Gravidutze si mamici de Cluj - 169

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut gagici!

Olim, sunt firme de inchiriat masini. Nu va intereseaza mai bine, decit sa tineti un om dupa voi? Eu de ei stiu: http://www.wens.ro/rent-a-car-cluj/

Ani, pe P l-a ajutat ACC , baut, ti-am spus ca aerosol nu accepta. Am luat si eu, se vede f repede efectul. Se destrama toti mucii ce plastic ma exprim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mie imi vine sa renunt la mama gradinitei si la tot..stefan iar e racit..si noi dupa el, asemenea...iooooiii..


Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ioana, i-am luat la Stefi Fluimucil(tot ACC e substanta activa) cu gust de portocale si acum umbla dupa mine prin casa sa ii dau suc

Paula, sanatate multa . Si piticul s-a racit?

Andreea, e de tinut minte Protectisul asta daca a avut asa rezultate buna. Odihna placuta la parinti

Olim, subscriu la ideea Ioanei. Sigur e mai ieftin daca inchiriezi o masina decat cu taxiul. Parca sotul lui Anca( AncaB) lucreaza pe taxi si sigur e de incredere. Iti trimit acum PM.

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ioana, multumesc de sfat
nu stiu cat costa sa inchiriezi, am sa ma interesez.
cred ca prefer taxiul totusi,daca sta dupa noi e pe bani, ca doar nu vreau gratis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, mai am o rugaminte mare la voi
as avea nevoie d eun scaun d emasina pentru Alex, pe 2 zile, adica joi si vineri, trebuie sa ajung la baia mare si la targu mures.
Ati putea sa ma ajutati cu un scaun, bineinteles contra cost
multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Olim,ti-l dau eu ca nu am nevoie decat pe duminica de el. Suna-ma si ne intalnim miercuri daca vrei.

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

puisor, multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Puisorul multumesc de informatie dar l-am tuns pe Razvan.La stoma am fost in toamna si mi-a placut de dentista.E tare faina tipa.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Asi conteaza un doctor stomatolog bun si care sa fie priceput si la copii. Eu deja am fost de 3 ori la stoma in sarcina asta, pt mici interventii fara anestezie, sau in doze foarte, foarte mici acolo unde a fost nevoie, si la fluorizari ca sa nu mai fac carii bata-le vina, care au aparut dupa saptamana 20. Papacioasa o mancat calciu lui mami, toate erau carii interiore, fara contact cu suprafata, deci nu au legatura cu igiena bucala, ci cu dezvoltarea fatului.

Feli cu Miriam in burtica 33 +
AMR 7S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Asi, ma bucur ca ti-a placut de Adela . Si eu vreau sa ma duc la ea cu Stefi la un control si sa intreb daca poate folosi periuta electrica. Mi se pare ca nu facem mare branza cu periuta normala si nici nu are rabdare sa o spal cum as vrea.

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput