Prietene la bine si la greu - 99

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neata

multa pentru toata lumea!

Herastrau azi ori pe la 11 ori pe la 2?




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

ok, am plecat, daca apare cineva, suna




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

deci iar mi s-a stricat forumul




Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:


Deocamdata bag capul un pic sa va dau si multe ,imi lipsiti foarte mult ,mi-e dor de toata lumea dar nu am timp deloooc .
Mai vreau sa o felicit pe Laura ,m-am bucurat mult sa citesc vestea asta buna ,sarcina usoara !!
Am citit in capitolul trecut multe progrese ale fulgusorilor ,bravo lor ! Si noi facem zi de zi ceva nou , e asa de frumoasa perioada asta ! Imi pare rau ca inca sunt mofturosi la papa ,nici iustin nu mananca de doua luni legume ,carne ,oua . Dar tot e bine ca papa fructe multe ,iaurturi ,branzica ,cascaval .Sper sa revina toti mofturosii la sentimente mult mai bune in legatura cu papica .
Crize de nervi cred ca fac toti ,Iustin cred ca e campion la tipat ,aruncat pe spate ,tavalit pe jos . Ah ,mai maraie si ca tigru cateodata

Cam asta mi-a fost pauza ,diseara mi-am propus sa ma uit la poze si sper sa mai scriu curand .
Cine are timp si iubeste filmul Twilight ,sa se uite pe Hbo de 15.50 si sa se gandeasca la mine ca io nu cred sa apuc .Sunt primele doua filme unul dupa altul.

Va pupam cu drag.

Ps Monis ,am citit emotionanta poveste a mamicii care a relactat . Mi-a facut tare bine sa o citesc pt ca peste tot vad numai biberoane in ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

niatza si la pranz..mie bateriile nu mi s-au mai reincarcat peste noapte....
Ma simt foarte obosita, nu reusesc nicicum sa mai fiu in forma. M-a dat bortaiala asta peste cap, abia astept sa ajung la eco sa vad samburica, sa vad ca e totul ok si pe urma sa trantesc repede niste analize, caci sigur sunt cu hemoglobina la pamant, sau cu glicemia..ori tensiunea e mica, prea ma simt rau in ultimul timp.
Numai gandul sa ies din casa ma deprima, abia ma tarai de colo colo, ce sa mai visez de impins carut cu rechinasa pe faleza..

Stephy, ma bucur sa te citesc!! Stefita ce mai face? tare as vrea sa ii vad si eu cum se joaca si cum interactioneaza intre ei, peste vreo 2 ani o sa fie si la noi harjoana de copilasi in casa
Si inca ceva, cum te descurcai sa o tii in brate pe Stefita cand erai gravi cu Iustin??pe mine a inceput sa ma deranjeze sa o ridic in brate, gafai imediat, ma doare spatele rau. Ce sa mai zic ca daca sunt singura cu ea prind reprize de tinut in brate chiar si de o ora

Monis, e duminica azi , fetili profita de tati astazi Cand o sa dea coltu ierbii si soarele de primavara, nu mai prind urma de voi pe aici pe forumache..

Si daca va plictisiti va invit sa vedeti si restul din colectia de martisoare

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Shtephy ma bucur ca ai intrat sa ne scrii.

Gagici va las o melodie sa va veseleasca sufletul
www.youtube.com/watch?v=eHQG6-DojVw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eHQG6-DojVw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare si de la noi. Sunt pe repede inainte ca doarme un pic zburlita dar mai fac si una alta prin casa.

Ema este ok, i-au mai trecut bubele. Mai are pe membre. In schimb eu si tati suntem raciti rauuuu , parca suntem batuti cu paru' asta e senzatia.

Lyly, imi pare rau de cucuiul lui Alex. sa treaca. Vroiam sa te intreb cand i-ai facut baie in perioada cu bube si cat ati stat in casa? Eu nu mai rezist sa o vad asa cu parul jegos, are deja 1 saptamana de cand nu a mai facut baie.

Licu, nu mai e mult si o lasam la buni Noi am gasit deja spatiu pt agentie, l-am inchiriat si incercam sa grabim lucrurile ca acu' vine Pastele, vara etc Tre' sa primim licenta de la Minister in baza brevetului sotului...e greleeee
Imi pare asa rau ca nu te simti bine. Roaga-l pe zmau sa mai stea cu rechinasa(sau poate bunica) sa mai tragi un pui de somn.

Smara, Many, imi pare rau ca-s baietii in greva foamei. Ema de cand cu rubeola numai lapte papa...sper sa nu uite solidele

Lumi pisicoasa care papa bine.

Bine ai revenit Bobomom.

Minisule ce as iesi eu in parc....

toate fetele + fulgusorii din dotare.


Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Bonjurica,cum zicea profa' mea in generala.
Noi azi am stat prin casa.Fi'miu a vrut sa mearga toata ziua.Abia acum a luat-o un pic in4 labe.Pe afara imi era teama sa il las in picioare.Maine iesim.Mergem sa vedem si galusca prietenei.
Va doresc o duminica placuta.

sus,sus,sus,2 linii asteptam,prietene felicitam.
hai Many,hai Raluci
sarcina usoara Smara ,Licurici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Sunt si eu prin zona...Am citit aseara in fuga(ramasesem in urma tare ca am fost la ai mei 2 zile si n-am vazut calculator la ochi)...dar e mare terci in capul meu. Asa ca nu va suparati dak nu va zic nimik va dau un pupik
Licurici esti talentata...nush dak ti-am mai zis(... sau doar am avut de gand)...dar niste martisoare "masculine" nu faci?
Lyly cucuiatul si sa treaca repede.
monis urarea ta a fost ascultata pe jumatate...adik azi Andra a mancat bine...si inca nu s-a marait dar ma astept ca a dormit doar 35 minute.


Daca va place cum aratam... un www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=9" target="_blank">vot (st.jpg) va rugam...
Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavours spune:

cioc cioc! remember me?

stiu ca nu am mai scris pe aici de o groaza de vreme, am un soi de butoi mare de melancolie, depresie, samd. unele m-ati mai vazut pe fb.

felicitari noilor burtici! cred ca sunteti tare curajoase!

am trecut sa va mai spun una alta despre Tudor. ieri in sfarsit i-a dat si lui primul dintisor (motiv de bucurie mare, pentru ca deja ma ingrijoram), de pe 29 decembrie merge singurel si paseste bine, foarte atent si precaut. in greutate nu a mai luat foarte mult, ae 10 kg. in rest toate bune si frumoase cu el.

va pup

mamica lui Tudor (04.11.2009)


Mergi la inceput