*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

multumesc de primire!
pai.. de povestit as tot povesti, ca si asa stau calare pe forum la Scutece, asa ca as putea sa povestesc si cum se vede din prisma surioarei mai mari si mai cotropite...
dar astept sa vad cum va miscati voi pe aici, ca vad ca scrieti cam rar

o sa revin eu, oricum! tuturor

.........................................................................................

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare

sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Maine e Simfonia Lalelelor in Pitesti si Ali bantuie de 1 sapt cel putin ca abia asteapta sa mearga cu gradi. Le-au facut si costumatie la gradi(noi am platit), ce mai tam tam mare. Pe mine insa ma enerveaza la culme vremea asta pt ca este frig si ploua si ei o sa defileze afara.
Sper sa fie totul ok, mai ales cand o vad asa de incantata sa participe la toate activitatile sunt asa de mandra de ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana1968 spune:

Buna,
Multumesc de primire inapoi!
Sunt fericita ca petrecerea de la radi i-a placut lui B., chiar daca a venit cu o intarziere de 3 saptamani. D.na dir. a fost f. drauta si l-a chemat chiar pe Spiderm.la party asa ca fost o.k.
Dupa Paste vom reincepe inotul la Miramar, unde am fost multumiti si el de-abia asteapta. Chiar a inteles cand merem in maazin sa cumparam mai putine jucarii ca sa avem bani de abonament. Stie de criza...
Problema mea mare este cu pipi-ul noaptea. Eu inca am ramas la nivelul de a ma scula pe la 1-2 il pun pe olita si dimineata mai face la 7 inainte de radi. Dar daca eu nu il pun pe olita el face pe el. Analizele sunt o.k. Ce sa mai fac?
Va doresc Paste fericit si va pup!
A,am uitat. Din pacate eu nu-i mai pot oferi un fratior si el este acum in faza in care isi doreste unul. Intr-o seara chiar mi-a zis ca "nu mai spun Inerasul meu ca Doamne Doamne nu mi-a dat si mie un frate" Mi-a venit sa plan pt ca eu sunt adepta fratilor. Greu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana1968 spune:

Va doresc tuturor Paste fericit,sanatate copilasilor si multe surprize frumoase!
Bodi a plecat la tara de sambata si va sta pana pe 1 mai. I-am facut o vacanta mai luna.
Cand se va intoarce vreau sa incepem in forta cu inot si cursuri de pictura sau alte asemenea cursuri care se oranizeaza la Muzeul de Arta special pt copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Carmen,nastere usoara si bebe sanatos!!! mai ai cateva saptamani pana iti vezi minunea!Ma bucur tare mult pentru voi!

Miha,multam mult,sa nu iti faci griji mari pentru mine.Ma incerca si pe mine viata cu una alta...dar le trecem pe toate,sanatosi sa fim.
PASTE FERICIT tuturor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Paste fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

va uram si noi un Paste fericit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Citat:
citat din mesajul lui ciuf

Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta. (Woody Allen)





super!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi. Multa sanatate pace si liniste in case si in suflete

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Hristos a Inviat fetelor!
A trecut si Pastele. Cum ati petrecut? Noi am stat cumintei in familie ca de fiecare data.

Mergi la inceput