Nasici de 2011

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

PASTE FERICIT tuturor




Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Hristos a inviat!!!

Sanatate ,fericire si iubire va doresc!!!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Nu mai intra nimeni ? Mai spuneti cum va imbracati, cum va coafati, ...........mai puneti cate un link sa ne inspiram si noi.....

www.google.ie/search?q=rochii de seara&hl=en&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=87DWTbDnLcaohAe67L3DBg&ved=0CCUQsAQ&biw=1029&bih=685" target="_blank">rochii de seara

www.nunta.tusiromania.ro/pages/rochii-de-seara-pentru-nunti-sau-orice-eveniment.php" target="_blank">alte rochii

www.biensavvy.ro/colectie.aspx?id_colectie=13" target="_blank">...si alte rochii...

www.moniq.ro/" target="_blank">si inca....

www.haine-pe-net.ro/" target="_blank">..rochii


www.google.ie/search?q=coafuri de seara&hl=en&biw=1029&bih=685&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=8bPWTaP1JYKDhQfu9MXVBg&ved=0CBwQsAQ" target="_blank">coafuri de seara

www.rochiamea.ro/rochii-fetite/cat_3.html" target="_blank">rochite fetite

Sper sa va fie de ajutor.







Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

uite ca intru eu...si o sa pun pozici saptamana viitoare pentru ca Duminica suntem nasi de cununie.
a3a pereche de fini de cununie.
suntem gata cu pregatirile...eu am pentru zi rochita lunga din voal imprimat in nuante de mov,buchet din orhidee imperiale lila si floarea pe care trebuia s-o port in piept o voi avea in par.
pentru seara am rochie neagra din dantela si pantofi aurii cu platforma si toc de 15 cm
nasu are costum slim negru,camasa neagra,cravat alba si pantofi din piele intoarsa.
am facut niste lumanari de care sunt tare incantata...abia astept sa le luam.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Super Samira. Sa ne pui poze, cu toate tinutele tale, ale nasului, ale celorlati nasi, lumanari, tort.......tot-tot, sa ne clatim si noi privirea si sa ne inspiram , de ce nu........
Si sa aveti petrecere frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Petrecere frumoasa Samira si astept pozele cu nerabdare.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

irlandeza,care "ceilalti nasi"???...ca n-avem mai multe perechi de nasi...suntem doar noi...nici nu mi-ar fi placut sa fie 2-3 perechi de nasi.

lumanarile sunt crem cu portocaliu...trandafiri mari crem cu miniroze portocalii,floarea miresei si verdeata...lumanarile din ceara si decorate la randul lor cu trandafiri mici portocalii sunt sculptate-comandate la Dragstar iar aranjamentul floral va fi sferic.
ce m-a incantat foarte tare este ca ne vor da de la florarie si niste suporti speciali pentru lumanari...sunt tare eleganti si nu va fi nevoie de cineva care sa le sprijine in biserica si la restaurant vor sta frumos in acei suporti si nu sprijinite pe cine-stie unde.
buchetul meu este din orhidee imperiala lila.
deja incep sa am emotii...nu va mai spun de miresica mea...a intrat in sevraj deja


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Super Samira, asteptam pozele. Sper ca v-ati distrat.
Noi suntem 4 perechi de nasi, asa au vrut mirii, si sincer si pt. noi e mai usor asa, financiar vorbind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Eu mi-am comandat rochia asta pina la urma:

http://cgi.ebay.de/Abendkleid-Cocktail-Gr32-34-36-38-40-42-44-46-48-50-52-/160564539685?pt=DE_Damen_Kleider&var=&hash=item6b1b583965

Sa vedem cum arata in realitate,ca asa m-a incintat dantela neagra de deasupra si ca e pe corset in caz ca nu slabesc destul.


Samira,se aude tare bine ce spui tu acolo.Abia astept pozele.Sunt curioasa si de costumul nasului,ca si din ala ne trebuie.

www.flickr.com/photos/9613794@N05/" target="_blank"> Lucas Paul(18.01.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Superba rochia,Daconst insa iti cam cenzureaza miscarile sau cel putin asa mi se pare mie.Sa ne zici cum e cand o primesti

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput