*LMA - Ghiocei de martie aprilie 2006 !* (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

bine v-am regasit (chiar, cu greu) - la inceput de toamna!
Am si eu o intrebarica, pt mamicile de ghiocei - cati ani stati la gradi? pana la 6 jumate sau pana la 7 jumate?

felicitari inca o data proaspetei mamici, CARMEN, si numai bine tuturor


ziki, de doi pestisori flavia si felix
4 in cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Eu nu l-as da la scoala pe Alex in toamna lui 2012. Daca as putea altfel l-as mai tine la gradi, in grupa pregatitoare.Tare mi-e teama ca la anul va trebui sa fie in clasa 0, la scoala, asa cum zice noua lege a invatamantului. Va imparti holurile si WC-urile cu copiii mari, dupa-amiaza in clasa lui vor intra cei de gimnaziu/liceu care scuipa pe mese, se suie incaltati pe mese... si stiu ce spun pentru ca lucrez intr-o scoala. Prefer sa fie mai mare cu un an cand va intra in jungla.Dianaalex, am intrat pe blogul de la semnatura. Nu stiam cine sunteti si citind am gasit multa durere. DianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Delia, imi pare rau pentru bebe. Bafta in primavara!Si intr-adevar la 31 de ani, esti tanara. Eu am 41 aproape si ce n-as da sa am iar 30 si un pic...DianaD & Alexandru 12 04 2006www.ghid-az.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Mai citesc pe aci...mai aflu una alta despre lumi din alte surse..mi-e dor de voi...

Delia imi pare tare rau, dar Doamne Doamne o sa te ajute sa mai ai bebelusi frumosi si sanatosi ca Rudy cu siguranta...

Catrinel sunt foarte dragute desenele...Cri e talentat la desen...deseneaza de dimineata pana seara...Asa ma bucur ca face ceva cu pasiune!

Dianad eu nu cred ca e pregatit ptr scoala...vreau sa evit inrolarea de anul viitor...Asa e cum spui tu...de la gradi la haosul din scoli...Mi-e groaza!

diannaalex ma bucur ca mergeti la gradi si ca va place. Si Cristi are o prietana la gradi si ne-a intrabat cand o sa o poata invita pe la noi pe acasa.

Noi am tot avut pb luna asta...Catrinel cred ca in curand o sa va intrecem la otite......Am medicamentul minune si tot abuzez de el...Avem un noroc...Amandoi au niste amigdale cat china si polipii la fel!

Alina voi ce mai faceti? S-a intors sotul din Anglia? Mi-as fi dorit sa mai venim pe la voi...Mai aveti drum prin TM?

Va pup pe toate si sper sa mai aveti timp de povesti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

De cand am venit de la spital Alex nu prea mai vrea la gradi plange cand il duc la gradinita si trebuie sa stau cu el mai bine de jumatate de ora sa il linistesc si nu trebuie sa ma vada ca plec ca altfel nu sta. In general suntem bine mai avem zile cu mofturi si tipete dar e normal in boala lui. Va pupam si aveti grija de voi.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Delia, imi pare rau!!!!! dar esti pe drumul cel bun! bafta mare de tot, iti tinem pumnii!
Miha, si oana a avut iar dureri de urechi, dar iar a trecut cu otovowen. daca nu as fi avut chestia asta, nu stiu de cate ori ar fi luat saraca Oana antibiotic.

pupici!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello,

Any body?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Multumesc pentru cuvintele frumoase! Si eu gandesc la fel,pozitiv si ne bucuram de ce avem in prezent.Rudy a pierdut vineri primul dintisor care s-a tot leganat de vreo luna...asa ca am copil stirb.a mai pierdut careva din dintisori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

da, noi avem deja doi cazuti, dintre care unul e inlocuit bine de tot.

a venit tooth fairy?

cum ve pregatiti de craciun? ce mai aduce mosul la copiii de aproape 6 anisori? va astept cu idei

Mergi la inceput