Pufii veseli de 2010 au inceput petrecerea! (191)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Citat:
citat din mesajul lui plateea

ele, poza aceea a isabelei in care sta cu cartea in brate e splendida... ma uit la ea de 10 minute si nu ma mai satur... esti o mamica taare norocoasa!

feteleee... v-am speriat???
va aduc inapoi cu un ceai cald cu porrtocale si mandarine si niste briose cu ciocolata???



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo


...cred ca toate suntem cele mai norocoase ca avem asa pufuleti scumpi si dragi...cartea intr-adevar a fost cadoul de craciun cel mai apreciat ...acum ma duce la carte sa ii citesc







LA MULTI ANI, 2011!!!



that's mega cool!!!!



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Am ramas si eu cu o curiozitate....am auzit-o pe Lorex ca venea de la biserica in noaptea de Rev si ma intrebam daca este slujba sau de ce se merge?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Se baga cineva la capitol nou?
Nu vreau sa credeti ca am o obsesie cu facutul capitolelor.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Am ramas si eu cu o curiozitate....am auzit-o pe Lorex ca venea de la biserica in noaptea de Rev si ma intrebam daca este slujba sau de ce se merge?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

uite www.basilica.ro/ro/stiri/in_noaptea_de_anul_nou_vor_fi_oficiate_slujbe_de_multumire.html" target="_blank">aici

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Am vazut si eu poze frumoase cu Xela si puiutii ei scumpi , pe Maria Dalia o delicata si o frumoasa , pe ivan cum se duce singur la baita , pe stefan , pe kiti plimbaretul de la miezul noptii cu mamica si taticul lui ...si bineinteles n-am putut sa nu vad bunataturile pe care le-au avut pe masa ...am mai vazut-o pe frumoasa Lorena si mamica ei , pe Maia cum se bucura ea la jucariile de la Mosh (si noi avem bebe cam la fel)...si am cheesecake-ul dulcineei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

mire, da...
este slujba in noaptea dintre ani la biserica.
la 12 se trag clopotele...

sa stii ca nu numai ca nu credem nimic rau cu capitolele, ba chiar suntem suuuper recunoscatoare ca e cineva care ne ajuta...





I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Am ramas si eu cu o curiozitate....am auzit-o pe Lorex ca venea de la biserica in noaptea de Rev si ma intrebam daca este slujba sau de ce se merge?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

uite www.basilica.ro/ro/stiri/in_noaptea_de_anul_nou_vor_fi_oficiate_slujbe_de_multumire.html" target="_blank">aici

mami de Alex si Radu
si www.basilica.ro/ro/stiri-patriarhie/sute_de_credinciosi_in_rugaciune_la_cumpana_dintre_ani_in_catedrala_patriarhala_9942.html" target="_blank">aici e si mai bine explicat

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalitica2000


woww larisel, ce mancacioasa ai tu acolo...mie david cel mai mult mi-a mancat odata 240ml lapte la o masa si si asta a fost o execeptie ca avea glicemia tare mica.





Si la noi e o exceptzie. Cel putzin lapte mereu mancau mult mai putzin decat scria pe cutia de lp.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Am ramas si eu cu o curiozitate....am auzit-o pe Lorex ca venea de la biserica in noaptea de Rev si ma intrebam daca este slujba sau de ce se merge?

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

uite www.basilica.ro/ro/stiri/in_noaptea_de_anul_nou_vor_fi_oficiate_slujbe_de_multumire.html" target="_blank">aici

mami de Alex si Radu


...si eu eram curioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Se baga cineva la capitol nou?
Nu vreau sa credeti ca am o obsesie cu facutul capitolelor.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



anticipat

p.s...si pe mine ma enerveaza regula celor 60 sec

Mergi la inceput