Pufi de 2010 (205) - LMA Iustin, Caius si Tudor!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

silicoane ... ha ha , al meu cred ca mi-ar da bani, daca n-ar avea ar strange dar eu sunt impotriva clar, mi se pare chiar aiurea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Fetelor dam de baut ...avem primul dintisor ...adica nu se vede el inca bine...dar se simte ....pot sa consider ca a iesit ???

Mamica mandra de odorul ei

Felicitari!
Way to go, Isabelaaa!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Sorina cum e Iris?poate ii apare dintisorul de aceea e agitata


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nimeni nu ne poate face sa ne sintim inferiori fara permisiunea noastra."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Sorina cum e Iris?poate ii apare dintisorul de aceea e agitata


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nimeni nu ne poate face sa ne sintim inferiori fara permisiunea noastra."




Iris ...
in fine, nu mai zic, ca stric veselia...
E tot ea.
Sarumana de intrebare, si de capitol nou!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Silicoane..hmmmm...

Mie mi-ar placea sa am un betzisor vrajit, cu care sa fac o vraja, si sa am sanii mai...si mai...dar naturali.... Nu m-as supune unei interventii chirurgicale pt asta...ca am cam avut parte de chirurgie, si sincer...nu-i deloc fun.

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

silicoane ... ha ha , al meu cred ca mi-ar da bani, daca n-ar avea ar strange dar eu sunt impotriva clar, mi se pare chiar aiurea.


Eram in 2007 parca la mare si era o tanti tanara si frumoasa cu un copilas mic, care abia mergea, considerand cum sunt pufii nostri, probabil avea 1.5, max 2 ani...si avea tanti niste super silicoane, mama, mama, salivau toti barbatii de pe plaja la ea...ea se plimba frumos cu bebe pe malul apei, il mai baga in apa, se mai apleca....pe vremea aia eram impotriva pt ca nu stiam daca pot alapta cu silicoane, dar acum stiu ca se poate.

Oricum, ideea este incoltita in mintea mea. Aseara i-am zis sotului ca ...uite cum stau sanii, ca nu mai sunt cum erau, a fost de acord, i-am zis ca vreau silicoane si a zis...fa ce vrei, pune-ti daca vrei, dar eu te plac si asa. Subiect inchis.
So...daca o fac, fac pt mine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Citat:
citat din mesajul lui xela_07

silicoane ... ha ha , al meu cred ca mi-ar da bani, daca n-ar avea ar strange dar eu sunt impotriva clar, mi se pare chiar aiurea.


Eram in 2007 parca la mare si era o tanti tanara si frumoasa cu un copilas mic, care abia mergea, considerand cum sunt pufii nostri, probabil avea 1.5, max 2 ani...si avea tanti niste super silicoane, mama, mama, salivau toti barbatii de pe plaja la ea...ea se plimba frumos cu bebe pe malul apei, il mai baga in apa, se mai apleca....pe vremea aia eram impotriva pt ca nu stiam daca pot alapta cu silicoane, dar acum stiu ca se poate.

Oricum, ideea este incoltita in mintea mea. Aseara i-am zis sotului ca ...uite cum stau sanii, ca nu mai sunt cum erau, a fost de acord, i-am zis ca vreau silicoane si a zis...fa ce vrei, pune-ti daca vrei, dar eu te plac si asa. Subiect inchis.
So...daca o fac, fac pt mine.


de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita


Foarte frumos!

Sa stii ca sanii isi revin usor usor in timp. La mine la prima tura dupa ce am incetat alaptarea era nasol de tot dar in cateva luni si-au mai revenit si ei. E adevarat ca nu ca la inceput, dar orisicat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower
Oricum, ideea este incoltita in mintea mea. Aseara i-am zis sotului ca ...uite cum stau sanii, ca nu mai sunt cum erau, a fost de acord, i-am zis ca vreau silicoane si a zis...fa ce vrei, pune-ti daca vrei, dar eu te plac si asa. Subiect inchis.
So...daca o fac, fac pt mine.




BF..sorry ca ma bag ca musca...
Am o amica ce si-a pus silicoane...avea si ea apoi un decolteu de milioane...
Dar suporta niste dureri...de mama-mama...nu stiu de ce..plus ca avea "tzshpe" restrictii...de caldura, de efort, de transpiratie...nu mai stiu..

Ziceam doar ca poate poti sa iei referinte si de la persoane ce au suferit o atare interventie, in persoana...Eu am inteles ca e dureros. Acum..depinde bineinteles de ceea ce iti doresti.

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower
Oricum, ideea este incoltita in mintea mea. Aseara i-am zis sotului ca ...uite cum stau sanii, ca nu mai sunt cum erau, a fost de acord, i-am zis ca vreau silicoane si a zis...fa ce vrei, pune-ti daca vrei, dar eu te plac si asa. Subiect inchis.
So...daca o fac, fac pt mine.




BF..sorry ca ma bag ca musca...
Am o amica ce si-a pus silicoane...avea si ea apoi un decolteu de milioane...
Dar suporta niste dureri...de mama-mama...nu stiu de ce..plus ca avea "tzshpe" restrictii...de caldura, de efort, de transpiratie...nu mai stiu..

Ziceam doar ca poate poti sa iei referinte si de la persoane ce au suferit o atare interventie, in persoana...Eu am inteles ca e dureros. Acum..depinde bineinteles de ceea ce iti doresti.

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)


Dureri post operatorii sau dureri in general, tot timpul?
Buna idee, multam, o sa caut una cu silicoane. Venea pe la noi pe la firma aia..cum o cheama,....de a fost la Playboy Mansion...Bercaru si mai nu stiu cum. O intreb cand o vad.
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Citat:
citat din mesajul lui blue_flower
Oricum, ideea este incoltita in mintea mea. Aseara i-am zis sotului ca ...uite cum stau sanii, ca nu mai sunt cum erau, a fost de acord, i-am zis ca vreau silicoane si a zis...fa ce vrei, pune-ti daca vrei, dar eu te plac si asa. Subiect inchis.
So...daca o fac, fac pt mine.




BF..sorry ca ma bag ca musca...
Am o amica ce si-a pus silicoane...avea si ea apoi un decolteu de milioane...
Dar suporta niste dureri...de mama-mama...nu stiu de ce..plus ca avea "tzshpe" restrictii...de caldura, de efort, de transpiratie...nu mai stiu..

Ziceam doar ca poate poti sa iei referinte si de la persoane ce au suferit o atare interventie, in persoana...Eu am inteles ca e dureros. Acum..depinde bineinteles de ceea ce iti doresti.

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)


Dureri post operatorii sau dureri in general, tot timpul?
Buna idee, multam, o sa caut una cu silicoane. Venea pe la noi pe la firma aia..cum o cheama,....de a fost la Playboy Mansion...Bercaru si mai nu stiu cum. O intreb cand o vad.
:)

de Daniel, n.01.02.2010
Mama fericita

Mda, din pacate avea tipa ceva vreme de la operatie...
Nu ma refeream la dureri post operatorii, alea banuiesc ca sunt firesti...
Acum...nu stiu sa-ti spun unde si-a facut interventia, sigur in bucuresti, dar nu stiu unde... Eu ma gandeam ca o fi ceva in neregula, cand o auzeam. Asa e, mai bine intrebi, si vezi ce si cum.


Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput