Strumfi si prichindei iulie-august2011(8)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

lol:))

azi am mancat fix..cartofi prajiti! cu friptana de porc si salata de varza murata cu ulei si piper!:))




_

Babyblue va pupa pe toti!!
7+
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Bun venit noilor burtici! Multa sanatate si voua si bebeilor !

Eu sunt taaare obosita ; am fost plecata de dimineata si m-am intors abia pe la 8 ... o gramada de treaba am facut azi + 2 ore de scoala .

M-ati amuzat cu cartofii prajiti. Eu am mancat aseara ...dupa ce am iesit de la cursuri a venit sotul si m-a luat si pentru ca ma iubeste asa de mult mi-a adus o portie mare de cartofi facuti chiar de el ....nu va mai spun cum si in cat timp i-amm infulecat

In rest toate bune !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 13+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

A! Avea sora-mea o vorba atunci can ii placea ceva sau ii era tare foame .Ceva de genul ca bine ca am doar doua maini ca altfel mancam cu toate



Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 13+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxybarbu spune:

Buna fetele? Ce mai faceti? La multi ani tuturor burticilor, acest nou an sa va aduca numai fericiri si bucurii!
In sfarsit am si eu internet

Ma bucur sa vad va ne-am inmultit, dar imi pare foarte rau pentru cele doua fete care ne-au parasit

-ici la tota lumea!!!

Traieste, Iubeste, Daruieste...
sunt cea mai fericita cu un de 15 +
DPN 04.07.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cereline spune:

Multumim lissa-ana;O seara placuta!ne auzim maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fabiana_25 spune:

Mihaela iti multumesc foarte mult pt recomandare. Va pupic si va urez o noapte cat mai linistita si un somn cat mai odihnitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oanamares spune:

Daca nu imi era pofta d cartofi prajiti,maine sigur o sa mi se faca.Acum nu prea pot pt ca seara sunt cu prietena mea,Limonada.Mi-e cam greata si nu pot sa ma gandesc la mancare.

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

Seara buna gravidute!

In primul rand sarcina usoara in continuare tuturor si nastere si mai usoara! Sa dea D-zeu sa fiti sanatoase si voi si minunile voastre din burtici!

Vroiam sa urez unei colege de odisee - ami_84, cu care am impartasit multe momente de fericire o data cu perioada frumoasa a sarcinii iar apoi de-a lungul lunilor in care mi-am vazut printesuca crescand si devenind omulet plin de personalitate, sarcina usoara si sa fie sanatosi! M-am bucurat f mult sa aflu ca esti din nou insarcinata si te mai asteptam si pe la noi sa ne tii la curent cu vesti despre prichindel si despre progresele iepuricai!

Am devenit nostalgica, parca ieri eram burtoasa si acum iaca mai sunt trei luni si fata mea implineste 1 an

Numai bine!

Mada mami de Ilinca frumoasa (31.03.2010)
Mami si tati te iubesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilida spune:

Woaw, in ce ritm se scrie la subiectul nostru!

lisssa_ana, multumesc pentru adaugare!
Stiti cumva cum sa fac aici sa-mi apara si mie saptamana curenta a sarcinii la sfarsitul mesajelor (un fel de semnatura, exemplu: 10+) ?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

mergi CONTUL MEU la PROFIL,selectezi editeaza PROFIL PERSONAL,mergi la OPTIUNI si acolo gasesti Semnatura si acolo scrii:10+ sau 11+,in fiecare sapt trebuie sa iti schimbi. Cel mai usor e sa iti scrii la semnatura:DNP: 3 august 2011

Mama de Ana si 13+

Mergi la inceput