Programul Fiv gratuit aprobat!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

bccami s-a scos aceasta conditie
deci nu conteaza daca ai mai facut sau nu fiv ai dreptul la o sg procedura platita de stat



Mutatia MTHFR 1298 A>C heterozigota, FVL pozitiv, 3 IA nereusite, 1 FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bccami spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria81

bccami s-a scos aceasta conditie
deci nu conteaza daca ai mai facut sau nu fiv ai dreptul la o sg procedura platita de stat


multumesc Maria...chiar era o conditie stupida. oricum au mai ramas unele la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aruam spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi74

Buna,

A fost cineva la Giulesti? Ar putea sa dea cateva detalii, eu vreau sa merg luni, 27.06.2011, am legalizat C.I., certificatul de casatorie, AMH si FSH am rezultatul saptamana viitoare, adeverinta de la medicul de familie o iau marti, sa vedem la Casa de sanatate ce oi face, am adeverintele de la finante pe ultimii 5 ani, la spital ma duc sa ma interesez ce mai trebuie sa-mi faca scrisoarea medicala si biletul de trimitere. Va spun cand am noutati.
Pup

http://apps.facebook.com/note.php?note_id=153716931348061&id=100000971995192

Gabi eu am depus dosarul luni ,vezi ca se depune intre ora 13-14 si iti trebuie programare pt depunere .
Eu am fost si sapt trecuta si era o mare harababura nimeni nu stia nimic,acum s-au mai luminat putin. Sa ai grija cu adeverinta de la CAS trebuie sa se specifice pe ea ca esti asigurata de cel putin 2 ani. Pe a mea nu scria asta si a trebuit sa iau alta si alt drum la Bucuresti marti,pt ca astia de la CAS au adeverintele tip asa sunt in toata tara dar la dosar se specifica clar ca trebuie mentionat de cel putin 2 ani .
Toate celelalte declaratii o sa ti le dea de la Giulesti sunt tipizate.
Bafta multa si muuuuuuuulta rabdare ca o stai ceva pe acolo.

PCOS trat Siofor 1000 mg ,500mg/3zi , 4 IA nereusite , MTHFR C677T homozigot PAI 675 heterozigot 4G/5G trat Femibion 1/zi, Magne B6 3/zi ,acid folic 5mg /zi

in 2011 o sa fiu
Doamne ajuta

Mergi la inceput