LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 (137)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui bpaula
Roxana la linkul asta sunt si poze cu bucataria https://picasaweb.google.com/rn.paula/Casa#


fff misto!!! imi place si baia mov... si iluminarea din panoul din spatele blatului. is tare curioasa daca esti multumita de hota, astept detalii dupa ceva utilizari intensive. o sa freci la plita aia de numa' dar e tare aspectuoasa sa o stapaniti sanatosi!!
scuze de offtopic gagici, da' de, boala grea bucataria asta... [|:D]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Ale,draga mea prietenuta...ce mare s-a facut Iulia si ce frumos a fost de ziua ei,tare ne-ar fi placut sa fim si noi acolo...lassa ca peste 2 ani sigur nu vom mai lipsi de la petreceri. Va pupam mult!!!

salutare toata lumea,noi suntem bine,eu cu burtica crestem,Ana e Ana zamabreata si fericita.
Si sa o laud un pic. Daca pana acum 2-3 luni nu se atingea de puzzle,face acum la puzzluri de nu mai am unde sa le pun. A ajuns sa fac cele din 24 de piese fara sa stea mult pe ganduri si isi spune ei :"nu e bine,invers" si le rasuceste pana nimereste

Mama de Ana si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

roxana si eu sunt curioasa cum o sa mearga hota, momentan nu e finalizat instalatul ei ca nu reusim sa ii gasim un tub pe masura. Cat despre frecat plita, eu am avut un fix, sa nu am inox in bucatarie ca ala mi se pare si mai greu de intretinut...acu' oi vedea

Lissa brava! Ai fata mare si isteata, il trimit si pe Marius la un training intensiv? Primiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Paula,il primesc cu mare drag. felicitari pentru cazuta...e facuta cu bun gust...imi place


stiti grupul neu de mamici? Na...deci eu nasc in iulie,una dintre fete in septembrie si inca una in octombrie. Tura 2 de copii vor creste impreuna. Acum ne-am hotarat sa ne ducem toate copiii la aceiasi gradinita sa fie acomodarea mai usoara avand in vedere ca se cunosc.

La multi ani Andrei Valentine!

Mama de Ana si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

ANDREI VALENTIN

Lisa ce bine ca Ana are un grup de prieteni apropiati de varsta...la mama la bloc sunt numai copilasi de la 5 ani in sus iar Razvi nu prea are cu cine se juca...are totusi noroc ca majoritatea sunt fetite si toate il pupacesc, il plimba .

Paula sa stapaniti sanatosi mobila cea noua si sa o folosesti cu placere pe cea din bucatarie ...mobila de la Marius din camera ai facut-o pe comanda sau ai luat-o de la un magazin anume?

Incep sa ma interesez si eu de mobila pt camera copiilor pentru ca ne gandim serios sa schimbam apartamentul...sper sa si reusim macar unul cu 3 camere daca de 4 nu o sa fie bani .

O zi usoara tuturor

Crisspy, fericita de Razvi si 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Lissa ce frumos ca o sa va duceti copiii la aceeasi gradinita.

Crisspy mobila toata e facuta la comanda, am inceput acum vreo 4 ani cu niste dulapuri imense pe hol (dormitorul nostru e mic si nu e loc pentru asa ceva) si nu le gaseam de cumparat. Asa ca am apelat si acum la aceeasi firma. De fapt acum intentia era sa facem un dulap pe hol, unul in baie si unul in balcon si tipul ne-a spalat creierele de am ajuns sa renovam si sa facem si bucataria si camera lui Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Intrebare: se mai face vreun vaccin acum la 2 ani? Sau nu mai facem nici unul pana la 4 ani?

Crisspy, fericita de Razvi si 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Criss, nu, doar la 4 ani. inainte se facea la 30 de luni (2,5 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Rox ...ce bine.



Crisspy, fericita de Razvi si 12 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

chiar asa Rox..ce bine

Dar ce liniste e pe aici, imi tiuie urechile de atata liniste la noi in casuta, unde a plecat toata lumea si n-am fost invitate si noi?

Mergi la inceput