Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  In floarea copilariei (4-12 ani)

*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 18

alinaalex

1476 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinaalex un Mesaj Privat  Reply with Quote
CRACIUN FERICIT va uram din suflet la toti ghioceii!

DELIA, felicitari!!! cel mai frumos cadou!

Alina, mami de Marc si Roberta

Mergi la inceput
Delia21
Delia21

2815 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delia21 un Mesaj Privat  Reply with Quote
LA MULTI ANI si BUN GASIT in noul an2012!
Iar vin cu vesti surprinzatoare: am 2 buburuze in burtic.ieri am vazut cele 2 inimioare,avem 10 saptamani.....Eu si Sam vrem cu disperare macar o fetita....Rudy vrea neaparat macar un frate,lui i plac baietii....si vrea sa fie frate mai mare de baieti ca sa joace fotbal si karate cu ei,asa mi-a zis.Eu sunt oleaca socata....oleaca bine adica,tai,deci stim cine nu va mai avea timp sa-si traga sufletul cu 2 bebei,copil in clasa ....Va fi nevoie sa intrerup scoala un an caci nu ma vad facand fata dar partea buna e ca voi avea timp sa ma bucur de prunci si sa-mi tihneasca bebelusia lor.DOAMNE AJUTA sa fie totul bine pana la capat!

Ma simt asa,nu am dormit deloc si e aproape 3dimineatza la mine dar bucuria de imi va da bucuria si puterea sa-i multumesc celui de sus pentru asa dar.

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Mergi la inceput
Qamar
Qamar

4013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiQamar Adauga semn de carte la raspuns Trimite Qamar un Mesaj Privat  Reply with Quote
felicitari , Delia!!!

Life's Good!
Mergi la inceput

alinaalex

1476 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinaalex un Mesaj Privat  Reply with Quote
DELIA felicitari!
Doamne ajuta!

Alina, mami de Marc si Roberta

Mergi la inceput
mihaser
mihaser

4730 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimihaser Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaser un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ceau!

La multi ani fericiti! Un an bun si prosper!

Noi am inceput anul cam bulversati...Cred ca o sa ne mutam din Timisoara in primavara...asa ca nu stiu nimic nici unde vom sta, nici unde o sa facem clasa 0...Se pare ca la Bucuresti...dar nu e nimic sigur!

Delia felicitari! Doamne ajuta sa fie totul ok! Sa ai grija de tine si de bebelusi...sa va dea Doamne Doamne si fetita! :)

La multi ani mamicilor ca se sarbatoresc luna asta!

Va pupam!

Mihaela&Cristi si Eli

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
Cu toata dragostea!

Mergi la inceput
gabi_fer
gabi_fer

306 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabi_fer un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna seara,

Nimeni ....???

Vroiam sa intreb mamicile din tara ce fac cu ghioceii? Clasa intai sau pregatitoare( clasa 0)

Gabi si Alexandru-Ionut
19.04.2006
"Invata-mi mintea sa priceapa ce inima nu vrea sa intelega..."

Mergi la inceput
Delia21
Delia21

2815 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delia21 un Mesaj Privat  Reply with Quote
MULTUMIM ENORM DE MULT pentru gandurile bune.Deja avem 14 saptamani...si ne zise nenea doctorul ca e convins ca un bebe e FETITA!!!.Sa mai spun cat sunt de fericita?Eu si tati suntem deja in al 200-lea cer....iar acum mai ramane de vazut daca celalalt e baietel caci Rudy nu inceteaza a spune in toate partile si si neintrebat ca el vrea FRATIOR ...!!!!

Mergi la inceput
mihaser
mihaser

4730 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimihaser Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaser un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bravos Delia!

Ce fain ati impacat voi si capra si varza ...doi dintr-o lovitura...

Pana la urma noi ne mutam...dar nu la Bucuresti, ci in uk...L-am amenintat pe sot ca mai facem un bebe daca ma plictisesc

La multi ani ghioceilor care au implinit deja cei 6 anisori! Petreceri frumoase! Bafta la scoala din toamna! :)

Va pup!

Cu toata dragostea!

Mergi la inceput
Delia21
Delia21

2815 Mesaje
MIHAELA,Bafta maxima cu mutatul!!!!! Acomodare usoara va doresc!!!
Noi am implinit 6 anisori si suntem tare mandri de noua varsta.Rudy repeta intr-una ca se simte tare si puternic de cand are 6 ani.E haios tare de tot!!!
LA MULTI ANI tuturor GHIOCEILOR de 2006

Mergi la inceput
mihaser
mihaser

4730 Mesaje
Ceau!

La multi ani doamnelor si domnisoarelor! Va imaginati cum ar arata totul fara noi?...We rule! :)

Va pup!

Cu toata dragostea!

Mergi la inceput
Pag. din 18 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com