Ghiocei de Martie-Aprilie**289**

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Apropo, vin si eu niste poze in Poze Noi. Desi se numeste albumul Revelion...mi-e jena sa va spun ca sunt de la revelion caci nu incape comparatie cu ce am vazut eu la Revelioanele de pe aici. In fine...vizionare placuta daca dorita sa il vedeti pe Raresu.


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



V-am admirat pozele de la revelion vad ca ati avut ceva gasca si voi acolo

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Simplyana
No comment!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Cati, pare serioasa problema ta, si e mare pacat, ca asa un suflet sensibil si frumos ne-ai aratat noua pe-aici...Ia papa tu niste jaratec si arata-i sotului cum sta treaba, ca nu-i ok sa-ti amputezi sufletul in numele copilului, Silvia nu cred ca-ti va multumi vreodata pt asta....Aduna-te si...ia capra de coarne!
Si nu ne ocoliiiiii!!!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Sunt prea obosita sa ma mai lupt si cu ..capra mai bine renunt si imi vad de drum. pt ca acum, asa mi se pare...ca am drumul meu, cu S si el, B, sta pe margine si se uita, vazandu-si linistit de drumul lui.




Of, Cati, imi pare rau sa te simt atat de trista si resemnata...Oricum, sa vii la povesti cu noi, ca poate iti face bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Gaza, pai novus e intrata
Ciudatenii la mancarica? Hmmm...avea cand era mai mica, adica mie mi se parea super ciudat ca-i place avocado, asa, simplu, gol, musca din el pur si simplu, bleah...I-a placut cateva luni, acum nu-i mai place, adica foarte rar mai accepta. In rest, oricand ar manca paine si covrigi, dar mai ales paine...
Eu cu huzband incompatibilitati n-am, degeaba am stat sa-mi bat capul sa gasesc...nu avem incompatibilitati...stiu ca din exterior incompatibile par varstele noastre Dar daca in interior totul e bine, ce ne pasa noua ce se vede din exterior?
Se apropie "ora inchiderii"...daca mai aveti categorii, acum e momentul!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
18 luni
19 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

L-am vazut si eu pe Rares, super-in forma in noaptea de Rev. Stia el ca-i rost de distractie!

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

No, i`m back! Ma bucur sa aud/citesc despre Ada ca e bine...Novus, promit ca,data viitoare cand am drum la Arad, dau si pe la voi. asta daca ma primiti...Pt ca mi-ati facut pofta de plecat pe undeva, caut oferte pt la vara-deja- si poate gasesc si un city-break.Nu dispar, doar ma transform sunt prin preajma...A, ms pt ploaia de pupici, fac tare bine la moral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

symplisor - aoleu, aoleu, aoleu

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si opt luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Novus un buchet de pentru mami de fetita spitalicita si o gramada de pentru Ada mica.


Super ca vii si tu! Ca si cu Ilinca, poti adopta varianta ei :) cari tot familionul, dar esti prezenta la el doar pt a alapta puiul, ce zici?

Ilinca, pt mine e foarte buna ideea ta.

Simona, poate ca gasiti o solutie? !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

No, i`m back!
Ma bucur sa aud/citesc despre Ada ca e bine...Novus, promit ca,data viitoare cand am drum la Arad, dau si pe la voi. asta daca ma primiti...



Aaaa deci tu treci frecvent prin zona si nu ma anunti ???? am prins eu ceva cu Aradul dar nu am retinut exact ca ne tranzitezi zona asa des !!

No hai opreste-te cu prima ocazie cand treci prin zona si promit ca nu o sa-ti para rau !!!Ca sa nu mai zic de viitoarea intalnire la care trebuie sa veniti !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Novus un buchet de pentru mami de fetita spitalicita si o gramada de pentru Ada mica.


Super ca vii si tu! Ca si cu Ilinca, poti adopta varianta ei :) cari tot familionul, dar esti prezenta la el doar pt a alapta puiul, ce zici?

Ilinca, pt mine e foarte buna ideea ta.

Simona, poate ca gasiti o solutie? !

Famille Dragoon, mami de Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Da, imi convine si asa doar ca daca toate tufetele vin fara copilasii din dotare si numai noi cu ei, parca nu e mu.ie.reasca de-adevaratelea, nu ? dar daca se stabileste data si inca sunt cu lactobarul la mine gasesc eu o varianta, nu scapati de mine !!!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput