Pufi de 2010 (205) - LMA Iustin, Caius si Tudor!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



LA MULTI ANI, KAY!!!

LA MULTI ANI, IUSTIN!!!

LA MULTI ANI, TUDOR!!!



sa cresteti mari, voiosi si sanatosi!!!!!


Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui happyella

miremia tortul arata bestial
ruxita eu ii dau homeopate asa: sambucus CH5 2 granule/zi pt muci si pt raceala un cocktail din phitolacca CH5 , ferum phosphoricum CH5, echinaccea CH5, belladonna CH5 cate 7 granule din fiecare in 100 ml apa. Din apa obtinuta in urma dizolvarii granulelor se da cate o lingurita din ora in ora pana la ameliorarea simptomelor de raceala si apoi se mareste intervalul de timp. Schema este data de medicul homeopat al finutei mele care are un baietel de 1 an si o luna.
Nu pot spune daca au efect pt ca fiica-mea le cam scuipa, iar intre timp ii dau si panadol si picat. colargol.
tomaca prin ce a trecut saracul buturel... plangea inima in mine cand am citit... sa uite repede experientele de la dr

Sunt o mamica fericita de Motanica pufoasa



mersi mult, salvat in folderul "remedii bebe".

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza







Ana Sofia de Gabriela77
Tudor de Alexia28
Iustin de Elena_Iulia
Caius de Ruxita



Sa fiti fericiti, sanatosi, voiosi si iubiti!

de Yannis



Subscriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Am citit undeva "Sunt fericita. Sa nu uit." ... as putea parafraza cu "Uneori sunt si fericita. Sa nu uit." Putin cate putin ma copleste emotia... eh, imi vine mai greu...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

A nascut pretena din America gemenii... din pacate n-a trimis nicio info, doar poze cu piticii, superbi! M-am bucurat enorm sa-i stiu bine...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

se pare ca am ratat un pufisor:

LA MULTI ANI, ANA SOFIA!!!

sa cresti mare, sanatoasa si voioasa!!!!

Mamica mandra de odorul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

A nascut pretena din America gemenii... din pacate n-a trimis nicio info, doar poze cu piticii, superbi! M-am bucurat enorm sa-i stiu bine...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





felicitari! Cum a nascut, natural?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

www.adoptaunurs.ro


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

A nascut pretena din America gemenii... din pacate n-a trimis nicio info, doar poze cu piticii, superbi! M-am bucurat enorm sa-i stiu bine...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)





felicitari! Cum a nascut, natural?

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

www.adoptaunurs.ro





mister total, doar poze! cu mentiunea "our newborn babies"... probabil e inca in spital.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

KAYSa cresti mare, destept si sanatos!

TUDOREL Sa te doara doar laa basca toata viatza. Adik nu la putza, nu la nik

MP,behaie ana de numa,dar azi a mers la scoala.ieri i-a fost mai ok,dar a chiulit extra. deci am fost cam cu bigudiuri,dar..trece.Cum e sa fii "frau"?

SORINA,felicitari pt olimpica . Tot citesc de iris si vad ca si-a gasit si ema sora de atitudine pe forum. O fi de la nume? ca io nu-i zic Iris,da' in rest ma lupt cu aceleashi trebi. aaa,si eu ma lupt cu pieptu' gol, la propriu

ALEXUTZZA, te-am visat! Venisem pe la voi si sotzu tau zicea serios cand am intrat: "only size 1 is allowed here" .Se pare ca mi-a ramas ceva la neuron din discutiile de ieri

Ema face pasi daca ii dau drumu la manutza,se duce si singura de la canapea la,,,ceva, dar prefera sa se arunce in kur/genunchi si s-o ia in4. deh, e mai safe. apoi se ridica pe TOT si trage. Inclusiv usie si le trage in cap/peste maini,etc devine ff challanging s-o las singura pe jos in livingoiul asta. face km,dar tot gaseste ceva sa se loveasca. ata ete...imi place insa ca aici bucataria e deschisa cu bar spre living si pot face una-alta cand ea e in living, nu printre picioarele mele pe gresie, adunand frimituri si bagand in gura. cel putin in primele 10'...vorbim, facem bau dupa bar,etc.tzine.

As veni si eu duminica dacaa e totulok. e o intalneala pufi-less,nu?. dati si la mine un pm,sms ceva cu loc/ora,plz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

se pare ca am ratat un pufisor:

LA MULTI ANI, ANA SOFIA!!!

sa cresti mare, sanatoasa si voioasa!!!!

Mamica mandra de odorul ei

Subscriu!

Mergi la inceput