Pufi de 2010 (204) - LMA Teodor, Andreea!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Xela nu am de ce sa iti dau ignore,de aceea si scriu ca sa aflu si alte pareri(e mai multa informare asa),eu m-am gandit ca daca o iau etapizat e mai usor,cateodata intreb si pt aplicare viitoare(adica adun informatiile si mai tarziu aplic);acum sta la mine in brate si papa si cu cealalta manuta "descanta" celalalt "nipple"
Oricum multumesc tuturor fetelor care mi-au dat un raspuns



Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nimeni nu ne poate face sa ne sintim inferiori fara permisiunea noastra."





Simply, pt capitol.

Ce frumos povestesti de Ariana . E bine ca totusi nu ai de gand sa o intarci acum ci o mai lasi sa se alinte la tzitzi. Si Arthu tot asa adoarme cu una in gura si pe una o pazeste, mangaie, ciupeste sa fie sigur ca nu dispare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Bea si spor la abdomene!

Ele, Lillo felicitari pt bilant, bine ca ati scapat de un vaccin. Vineri urmam si noi la intepat.

Azi am fost cu ea la medlife, i-a luat sange din degetel, n-s scos niciun sunet, atat doar ca nu avea rabdare sa stea sa-i curga sangele in eprubeta. Are mami fetita curajoasa!

Ele ms de urare, merge bine Monti, incerc sa-mi reamintesc retete. Am papat un tort de mere si cativa biscuiti nisiposi deja.

Simply multumim pt capitol, pupam Ariana mica!

Ne mai vedem weekendul asta fetelor? Xela, Ele, Micki? Mie mi-ar placea tare mult.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Despre noi... ma pregatesc de o noapte palpitanta, Irina a facut febra 39,4 intrarectal. N-are alte simptome, vad io maine ce si cum. Isa e inca la regim strict, nu s-a dres inca, fir-ar. Cum zicea xela, gradinita e de vina, ne-a stricat copiii sanatosi.

Noapte buna!



de Isabela si Irina (februarie 2010)


Sper sa nu aveti o noapte grea,sa nu mai faca febra mititica sanatate sa aveti


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Nimeni nu ne poate face sa ne sintim inferiori fara permisiunea noastra."




Va dorim o noapte cat mai usoare si sa scada febra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

La Multi Ani Daria!

La Multi Ani Stefan!

La Multi Ani Madalina!


Sa cresteti mari, sanatosi, frumosi si sa va bucurati mamele mereu!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:


LMA Daria!

LMA Stefan!

LMA Madalina!



sa fiti sanatosi iar parintii vostri sa fie mereu fericiti ca in prima zi cand v-au tinut in brate!!!



Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind!

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Aveam o restanta din cap trecut

Xela, merci de intrebare, sunt mult mai bine cu moralul Imi place de tine ca desi are si C nopti la fel, tu esti optimista ca se va rezolva pana se insoara Arthur a dormit de revelion, pe 1 si 2 toata noapte, cu o singura trezire scurta pe la 5 de nu ne venea sa credem . Dar cum orice minune tine trei zile...
Ieri am reusit sa-i fac programare la o pediatra homeopata dar e abia pe 18 febr si am mari sperante... Si daca tot am fost la capitolul programari, am facut si la cardio si oftalmo pt el de control si pt mine la gine ca nu am mai fost din iunie (cand mi-am pus steriletul ).
Sanatate multa lui A si multi


Sorina
, nu cred ca e asa de la dinti pt ca el de mic a fost tare plangacios. Singurul loc unde nu plangea era la mine in brate, mufat Am tot fost cu el la dr si nu i-au gasit nimic, am fost la osteopat sa-l deblocheze si nici dupa asta nu e mai linistit sau sa doarma mai mult. De aia am zis ca poate are ceva ce nu vad eu si el chiar sufera desi vazand cat de activ si energic nu pare bolnav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:



La Multi Ani Daria!

La Multi Ani Stefan!

La Multi Ani Madalina!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:



LMA Daria!

LMA Stefan!

LMA Madalina!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Neata' gagici

Haideti la o cafea aburinda si aromata
Mica mea a facut cascadorii acum dimineata, am gasit-o jos. Trebuie sa pun perne in jurul patului ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:





center]
LMA MIRUNA pentru ieri

[b]LMA Daria!

LMA Stefan!

LMA Madalina!






Mergi la inceput