*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (127)*

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

...

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

CORINA, pozele sunt superbe si voi de asemenea. Mie mi-a placut cea cu tati si cu laptopul.

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Corina, sunt superbe pozele!

Cami, mie mi-a zis medicul sa nu-i dau de mai mult de doua ori pe saptamana ceai de musetel, le da peste cap flora si apar altele.

Cu ceaiurile, eu nu sunt de acord. Adica da, date cu masura si echilibru, n-au ce rau sa faca, dar nu-mi place sa vad sticle/canite de copii pline vesnic cu ceva ceai. Pai cand ne-apucam sa-i tratam de ceva ce ceai mai dam? Noi cu sucuri de fructe, apa cate-un pic si lapte.

Happy `eminescian` day!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Bravegirl absolut superbe pozele! Vor fi niste amintiri deosebite peste ani!
Aleinad
Cherie criminal puiul tau! Asta da perla! Eu nu ma incadrez la asta, ci la ce povestea Aleinad...tot astept sa-mi creasca.
Cameliam ma bucur ca n-a fost nimic! La fel si pentru Otilia! Doamne Otilia, la voi chiar e o problema si ma si mir sa nu aiba ceva avand in vedere cat timp e iarna acolo. Pai aici cum e putina zapada sau gheata, e plin la ortopedie..
Bine ai venit pe lume Ana Sofia! Mariak sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea si de surioara mai mare! Leeloo, multumim pentru vestea buna!


poze-Luca la 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

buna fetelor!
va citesc cat pot, scriu ... pe masura dar ma bucur tare mult ca vad cum cresc cozonaceii si ce perle scot.
multumesc pentru momentele in care n- ati uitat de noi si urez si eu tuturor multa sanatate si noroc in toate. Otiliav tie cu atat mai mult 30,12
despre Rares ce sa va zic? face multe, vorbeste de ne imbrobodeste deja, merge la cresa de 2 luni, trage cate o raceala de ne aduce la realitate pe toti , in rest cu programul zilnic.
Felicit din tot sufletul toate mamicile care au nascut inca un bb de curand, stiu ca e greu, recunosc multe scene dar e atat de frumos. Si ca o incurajare, dupa parerea mea de pe la 1 an -al doilea- se limpezesc lucrurile,
Imunizare? Am vazut ca ati scris mult despre asta ... sunt de acord dar tocmai ce am renuntat in aceasta toamna- iarna. M- am rezumat la vita C, propolis pur, ulei de catina si septilin. Vis- a- vis de colostrum si mie mi- a recomandat dr dar am stat pe ganduri, l- am alaptat 1 an si ceva, mananca bine de toate... dar daca e necesar macar e natural.
Va pup, va doresc numai bine si sper sa mai intru sa va mai spun ce facem, acum ar fi multe de povestit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

am vrut sa va mai zic, ca imi pare atat de rau ca am ratat operatiunea cu mosul... sper sa o facem de iepuras, vreti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Futuremother, welcome back!

ce liniste pe-aici!

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

multumesc manumanu, acum cand pot si eu povesti nu prea am cui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns futuremother spune:

bravegirl super pozele, dar suparat Patrik ..., in prima faza am crezut ca sunt pozele acelea care circula pe net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui futuremother

bravegirl super pozele, dar suparat Patrik ..., in prima faza am crezut ca sunt pozele acelea care circula pe net

Multumesc..dar ce poze circula pe net?

Va multumesc pt cuvinte fetelor...eu sunt prinsa cu botezul si inca n-am apucat sa citesc ultimele pagini, dar am de dus ca a reaparut Mav!!! Ma duc ca tipa bebe, dar sper sa revin

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE

Mergi la inceput