*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (480)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Chiar daca suna ciudat, am fost alaturi de voi toate asa cum am putut: cu un gand bun, cu o rugaciune, cu bani si cu popularizarea cazului lui(atat cat am putut eu)in cazul lui Siluan.
Meniul familiei mele este inspirat de Bucataras, am nascut al doilea copil la Isis in Constanta multumita lui Sovi, v-am citit cu drag si cu inima deschisa.
Si o sa va citesc in continuare aici pe crenguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Poate intr-o zi o sa-mi fac mai mult curaj sa ma alatur voua la "ciripeli" in fiecare zi, aici (sau de ma veti primi in camaruta secreta, dar pana atunci... Ariel, te iubesc, ti-am cumparat produse, nu mi-o lua in nume de rau, dar nu toate care am stat in umbra avem intentii rele. Am plans cand am aflat de ingerasul Ilinca si nu stiam cum sa le explic sotului si fetitei celei mari de ce plang.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mrlh, bine ai venit si ma bucur ca ti-ai gasit curaj sa ne scrii! stiu ca nu toti care ne citesc "din umbra" au intentii rele, insa sunt si au fost cazuri, din pacate...eu voi continua sa scriu si aici, caci imi este draga crenguta aceasta, imi sunt dragi multi de pe acest forum care nu sunt "randunici". ce s-a intamplat azi mi-a lasat un gust amar, insa nu suficient de amar astfel incat sa imi iau adio si sa flutur batiste inlacrimate. experienta mea pe DC are 9 ani si am invatat in acest timp ca unii vin, altii pleaca, unii lasa urme frumoase in spatele lor, altii nu...dar asa este si in viata reala, ar insemna sa fiu absurda sa cred ca totul e roz.
din punctul de vedere al celei care azi a facut ce a facut, probabil ca eram o persoana agasanta si nu mi-a mai vrut prezenta aici, din moment ce a facut acest gest...imi pare rau daca am deranjat cu ceva, candva, dar asta-s eu cu bune, cu rele, nu e nimeni obligat sa ma placa, poate sari peste postarile mele, sa le ignore :)...

eu va astept la ciripit pe toate, cu drag, caci mie imi place ciripeala .
dupa ce vei posta 10 mesaje, vei iesi din moderare si vei fi in timp real cu noi, mrlh.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

La multi ani Siluan!! sanatate multa si sa iti bucuri familia cu fiecare zambet! Dumnezeu e Mare!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

mrlh bine ai venit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:


Astazi din nou zi de sarbatoare pe crenguta



LA MULTI ANI ANCA!

O zi frumoasa, cu ganduri bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora racz spune:

Multumesc Zoze si Dudu!Tot asta sper ca intr-o zi sa ma trezesc si sa vad ca poate manca orice!
Ariel imi pare bine ca gandesti asa!Cui nu-i place sa nu mai citeasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:


Ancutz, LA MULTI ANI!!! Multa sanatate! Sa fii fericita, vesnic asa iubita si rasfatata ca acum!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:



LA MULTI ANI,ANCA!!!
SA FII SANATOASA SI FERICITA!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.gro spune:

La multi ani Luny!

Mergi la inceput