Mamici si burtici din Baia Mare(31)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:



Slaba miscare.
Mai iesiti in parc cu copiii? Unde? Vin si eu intr-o luna acasa......poate ne intalnim.




Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana2005 spune:

La multi ani tuturor copiilor..sa creasca mari, sanatosi si voiosi..

Anali, astept vesti de la tine..
Irlandeza, cred ca astepti cu nerabdare concediul..nu mai e chiar asa de mult..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddiuka spune:

Buna fetelor,

Sunt o gravidutza in 38 saptamani cu DPN 16.06.2011, eu am ales sa nasc la Euromedica.O sa nasc natural dar as vrea sa optez pentru anestezia peridurala.A mai nascut cineva dintre voi cu anestezie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ariana asa-i , abia astept sa vin in Ro.

Ddiuka eu am nascut cu epidurala, dar nu in Ro. Ce ai vrea sa sti, mai concret ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelor cine imi poate recomanda o cosmeticiana buna ? Care sa stie meserie si de unde sa nu ma aleg cu vreo ciuperca/boala/eczema.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelooooooor. Nu-i nimeni ? Cine-mi recomanda o cosmeticiana buna ? Si cine o cunoaste pe doctorita ginecolog Harangozo ? E buna ?
Vin acasa, in cateva zile. Iuuuuhuuuuu !!!!!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza

Fetelooooooor. Nu-i nimeni ? Cine-mi recomanda o cosmeticiana buna ? Si cine o cunoaste pe doctorita ginecolog Harangozo ? E buna ?
Vin acasa, in cateva zile. Iuuuuhuuuuu !!!!!!1




Alexia & Bunny

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008




cred c-ai fost deja acasa
eu n-am mai intrat pe DC de taaaaaaaaaaare multa vreme...

nu stiu daca-ti mai este de ajutor...

am nascut a doua oara cu ea. fara s-o fi cunoscut. s-a nimerit sa fie de garda, eu eram pregatita sa nasc la euromedica.
s-a purtat ireprosabil!!! a fost minunata, si-a luat timp sa vorbeasca cu mine, sa-mi explice inexplicabilul.
o recomand!

daca se va intampla o noua sarcina voi merge de data asta SI la ea, si la Roman (la care am fost pana acum).
cred ca voi exagera cu controalele, dar mi-a placut tare mult de ea.

iar de cosmeticiana... daca mai este valabila intrebarea... cica este una minunata pe langa RFN. daca mai esti acasa, iti dau detalii.


baimarencele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

alina (ariana), m-am gandit des la tine, ma bucur ca sunteti bine!
te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Mihatp inca sunt in baia mare. Sti cumva daca are cabinet privat dr. Harangozo? Sau doar la spital o gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns renataozana spune:

Buna fetelor,nu v-am mai scris tare de mult rusine mie.Baietii mei deja sunt adevarati barbati,Alex a facut in iulie 11 ani iar piticul casei o sa faca in noiembrie 3 anisori.Gravidutelor multa sanatate si sarcina usoara sa aveti.Ariana felicitari pentru baietel,sa aveti multa sanatate si bucurii.Doamne cat de geloasa sunt pe voi fetele care aveti fetite ,sunt atat de dragalase,eu nu am avut norocul sa am o fetita desi mi-am dorit din tot sufletul in schimb am doi baietei frumosi si sanatosi multumesc lui D-zeu..
Va doresc sa aveti o zi frumoasa .pupici eu acum sunt la servici dar cand mai prind o pauza va mai scriu

Mergi la inceput