Nasici de 2011

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:




e scumpa..dar e faina..poate gasesc ceva asemanator!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nokianne spune:


Buna
Ma alatur si eu voua.
Voi fi nasa in octombie 2011 in Brasov.
Caut rochie...si deja mi-ati dat idei..
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

bine ai venit printre noi..cam slaba activitatea pe aici!

hai sa ne povestim...de una, de alta..de fini, de nunta..



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Pentru cu verii mei trec printr-un an greu din punct de vedere financiar,m-am gandit ca dar de nunta sa le organizez eu petrecerea la un local din Cluj,asa ca am cerut ajutorul nepotilor ,ei cauta local si nasu plateste

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Andra ce norocosi sunt mirii. Sper sa va aprecieze.

Eu inca nu mi-am gasit rochie. Parca vad ca bate nunta la usa si eu tot fara rochie voi fi.




Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Si noi vrem sa oferim ca dar de nunta, finilor nostrii, concediul pentru luna de miere. In Austria sau Antalya.

EEE....sa va arat cu ce rochite le imbrac pe printesele mele, ca lor deja le-am luat toaletele.Le imbrac pe amandoua la fel.

http://www.7art.ro/ro/Rochii/Rochii-ocazii/Rochie-fete-roz-cu-paiete-model-1039/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Claudia frumoase rochitele. Le poti proba sau sunt cumparate on-line? Si eu trebuie sa-i cumpar ftitei mele o rochita. O sa trag cu ochiul sa vad ce mai au.




Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza

Claudia frumoase rochitele. Le poti proba sau sunt cumparate on-line? Si eu trebuie sa-i cumpar ftitei mele o rochita. O sa trag cu ochiul sa vad ce mai au.


Sunt cumparate on-line, dar au si marimile in cm pe site si se potrivesc. Initial mi s-au parut maricele,dar cand le-am pus pe fete mi-am dat seama ca sunt perefecte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Citat:
citat din mesajul lui CADIA

Si noi vrem sa oferim ca dar de nunta, finilor nostrii, concediul pentru luna de miere. In Austria sau Antalya.

EEE....sa va arat cu ce rochite le imbrac pe printesele mele, ca lor deja le-am luat toaletele.Le imbrac pe amandoua la fel.

http://www.7art.ro/ro/Rochii/Rochii-ocazii/Rochie-fete-roz-cu-paiete-model-1039/

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse (27.01.2009) si broscutza Eliza Violeta (16.11.2010).


foarte frumoase rochitele nasicilor mici :)

si eu trebuie sa-i cumpar strengarului meu costum de "nas", o sa aiba 1 an jumate, abia astept sa-l vad cu papion :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Am vazut la Aramis costumase dragute pt nasii mici .

Cadia super rochitele am bagat deja linkul la Favorite.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput