Copilasi din 2002 *84*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Cu intirziere "La multi ani !", multa sanatate si bucurii Stefan si David!!!
In aceeasi zi cu Stefan am mai bifat si eu un an ! Nu spun citi am ca va sperii !!!
Vineri s-a intors Bogdan din tabara, foarte fericit. S-a descurcat f. bine, chiar i-a fost dor de noi, dar tot vrea sa mai mearga in continuare. A luat si o diploma de absolvire a primei etape de schi. La vara acelasi profesor organizeaza si tabara de inot, doar ca el nu prea vrea sa mearga. Sper sa reusim sa-l convingem pina atunci.

Sint pe fuga, va pup pe toti/toate,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Karina la multi ani!!!! Poti sa zici cat ai, pe mine nu ma sperii, azi-maine fac si eu 8 ani... adica 44

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani, Karina! (nu retinusem ca in aceeasi zi cu Stef) Felicitari pentru schior!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Karina, La multi ani, multa sanatate si tot ce-ti doresti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Multumesc mult de urari. Gabi, te-am intrecut cu 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Karina

Multumesc mult de urari. Gabi, te-am intrecut cu 2 ani




Karina + Bogdanel


las' ca peste 2 ani tot acolo ajung si eu

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

La multi ani, Karina! Cu intarziere, dar e urare din inima!
Avem casutza pe fb, a noastra si numai a noastra, mai schimbam o vorba, mai o ciorba.E fain!! Vii si tu?

E frig iar si iar -4,5 grade!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Karina! Sanatate, fericire si noroc!
Hai pe facebook!!
Da??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

David vrea sa mearga in tabara la vara. A venit vineri foarte hotarat de la un coleg cu ideea asta. Mi-a bagat imediat sub nas catalogul (Pandaclub de la WWF) cu ce si unde vrea sa mearga. Cand l-am intrebat daca "singur?" mi-a raspuns aproape suparat, "nuuu, cu Lars", na, bine cu Lars dar fara mine si tat-tu???..........ufff, am copil mare si eu nu stiu daca sunt pregatita.
De atunci tot ma gandesc, studiez si intorc problema pe toate partile, sa-l las sau nu??? niciodata nu au fost plecati de langa noi, ca a mai dormit cate vreo noapte la vreun coleg, in Ro dormeau la sora-mea si noi la mine in apart, e una dar o saptamana singur in tabara??
Ai vostri au fost pana acum in tabere? ii lasati?.........barbatu-meu nu se exprima nici asa, nici asa. Cred ca asteapta sa iau eu o hotarare, si o va accepta oricare va fi ea. ...........ce sa mai spun ca pupazele au sarit si ele cat colo, ca si ele vor!!!!!...........cred ca nici nu stiu ce inseamna tabara, dar princpalul vor si ele!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mira, ce fain! Cresc, uite-i cat de repede! Cat timp mai aveti pana sa va hotarati? Sau daca ziceti da puteti sa ziceti nu peste 3 luni? ce dragute "pupezele" tale!

Mergi la inceput