Sa ajutam trandafirasul sa infloreasca - Raisa

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

minunat Monica, fetelor... impresionant

inca nu mi-au raspuns de la Adevarul Holding dar mi-a raspuns o doamna de la Jurnalul national. mi-a trimis urmatorul mesaj: Buna seara,

Jurnalul National are, in editia print, o pagina saptamanala dedicata cazurilor umanitare si intitulata "Pagina de suflete". Eu sunt editorul acestei pagini.
Daca cunoasteti pe cineva care are nevoie de ajutorul nostru prin mediatizare, va rog sa ma contactati.

Cu stima,

-------------------------------------------------------------------
ANDREEA SMINCHISE

i-am scris despre ce e vorba, ce am facut pana acum. asa ca sunt in asteptare... din nou! ma omoara asteptarea asta

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii





Doamne ajuta!

RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

minunat Monica, fetelor... impresionant

inca nu mi-au raspuns de la Adevarul Holding dar mi-a raspuns o doamna de la Jurnalul national. mi-a trimis urmatorul mesaj: Buna seara,

Jurnalul National are, in editia print, o pagina saptamanala dedicata cazurilor umanitare si intitulata "Pagina de suflete". Eu sunt editorul acestei pagini.
Daca cunoasteti pe cineva care are nevoie de ajutorul nostru prin mediatizare, va rog sa ma contactati.

Cu stima,

-------------------------------------------------------------------
ANDREEA SMINCHISE

i-am scris despre ce e vorba, ce am facut pana acum. asa ca sunt in asteptare... din nou! ma omoara asteptarea asta

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii




Multumim Ioana! Sunt sigura ca asteptarea va merita.



Sa o ajutam pe RAISA!!!
Mamica iubitoare de Tudor Mihai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

imi poate da cineva datele fundatiei pt completarea declaratiei cu 2% impozit pe venit? se trimite la administratie sau cum se procedeaza? se anexeaza si fisa fiscala? multumesc!

d'ale lui Andrei: "mancarea care vorbeste nu se mananca!!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Doamne ajuta sa se stranga repede banutii necesari!

Monica, Raluk si restul fetelor , sunteti formidabile!

Kateryna...pupici trandafirasului iubit!

Isabela Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

imi poate da cineva datele fundatiei pt completarea declaratiei cu 2% impozit pe venit? se trimite la administratie sau cum se procedeaza? se anexeaza si fisa fiscala? multumesc!

d'ale lui Andrei: "mancarea care vorbeste nu se mananca!!!!"



www.scribd.com/doc/48480479/MODEL-CERERE-2" target="_blank">Formularul se gaseste direct completat cu datele fundatiei pe blog El trebuie depus (sau trimis prin posta)la administratia fiscala de care apartine contribuabilul pana la 15 mai.Unele administratii solicita si copie dupa fisa fiscala atasata la acest formular.Voi incerca sa aflu exact care.Pana acum stiu ca adm sect 5 le primeste doar cu fisa fiscala iar sect 4 fara.




Sa o ajutam pe RAISA!!!
Mamica iubitoare de Tudor Mihai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mychydutza, formularul completat cu datele fundatiei il poti lista de pe blogul Raisei. Mai completezi datele tale si gata. Se poate depune personal la Administratia Financiara sau prin Posta. Trebuie intrebat daca trebuie si fisa fiscala, unele administratii o cer, altele nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Fetelor atat de frumos a iesit totul.Sunteti minunate!Doamne ajuta!

Katteryna te imbratisez cu drag si te admir din toata inima.Multi pupici trandafirasului.



Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si 36+ cu cu fundita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

vedeti ca prin posta trebuie trimis cu confirmare de primire ..probabil toata lumea asa trimite, dar....sa fie zis..

Ioanna, te ajutam cu ceva sa facem asteptarea mai placuta? uite, tati de Raisa a propus o iesire la cofetarie...tu, la silueta ta, iti permiti, altele nu prea..


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

vedeti ca prin posta trebuie trimis cu confirmare de primire ..probabil toata lumea asa trimite, dar....sa fie zis..

Ioanna, te ajutam cu ceva sa facem asteptarea mai placuta? uite, tati de Raisa a propus o iesire la cofetarie...tu, la silueta ta, iti permiti, altele nu prea..


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!







sa stii ca am emotii

Sa o ajutam pe Raisa
******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Fetelor, da! Sotz ar vrea sa va scoata pe toate la o praji! Cine stie, poate intr-o zi i se va implini visul!
Si pentru Luto a transmis ca de nu ajungem in Anglia, o trimitem pe verisoara-mea care locuieste acolo, la usa ei cu o amandina!

RAISA MARIA

Mergi la inceput