Puiuti de Sept-Oct 2011

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

ziua mea de nastere este 21.09.1981

Maria

5+
http://picasaweb.google.com/cernea.mariana/28102010?authkey=Gv1sRgCPfhuoeztpPNpwE#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Buna fetelor!

Eu sunt de la Pufuletii de ian-feb 2010. Am intrat sa va urez sarcina usoara si numai bucurii!!! Sa fiti cat mai multe si cat mai unite!

De fapt v-am deranjat sa va las un pont: aruncati un ochi pe activecenter.ro , eu mi-as fi dorit sa stiu de existenta lui sau sa fi existat toate serviciile astea cand eram io gravi m-as fi dus musai! Gimnastica e buna si prtr bebe, il fereste de o gramada de boli si sensibilitati, il ajuta sa se dezvolte armonios. V-o recomand pe prietena mea Raluca Zlatanov ca instructor, e o tipa de incredere f pasionata de ceea ce face. Are background si fac de psihologie deci e ok pentru femeile insarcinate si piticii lor eu cel putin, cand eram insarcinata mi-a cam crescut populatia de pitici.
Sarcina usoara va doresc! si scze de deranj.


de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

marryan,scuzele de rigoare,am corectat

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif" target="_blank">Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Felicitari dragutelor pt casuta cea noua. Sa va ajute DD sava gazduiasca in mare armonie cele 9 luni si nu numai

Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Paula vezi la data de nastere la Alexa78!
Felicitari pt k le-ai ajutat pe fete si sa-ti alute DD sa ajungi si u la aceasta odisee!

Ancuta , in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

fetelor, sa aveti o sarcina cat mai usoara si sa aduceti pe lume prunci sanatosi.

ce emotii m-au apucat cand am vazut ca s-a deschis o noua odisee eu sunt mama unui dovlecel de sept-oct 2009. toate gandurile bune

******************************************************************

Ioana si Carol Ioan fac Trazbātii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

buna fetele..de cand ma chinui sa imi vad si eu mesajele trimise aici..dar acum cred ca m-am prins:)...vreau si eu acolo in lista:
UM-27.11.2011
D.P.N - 07.09.2011
D.N.-07.12.1981
nu stiu voi cum sunteti,dar eu sunt asa sensibila....si orice ma doare..si apoi cand ma gandesc ma bufneste rasul...

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

zubi bine ai venit Acum esti moderata dar posteaza redede inca 8 si scapi de moderare.

pe mine azi m-a durut burtica

Eu am o mare problema...nu stiu la ce medic sa merg

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt .
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dananagi spune:

paula si camady,multumim de casuta noua si sa dea d-zeu sa ajungem cu bine pina la final.si le urez bun venit celor noi si inca mai asteptam alte mamicute ca loc avem destul.
pe mine azi mau cam durut ovarele,si ma cam sperie asta.


4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui dananagi

paula si camady,multumim de casuta noua si sa dea d-zeu sa ajungem cu bine pina la final.si le urez bun venit celor noi si inca mai asteptam alte mamicute ca loc avem destul.
pe mine azi mau cam durut ovarele,si ma cam sperie asta.


4+



Stai calma. Si pe mine m-au durut azi dar cred ca asa trebuie sa fie, vad ca avem mai multe simptomele astea. Sncer nu-mi mai aduc aminte de la baiat ca am fost fff stresata atunci. Am inceput sa sangerez din sapt 6 pana la sf sarcinii. Am avut placenta praevia.


4+ si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput