-mi vina sa-i tabacesc blana lu' Mosh Martin ala care ne-a fraierit?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si-acum fara gluma: ce e "gravidute mamici" care ne spune "cum sa-ti cresti bine copilul fiind super-nanny"?
Serios, de unde provine mailul acela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Acum mi-am dat seama ca "gravidute mamici" e contul nostru
No, cine a trimis materialul acela si in ce scop: sa facem dezbatere pe el?(ca in cazul asta il citesc pe tot, l-am salvat); sa ne ajute in "munca" cu copiii? fiindca i se pare "o carte de capatai"?
Chiar sunt curioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

....si eu am primit mail-ul....nu stiu cine l-a trimis...intre picaturi o sa citesc ...




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

La Multi Ani, fetite dragi! Sa fiti sanatoase si sa cresteti mari si voioase.

Mergi la inceput