Prematurii-Esente tari se tin in sticlute mici 22

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

pai si atunci ce-i de fct? il treci diirect pe lapte de vaca? vbeam zilele astea cu o fina de-a noastra pediatra, imi zicea de un lapte de la milupa care e complet hidrolizat. sa o intreb care e ala sau deja stii de el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasima spune:

Saptamina viitoare plecam in Austria cu Filip.Va fi o consultatie si a doua zi ni s-a spus ca ii vor face o verificare a mobilitatii articulare sub anestezie generala(va fi mai mult o sedare mai puternica, asa ni s-a explicat0.Si in functie de asta ne vor spune care e pasul urmator.Nici nu stiu ce sa imi doresc, sa poata face toate miscarile si sa continuam kineto pina la rezultate mai bune sau sa aiba miscarile limitate si sedat si sa fie nevoie de interventie.
Imi doresc sa scape de operatie dar cind stiu cit poate sa plinga in timpul sedintelor de kineto......parca as vrea sa scapam si de ele.
De ieri insa, a inceput sa tuseasca, sper sa ii treaca cit mai repede altfel nu il sedeaza nimeni in starea asta si am asteptat atit sa ajungem in punctul asta.Doamne ajuta sa fie totul bine.Am niste emotii.....


Dana si comorile ei Filip Alexandru (2.06.2010) si Carina Maria(2.06.2010)
http://s1122.photobucket.com/albums/l521/Daniela_Marin/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

Dana, sunt alaturi de tine.
multa putere sa iti dea Dumnezeu si Maica Domnului!
indiferent ce solutie se va alege, sa fie cea mai buna si mai putin dureroasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sweetcrina spune:

Dana, ma bucur ca in sfarsit ai un raspuns concret! Incredere in Dumnezeu si sa auzim vesti bune! Multa sanatate va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

dana, multa bafta, iti tinem pumnii si ne rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasima spune:

Multumesc mult , tuturor!
Sper sa ne intoarcem cu vesti bune si daca se poate si cu ceva progrese.
Pina atunci trebuie sa scapam de tuse, am inceput de ieri sa facem aerosoli, deja e mai bine , sper ca pina luni cind plecam sa se vindece.
Inca o data multumiri pentru incurajari, e mare lucru cind deschid calculatorul si citesc, parca simt gindurile voastre pozitive si ma simt mai increzatoare.

Dana si comorile ei Filip Alexandru (2.06.2010) si Carina Maria(2.06.2010)
http://s1122.photobucket.com/albums/l521/Daniela_Marin/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sigur trece tusea, dana, baga siroape de brad, prospan, eurespal, tot ce se poate, spray cu tantum verde, mataii, rugaciuni.te pupam, va fi bine si vei vedea ca acolo e foarte primitor mediul spitalicesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

neata,
rezumat :vineri ramas fara frane la masina, spus toate rugaciunile, intrat pe contrasens, oprit pe trotuar.

avem al 7 lea dintisor, dreapta jos si eu nici nu am vazut.

spunem par si il si aratam pe cap.
altfel, sunt varza de oboseala.
strumf rupea sertarul de la sifonier.si eu il banuiam de cumintenie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

raportez ca ioakim a mancat 1 galbenus intreg, gol.

oare ce face dana?

nicole, pai are forta, ma, maine poimaine muta si patul si se si insoara si tu tot bebelusul tau drag si strumfos o sa-l vezi.deh, mamele astea de baieti ce suntem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

promit sa fiu o soacra buna.promit sa fiu o soacra buna,
off, mai am putin si il idolatrizez.
mi s epare perfect.e perfect.clar.

Mergi la inceput