cresa berceni III

cresa berceni III | Autor: alinuta5582

Link direct la acest mesaj

stie cineva informatii despre aceasta cresa?
va rog tare mult scrieti daca ati avut copilul acolo sau il aveti si ce parare aveti despre aceasta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns memo3nov spune:

Aceasi intrebare si de la mine,dar vad ca nu raspunde nimeni,chiar nu-i nimeni care are puiul la aceasta cresa?
Eu am fost de curand sa imi inscriu fetita si raspunsul a fost:daca vreti pt inscrieri sa stiti ca nu mai sunt locuri,dar va pot trece pe lista de asteptare care era deja la nr 77.Nu am putut intra sa o vizitez,se pare ca este nevoie de un tel inainte,n-am inteles de ce.
Asa ca sunt inca in cautari si astept sugestii.
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta5582 spune:

eu am asteptat 3 luni sa scrie ceva pe topic si in sfarsit...eu am sunat la cresa dar nu a raspuns nimeni...asta in feb...am zis ca ma duc sa vad cum e dar nu mai am timp...deci oricum sa inteleg ca sunt ocupate toate locurile...eu vroiam pt la toamna sau chiar august, desi fetita mea abia are un an si 7 luni...eu o sa mai sun sa vad ce spun...din cate am inteles de la alte mamici care au trecut prin asta, e necesara o programare..probabil pt a gasi totul in regula acolo!!!ne mai auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

ati mai aflat ceva despre aceasta cresa?
locuri sunt?
multumesc


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ematimerman spune:

eu am avut fetita, acum in varsta de 9 ani, acolo, iar in prezent baiatul, in varsta de 1 ani si 10 luni. am fost din totdeauna multumita de personalul de acolo, binenteles cu f. mici exceptii, pt. ca nu sunt o mama exagerata.
nu trebuie nici o programare sa mergi acolo. pur si simplu te duci si intrebi de d-na doctor sau d-na asistenta sefa. cu una din ele se poate discuta despre inscriere sau locuri disponibile si sunt f. dragute.
recomand aceasta cresa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorescualina spune:

personalul care lucreaza acolo se ocupa foarte mult de copii dar ca sa te inscrii tebuie sa dai atentii ca lumea la as. sefa si sefa de centru ca altfel iti spun ca nu mai sunt locuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

eu am fetita la aceasta cresa. sunt foarte multumita de personal, mancare, curatenie.

si ce pacat ca se arunca cu vorbe urate despre niste oameni cu adevarat dedicati. daca veti trece prin zona se poate observa diferenta intre cum arata curtea si cladirea cresei fata de scoala. sincer, conditiile pot concura cu orice gradinita privata.
mie nu mi-a cerut nimeni nimic la inscriere. si mi se pare de bun simt sa te duci sa inscrii copilul mai devreme cu cateva luni.

Mergi la inceput