Prematuri f mici Prettysunshine si ingerasul Lucas

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

pt tine Ingrid si pt bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Buna! Nu mai stie nimeni nimic de Ingrid? Am citit si la pralinute mesajul Virginiei, dar eu inca mai sper intr-o minune!!! Ingrid, ne gandim toate la tine, iti tinem pumnii, ca totul sa fie bine!!!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Prixi,am scris si la pralinute,deocamdata asteptam,sper sa nu am contractii,sa mai stea bebe acolo putin.Nu am voie sa ma ridic din pat deloc,stau cuminte si ma rog sa nu se declanseze nasterea.

Mami de Cosmin (03.07.1997) si 24+ cu bebe Lucas

My baby

Never take life seriously.Nobody gets out alive anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ingrid,inca o saptamana ti-a mai daruit DD cu bebe in burtica!
sa ne rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

stii ca ne gandim la tine si te sustinem, asa cum putem si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Ingrid, , ti-am raspuns tot la praline! Dar voi trece zilnic si pe aici, ca sa vad ce mai faci!

Stai linistita si asculta-i pe doctori! Noi ne gandim la tine si ne rugam ca bebe Lucas sa mai stea la caldurica! Fii optimista pentru Lucas!
Curaj, mami de razboinic! Tinem pumnii strans, strans, ca totul sa fie bine!

Roxana, fericita de Christian (23.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza77 spune:

Stiu ca ati fost alaturi de Ingrid (pretty) pana acum, va rog sa va rugati in continuare pentru ei, bebe Lucas s-a nascut in aceasta seara,la 26 de saptamani, are 670 de grame, sa ne unim fortele si rugaciunile si poate Dumnezeu ne va auzi vocile si va face o minune ca totul sa fie bine.

23+ cu Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

pentru Lucas si mamica lui.
Lucas sa gasesti puterea sa lupti pentru tine.
Ingrid sa gasesti puterea si rabdarea sa fii alaturi de Lucas. Acum are mare nevoie de tine.


Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luiza77

Stiu ca ati fost alaturi de Ingrid (pretty) pana acum, va rog sa va rugati in continuare pentru ei, bebe Lucas s-a nascut in aceasta seara,la 26 de saptamani, are 670 de grame, sa ne unim fortele si rugaciunile si poate Dumnezeu ne va auzi vocile si va face o minune ca totul sa fie bine.

23+ cu Matei


Abia azi dimineata am vorbit cu Ingrid si am aflat.
Ma voi ruga in continuare pt bebe Lucas, sa ii dea putere Dumnezeu sa reziste si sa reuseasca!
Ingrid, recuperare rapida! Si multa putere si curaj sa treci peste zilele urmatoare, primele zile sunt de risc, apoi bebe va creste si va recupera.
Eu nu am mai scris aici pt ca nu reusesc sa intru pe forum, dar tin legatura cu Ingrid pe facebook si au fost in rugaciunile mele zi de zi.
Cele care suntem alaturi de Ingrid, acum e momentul sa ii fim sufleteste aproape de ea si sa ne rugam impreuna pt Lucas, sa reuseasca.
Doamne Dumnzeule, te rugam fi alaturi de el, vegheaza-l si il ocrototeste, si da-i sanatate, te rugam da-i o sansa la viata!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am deschis un subiect la sufletul credintei, pt ca poate aici nu intra prea multe fete, fiind subforum pt prematuri.
Fetele de la odisee, va rog da-ti link si acolo la voi.
Ii voi da si lui Ingrid link la subiect, cred ca ii ca face bine sa citeasca, sa stie ca suntem alaturi de ea.
Doamne ajuta!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput