Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  In floarea copilariei (4-12 ani)

Copilasi din 2002 *84*

(2 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 18
Karina
Karina

3090 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Karina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cu intirziere "La multi ani !", multa sanatate si bucurii Stefan si David!!!
In aceeasi zi cu Stefan am mai bifat si eu un an ! Nu spun citi am ca va sperii !!!
Vineri s-a intors Bogdan din tabara, foarte fericit. S-a descurcat f. bine, chiar i-a fost dor de noi, dar tot vrea sa mai mearga in continuare. A luat si o diploma de absolvire a primei etape de schi. La vara acelasi profesor organizeaza si tabara de inot, doar ca el nu prea vrea sa mearga. Sper sa reusim sa-l convingem pina atunci.

Sint pe fuga, va pup pe toti/toate,

Karina + Bogdanel
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat  Reply with Quote
Karina la multi ani!!!! Poti sa zici cat ai, pe mine nu ma sperii, azi-maine fac si eu 8 ani... adica 44

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert
Mergi la inceput
Nicoleta
membru veteran Nicoleta

11722 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Nicoleta un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani, Karina! (nu retinusem ca in aceeasi zi cu Stef) Felicitari pentru schior!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Rasul este ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)
Mergi la inceput

katty

3934 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luikatty Adauga semn de carte la raspuns Trimite katty un Mesaj Privat  Reply with Quote
Karina, La multi ani, multa sanatate si tot ce-ti doresti!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) varsta Andrei
Mergi la inceput
Karina
Karina

3090 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Karina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc mult de urari. Gabi, te-am intrecut cu 2 ani

Karina + Bogdanel
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Karina

Multumesc mult de urari. Gabi, te-am intrecut cu 2 ani

Karina + Bogdanel

las' ca peste 2 ani tot acolo ajung si eu

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert
Mergi la inceput
cristina22
cristina22

3518 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite cristina22 un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani, Karina! Cu intarziere, dar e urare din inima!
Avem casutza pe fb, a noastra si numai a noastra, mai schimbam o vorba, mai o ciorba.E fain!! Vii si tu?

E frig iar si iar -4,5 grade!!

21+1=22

Inca un pic si GATA! Vine Primavara!
Mergi la inceput

Cristina_C

8099 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cristina_C un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani, Karina! Sanatate, fericire si noroc!
Hai pe facebook!!
Da??

Editat de - Cristina_C on 10/02/2011 11:35:05
Mergi la inceput
miraklucker
miraklucker

2716 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimiraklucker Adauga semn de carte la raspuns Trimite miraklucker un Mesaj Privat  Reply with Quote
David vrea sa mearga in tabara la vara. A venit vineri foarte hotarat de la un coleg cu ideea asta. Mi-a bagat imediat sub nas catalogul (Pandaclub de la WWF) cu ce si unde vrea sa mearga. Cand l-am intrebat daca "singur?" mi-a raspuns aproape suparat, "nuuu, cu Lars", na, bine cu Lars dar fara mine si tat-tu???..........ufff, am copil mare si eu nu stiu daca sunt pregatita.
De atunci tot ma gandesc, studiez si intorc problema pe toate partile, sa-l las sau nu??? niciodata nu au fost plecati de langa noi, ca a mai dormit cate vreo noapte la vreun coleg, in Ro dormeau la sora-mea si noi la mine in apart, e una dar o saptamana singur in tabara??
Ai vostri au fost pana acum in tabere? ii lasati?.........barbatu-meu nu se exprima nici asa, nici asa. Cred ca asteapta sa iau eu o hotarare, si o va accepta oricare va fi ea. ...........ce sa mai spun ca pupazele au sarit si ele cat colo, ca si ele vor!!!!!...........cred ca nici nu stiu ce inseamna tabara, dar princpalul vor si ele!!!

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi

Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.

Mergi la inceput
Nicoleta
membru veteran Nicoleta

11722 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Nicoleta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mira, ce fain! Cresc, uite-i cat de repede! Cat timp mai aveti pana sa va hotarati? Sau daca ziceti da puteti sa ziceti nu peste 3 luni? ce dragute "pupezele" tale!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Rasul este ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)
Mergi la inceput
Pag. din 18 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com