*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (480)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE MAXIMA,PUI DRAG SILUAN! SA CRESTI MARE FERICIT!

CUSCRA draga,sa va traiasca!

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

nu eu eram vedeta, Dudule, ci Nico...la mine s-a aplicat regula "vendeta" (da-i si fugi!...asa, prieteneste ). probabil ca s-a suparat ca nu mai poate citi despre CM-urile noastre, expuse in timp real...in fine, nu mai conteaza, vorba Kyei: lume multa, oameni putini....Eu sunt curioasa, de ce acestia, nu au fost asa de "saritori" si cand ne zbateam sa il ajutam pe Siluan? de ce nu au trimis atunci mesaje si rugaminti la admini sa ni se aprobe cat mai repede cazul la Umanitare? de ce nu s-au zbatut sa afle informatii despre formulare, clinici, etc?
De ce? pt ca: lume multa, oameni putini...

Eu de aici nu plec, caci mi-e drag DC ul pt ce a fost pt mine 8 ani si ceva, aproape 9...ca au aparut si niste uscaturi, ma fac ca nu le vad, insa pentru oamenii valorosi, da, voi avea mereu un cuvant bun!


" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Ariel, esti un om prea minunat ca sa iti pui mintea cu unii, vai de ei. Nico la fel, nu merita sa le acordam importanta, pentru ca nu merita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Buna randunici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Numele meu este Mirela si va citesc de 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Teodora,imi pare rau..Nu pot decat sa-mi inchipui ce-i in sufletul tau Eu,de cand a fost diagnosticat Mihai cu astm..parca nu mai am liniste.Fac ce fac si tot la problema asta ma gandesc..Nu inteleg de ce/cand/cum/o fi/n-o fi/ce-o fi daca n-o fi

craca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Am citit si eu, Teodora Dumnezeu sa va ajute, si putere multa mami



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Am o randunica, Delia de aproape 3 ani si o delfinasa, Monica de aproape 7 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Sunt si eu in grupul celor care v-au citit cu drag, dar nu au avut curajul sa scrie pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrlh spune:

Am invatat multe de la voi si v-am invidiat de multe ori pentru intalnirile voastre bestiale la care eu n-am avut timpul si curajul sa ma alatur.

Mergi la inceput