*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008! (478)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

ma bag si eu in discutie,am o mare nelamurire,deja au inceput inscrierile la gradinita?offf sper sa nu pierd si inscrierile de anul acesta,va multumesc frumos celor care ma puteti lamuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Kya, probabil ca asa e, nu isi va aduce aminte si se va obisnui cu noua gradi. Dar de ce? Daca ii place asa de mult acolo, tu esti multumita de felul in care e ingrijita. In plus, nu e in capatul celalalt al Bucurestiului. Iar miscarea face bine la sanatate Cand vine Domn' Amiral acasa ? Incep fluturasii sa falfaie asaaa, inceeet, prin stomac ?

Miha, gradi germana !

Luny, nu am pus poze, am povestit de ea cum cerea la magazin una alta. Sa va fie de bine petrecerea .

Hai ca ma bazaie Soful sa o imbrac, nu mai scriu, va pup!

Olga mami de Vlad-Alexandru si Ioana-Sofia

You must be the change you wish to see in the world! ( Mahatma Gandhi )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Miha ohohooo ce auz selectiv am dezvoltat de-alungul timpului...!
Nu stiu de ce nu m-am gandit pana cum la transportul de la gradi. Alti bani, alta distractie, dar macar e o solutie. O sa vorbesc cu directoarea.

Olga peste vreo 2-3 saptamani vine acasa I can't wait! Si drept cadou de venire acasa, ii fac abonament la sala Macar daca tot o sa cada pe partie la ski, sa poata sa se tina bine in maini

Eu am fost aseara la inot, sauna si jacuzzi... Divin, ce sa mai! Siii, am fost "agatata" de 2 tipi Unul in jacuzzi si unul in bazin Recunosc ca mi-a facut foarte bine la self esteem, na!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Alina nu stiu sa-ti raspund. Inscrierile la gradinitele particulare sunt cam tot timpul anului , depinde cum stabilesti cu directoarea. La cele de stat habar n-am.


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">

Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata! si eu sunt libera azi
Am facut putina ordine, am o supica pe foc, ma duc sa fac taietei de casa
La 1 plec cu Vlad la FTK si pana termina copilul shopping pt mine

Fug sa citesc din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

Alina ,din cate stiu eu prin Aprilie incep inscrierile la gradi...asta oficial, ca neoficial ai putea sa te duci de pe acum sa vorbesti ,sa testezi terenul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Va multumesc mult pentru raspunsuri. scuze pentru incoerenta mesajepor. gecko, o sa citesc linkurile cat de curand, sa o culc macar pe ana.
Ca sa le tin totusi putin partea la urgente, poate vorbeau din experienta, ziceau sa incep investigatiile serioase dupa ce se fac 3 zile de administrare cu debridat. asta ar fi maine dimineata.
nasol e ca sasa nu mai face kk, deci n-am ce proba sa duc.
partea buna e ca Omu a lasat toata treaba si a luat avionul incoace, sa luptam impreuna. deja am vorbit la o clinica aici sa ii facem echo cat de curand, si o prietena cu ceva aparate de terapii alternative ne asteapta sa il puna la nu stiu ce aparat, fiind convinsa ca ne poate ajuta macar partial.

sanatate tuturor

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

LA MULTI ANI ALBERT SCUMP, SA AI O VIATA MINUNATA ALATURI DE FAMILIA TA FRUMOASA!.
Alina, sa-ti traiasca puiul scump, iarta-ma de intarziere , am avut ieri o zi , vai mama mea!


Am vazut frumosele Iulia si mami la party, minunate fete, semanati din ce in ce mai tare.

Am vazut si Muffilici scump si broscuta Sanzi la bazin si ursuletii frumosi tare!

Sovi, imi pare tare rau, multa sanatate Sashului!

Ramo, am citit si de soacra ta, brrrr! Bine ca a ajuns acolo, Doamne ajuta!

Olgutz, pup Sophie scumpa cu comentariile ei! E mortala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica

partea buna e ca Omu a lasat toata treaba si a luat avionul incoace, sa luptam impreuna.

O mare bila alba Omului!!!


Mami si Sanziana www.sos-satelecopiilor.ro/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1" target="_blank">
Copiii au nevoie de ajutor

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sanatate lui Sash cel dulce

dudu!!

di vino!

Iuliei! Ii sade tare frumos in lochita cu floricele Despre torturi nu mai zic nimic,da?!

Mai nou,Mihai adora chestii-ador Tom&Jerry,ador trenu' tuc-tuc,ador piureul asta Acum zic si eu: Ador puradeii astia doi






Mamica lui Mihai si a Mariei
*****

Mergi la inceput