Gravidutze si mamici de Cluj - 169

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

La Multi Ani, Stefan!!! Sa fii sanatos si fiecare zi sa-ti fie plina de veselie!

Sarcini usoare gravidutelor si bebei sanatosi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ai fericiti, Stefan!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Mai ce distractie am tras ieri!!!
Anca, Stefan si tati multumim!
PAtrick a marturisit ieri ca vrea sa se faca "dantator" (dansator), iar cu cuscrela, a carei fiica vrea sa se faca artista , am ajuns o concluzie destul de grea... trebe sa muncim noi si la pensie, ca sa aiba "gura lor" ce minca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

MULTUMIM TUTROR PENTRU URARI!
Ma bucur ca s-au simtit bine nazdravanii, a fost chiar un chef pe cinste...am putea sa luam exemplu, noi astia cu mai multi anisori la activ...


Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Voiam sa le urez si eu bine ati venit celor doua gravidutze noi...Sarcina usoara si bebelusi sanatosi!
Pupici

Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy81 spune:


BUNA SI DE LA NOI

Incep si eu aceste randuri prin a va spune LA MULTI ANI si fie ca anul acesta sa vi se indeplineasca tot ce va doriti

Am cam absentat pe aici pt. ca incerc sa ma ocup de fete mai mult,cum nu o duc pe Ale la gradi cam am de munca toata ziua, ce sa spun incerc si eu sa ma descurc cu 2 printese dar e cam greu,cel putin asa mi se pare mie,toata stima si respectul pt. mamicile care se descurca singure cu 2 sau mai multi copii

Despre noi ce sa va mai spun decat ca suntem bine creste Carina are deja 3 lunite,e cumintica nu ma pot plange de ea

pupici si promit ca mai intru sa va mai scriu

CAMI mami de ALEXIA 27.01.2006 si CARINA 10.10.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Adriana (Mami_alexia ),Olim si Elena23multumesc de urari!
Elena23 mie deocamdata dl dr Ciortea Razvan imi place, iti voi spune impresii dupa.
Am auzit ca e un doctor foarte bun de la cineva care lucreaza la Stanca, de aceea m-am dus la el, si de atunci numai de bine am auzit, dar impresia finala o sa mi-o exprim dupa nastere. Pe 28 sunt programata la cabinet la privat, nu am mai fost din 26 noiembrie, cam de multisor, dar cand am fost ultima data nu aveau agenda pe ianuarie, dupa aceea nu mai era nimeni cand am sunat la cabinet si in 3 ianuarie cand am sunat doar pe 28 mai era loc. Oricum eu ma simt bine, deci e ok.
LA MULTI ANI STEFAN!!!
Va pup fetele!

Feli cu Miriam in burtica 33 +
AMR 7S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

felila fel am patit si eu, insa am mai fost la un eco la dr mea de suflet,Rotaru, chiar inainte de Craciun, iar acum mi se pare ca a tecut o vesnicie de cand nu mi0am vazut galusca
eu am pe 21 programare al ms care

ancatare mult s-a schimbat Stafen de cand nu l-am vazut , pare un abietel de 4 -5 aisori
felicitari pt petrecere

Elena , mamica lui Dragos Stefan(9mai2007) , Iulia Anamaria (16 sept2009) si Adriana Ioana 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

neata!

Feli,

Elena, da, s-a schimbat mult...s-a inaltat, e destul de slabutz acum...doar obrajii au mai ramas de el...

Anca si Stefan (13.01.2008)
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare si de la noi
va doresc un wek frumos tuturor
fetelor, vreau sa va intreb o fetita la 1.8 luni, cam cati cm are, ca eu nu stiu numa la baieti
plus ca alex e foarte inalt pentru varsta lui , are aproape 110 cm
is reduceri la noi pana la 80 la suta, si vreau sa fac surpriza unei prietene, sa cumpar niste hainute pentru fetita, si pentru ea ca e gravida.
multumesc pentru orice ajutor
clujencele

Mergi la inceput