**Buburuze de 2009 in actiune(6)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata,

Is prin zona la cafea dar nu ptr mult timp ca am trebaba..doar ca astept sa mi se trezeasca si printesa..
Afara ploua, iar daca o tine tot asa azi nu vedem parc...

In fine, am plecat..merg sa-mi mai fac ceva nervi cu forumul asta "bisericuta".ca vad ca doar cei care se musca de fund pe la alte subiecte sunt vazuti bine, restul..deh si faptul ca noi intram aici castiga ei bani..da in fine...deja incep sa ma satur si cat de curand o sa fiu mai putin activa...si ma reorientez spre alte forumuri...

Hai, v-am pupat


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 33+ o printesuca mai mica

AMR: 7 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calipso_zeus spune:

Picky da` ce te-a suparat draga mea?
Esti bine.De acod sunt multe bube aici si m-am cam lamurit si eu,deja in afara de aici nu mai intru asa des.Da` pe noi nu te-ai suparat nu?
Aloooooooooooooo,desteptati-va mai fetelor,aici la apel cu voi......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
am o durere de bilaaaa, ceva e speriat
daaaa picky e o vreme de sa-ti bati soacra....la mine toata noaptea a plouat...nu te lasa afectata draguta de nimicuri, pe bune.....acu ce, ai de gand sa lasi balta totul pt niste prostii??? eu una ma limitez la acest topic si cand plictiseala e prea mare, mai arunc, ici colo, imi dau cu parerea, nu ca ar interea pe cineva sau m-ar baga cineva in seama, doar asa ca sa imi alung mie plictiseala...
si pt ca suntem la capitolul "sinceritate" exagerata....hai sa facem azi ziua sinceritatii si sa ne spunem, fara suparare ce ne deranjeaza aici si ce am vrea sa schimbam, daca vrem sa schimbam ceva...ce ziceti????? eu astept rasp si dupa, incep eu, dau tonul, asa ca o capra ce sunt...nu bag inainte ca nu de alta da e criza, rosii sunt dar is scumpe si mi-e ca se arunca cu pietre....glumesccc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata,banuiesc ca deja s-a bauta cafeau pana la ora asta ca eu sicer nu am dispozitia necesara sa o dau..

mady pai tocmai cola ai gasit si tu??Acelasi lucru l-am constat si eu la umanitare,si nici mie nu imi place sa ma fac luntre si punte ca sa fac prezenta sau sa apar cu sarut manushitele,asa ca stau im umbra pe acolo si e mai bine.Ooooo,felicitari pemntru maseluta
serialbastre deci e clar ca e un rahat ce fac astia cu banii nostrii
calipso ca sa nimeresti pe un post asa bun si mai ales in domeniul asta,pai ori ai pile,ori dai spaga,sau in cel mai fericit caz ai noroc chior.Ca asa am incercat eu sa intru la OCPI si nmi s-au cerut 10 000 eurio,spunandu-mi-se ca o sa mi recuperez in 2-3 ani.Cel mai bine e in afara
getik daca vrei sa scapi de rozatoare oarecum,trebuie sa iei o matza musai.
simina si eu am ezitat p[ana acum a,dar se pare ca nu mai tine treaba pe aicea.Mai ales ca nu stiu cum o sa reusesc sa-mi cresc copilul ..asa ca singura solutie e sa imi fie acceptata cerera si sa-mi iua teroriciul si sa plec.
lali cum te simti?au mai trecut greturile?
picky recompensa lui nu ma intereseaza..a fost ultima oara cand i-am acceptat rahaturile.Si stie bine ca ca mine nu ii merge.I-am spus saptaman trecuta sa-si bage mintile in cap cu venitul acasa ca la hotel unde doar manaci si te culci,dar se pare ca nu da 2 bani.Asa ca il las singur si sa se duca la naiba cu recompensa lui cu tot.M-am saturat sa tin eu casa si sa tac din gura ca sa fie totul bine..
calipso sorry de bussinesul esuat,lasa ca sigur data viitoare o sa fie ok si o sa fie ceva mai avantajos
ema si pentru tortula aia sa inteleg ca nu ai nevoie de cuptor,nu?
getik hai fata ca vad ca-ti dai mana si ies bijuuri din ce in ce mai frumoase
calipso multam de cafea
picky pai daca fugi si tu,ce fac fetele astea??

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Am venit la !
Nu stiu ce va supara pe forum-e drept ca eu ma limitez sa intru doar aici si doar cand si cand la "inimoase" insa sper sa intrati in continuare aici ca imi sunteti tare dragi.
Ema-din partea mea "poti sa dai tonul"!
Va pup!Ma apuc de treaba dar revin!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

neatza!

vezi,ema, ti-am zis io ca bagi fitile si fugi . mersi de link. sunt superbe cizmele. sa le porti sanatoasa!

picky, tu esti o dulce, nu e cazul sa te amarasti. sunt probleme foarte grave la unele subiecte, noi sa fim sanatoase si copiii nostri. mie mi-a si inchis subiectul mutat la tehnice. in ziua aia n-am avut timp sa raspund, asa ca... am laut-o de la altii la capatana.

calipso, nu stiu daca ai apucat sa citesti subiectul deschis de mine la umanitare si mutat imediat la tehnice . pe mine m-a deranjat deranjatul asta excesiv pentru postarile mele .

lavi, pe unde bantui? esti scumpa la vedere, ha?

lali, ce face burtica? mai intra si tu la o barfa mica.

simina are treaba...

getik fuge de acasa...

anna e super-extra-ocupata...

elena s-a pierdut intre paginile noastre...

hai, cae mai trage kiulul?

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata, fiica mea inca imi doarme..

Mada ai zis singura ca-s multe bube pe aici...Eu nu sunt insa lamurita daca un parinte care are un copil trecut de 12 ani mai poate fi considerat parinte sau nu? Ca vad ca astfel de subiecte nu se accepta la "parintii intreaba, parintii raspund" acolo doar kk, pipi, voma, lapte de vaca, de bou, de magareata, de-alaz praf, ceai, ne-ceai ..etc" deci au voie doar subiectele de acest gen ...iar altele..le muta ici colo, la capatul pamantului unde nici moderatorii nu mai intra..a devenit de tot rahatul acest forum...au acces numai subiectele, ca au ramas gravide dar nu stiu cu cine, ca sotul le inseala si ele is proaste de nu iau nici o masura...etc..deja mi-e sila de forumul asta....

Ema sa spunem ce ne deranjeaza la subiectul buburuze, sau la acest forum? Ai dreptate si eu daca nu mai erati voi nu as mai fi intrat pe aici...si da acum ca's pusa pe rele si'n nervoasa pe forum sunt de acord ca rabufnesc..pana la urma da hai sa facem din ziua de vineri 11 februarie, ziua sinceritati...si sa ne spunem ofurile ....

Na ca s-a trezit si fata...


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 33+ o printesuca mai mica

AMR: 7 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

picky, hai sa ne imbracam in rosu... sau in verde. care-ti place? deschidem un subiect in care dam cu toti de pamant si imediat ne coloram . asta daca nu deja suntem urmariteeeee... si in curs de colorare ca criticam marinimoasa conducere . daca se retrage si leditia de la umanitare, chiar ca nu mai pun "piciorul" pe acolo, zau.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

aici bre, ca doar sunt si aici niste bube, pe care zic eu ca e mai bine sa le spunem, fara sa se supere nimeni, fara polemici, fiecare cum le vede....ce ma doare pe mine de alte subiecte...acolo n-au decat sa se razboiasca intre ei si cum stiu ei...deci de acord????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

mady tre sa fie deschisi spre a-si insusi criticile, si ei, ca doar nu-s roboti.....plus ca se vede clar..sunt 3 tabere...una a simpatiilor, alta a antipatiilor si alta a muritorilor de rand, asa ca noi... pe mine, sincer, m-a frapat varsta de la care considera ei adolescenta...12 ani, fantastic frate, eu stiu cert ca atunci cand ii boletinul, iei si statutul de adolescent.....chiar nimeni nu i-a sesiozat??? de fapt cred ca da, cum am facut-o si eu aseara dar....apa treceee, pietrele ramannnnn

Mergi la inceput