Puiuti de Sept-Oct 2011(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Fetelor,FELICITARI pt samburei si inimioare
Sa auzim numai de bine pana la 9 luni
Vezi mada,ti-am zis eu sa nu te stresezi ca bebe e bine

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Sunt suparata pe voi ... de fapt nu stiu pe cine exact ... dar eu nu apar in listutza voastra ... m-ati exclus ....
Eu sunt LAVY UM:19.11.2010,DPN:25.08.2011

Pusi la toate si felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Neata fetelor. Bine ai venit simmo. Te asteptam cu datele ptr listuta. Eu am fost aseara la alt dr care este ecografician de profesie si mi-a spus ca embrionul exista, avem activitate cardiaca, am si vazut si ascultat asta. Asa ca sunt fericita ca totul e ok.

6+ si mami de Razvan 7 anisori

ce frumos! ma bucur ca e bine bebe!
multumesc si de primire datele vi le dau dupa ce ajung la dr. ca sa stiu exact dpn-ul; aproximativ stiu, dar el o sa-mi spuna mai exact (nu aveam CM reglat bine, si eu presupun ca am ovulat un pic mai tarziu, pt ca inca mai alaptez - acum suntem la intarcatul treptat )


mami de boboci Marcu (febr. 2006) si Madalina (ian. 2010) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

Citat:
citat din mesajul lui bujo

Vin si eu cu vesti bune. Am vazut aseara un samburel de 9mm, i-am ascultat si inimioara. Totul e bine. Eu iau acid folic inca dinainte sa raman insarcinata si mai iau pana la sf primului trim. Mi-a dat dr si o luna de multivitamine, a zis ca e de ajuns o luna. Voi face si o serie de analize. Asa ma bucur ca e bine, imi faceam griji, avand in vedere sarcina pierduta. Daca bate inimioara, scad semnificativ riscurile de pierdere.

bujo mami de Filip si 6+

felicitari pentru vestile bune! samburelul s-o tina tot asa pana la sfarsit! sa fie cuminte si sa stea la caldurica atat cat trebuie!


mami de boboci Marcu (febr. 2006) si Madalina (ian. 2010) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

Citat:
citat din mesajul lui athosik

Sunt suparata pe voi ... de fapt nu stiu pe cine exact ... dar eu nu apar in listutza voastra ... m-ati exclus ....
Eu sunt LAVY UM:19.11.2010,DPN:25.08.2011

Pusi la toate si felicitari

sa nu fii necajita, nu-i face bine la bebe... sigur n-a fost cu intentie, e doar o greseala de editare poate
paulafrida, care ne ajuta cu partea tehnica, va vedea mesajul tau si sigur va remedia situatia multumim, frida!


mami de boboci Marcu (febr. 2006) si Madalina (ian. 2010) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

athosik te-am trecut pe listutza
Nu te-am exclus,numai ca esti moderata si trec fetele peste postarile tale,nu te supara pe noi
daca vrei da-ne si data nasterii si te trecem si pe listutza cu zilele de nastere
Sarcina usoara si bebe sanatos si la termen

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Multumesc ... asa o sa fac .... bebele conteaza cel mai mult acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

buna fetele, vad ca astazi doar vesti bune; ma bucur pentru voi ; eu numar orele pana sa merg la control, mai e putin

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

www.fertilityfriend.com/home/28fb01" target="_blank"> GRAFIC
6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

simmo vad ca nici tu nu esti pe listutze,
scrie datele si te trec si pe tine
nu stiu daca le-ai mai scris


In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Gata acum sunt happy ..........
Data mea de nastere este 17.06.1983!!!!
Sper sa fie bine k este primul bebe si nu stiu exact cum ma voi obisnui cu toate schimbarile ... dar cel mai important este sa nasc un bebe sanatos

Mergi la inceput