Pufii veseli de 2010 au inceput petrecerea! (191)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

ele, poza aceea a isabelei in care sta cu cartea in brate e splendida... ma uit la ea de 10 minute si nu ma mai satur... esti o mamica taare norocoasa!

feteleee... v-am speriat???
va aduc inapoi cu un ceai cald cu porrtocale si mandarine si niste briose cu ciocolata???



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

Lorena
Dionisios

mire, felicitari pentru fata ta cea mare. Apar tot mai mult copiii mergaciosi.
Noi suntem din categoria celor care gandesc de doua ori pana sa faca o treaba....david fiind acum la partea de gandire ca nu da nici un semn ca ar vrea sa se deplaseze

tomaca, eu l-am gasit pe david al meu cam somnoros, era mai marait. Ne-am jucat un pic si pe la 6 a adormit doar o jumate de ora si pe urma pana la 10 seara ne-am jucat si pe urma somn de voie pana dimineata

legat de vaccinuri si mie imi este tare frica de ele. Eu merg pe Infarix si oi mai vedea daca o sa fac ceva suplimentar fata de cele obligatorii. Oricum eu sunt cam in urma cu ele. Pe 18 ianurie merg si eu la vaccin si o sa intreb atunci dr ce si cum.

plateea, mi-a placut tare mult mesajul tau. ai scris tare frumos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

http://comedy.video.yahoo.com/?l=3774749&v=8677035

Cel cu copilul "too tired to eat"mi se pare cumplit. Ce partinti nebuni si inconstienti sa chinuie copilul asa. Daca se ineca mancand? Privarea somnului este o tortura.

varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:



noi am lipsit ...motivat...se pare ca am sarit calul cu mancatul in noapte de revelion ca ieri pur si simplu am zacut toata ziua, nici pe isabela n-am putut sa o iau in brate ca simteam ca ametesc ...am si vomitat ...mi-am amintit de primele luni de sarcina ...d-astea

am vazut poze de la intalnire...pai cum sa spun ... ...imi pare rau ca n-am ajuns...poate data viitoare

kiti si anastasia felicitari pentru primii pasi singuri!!!

dastefa pt linkuri ...foarte interesant

imi pare tare rau ca am ratat poza cu Nikole ...mi-a fost rau ...se pune ???...primesc si eu mail ...

Vai ce geloasa sunt pe pufuletii mancaciosi ...nici n-aveti idee...400 ml ...mancare solida 200 ml odata ...ca sa intelegeti cum sta treaba la noi ...dimineata papa cateva lingurite de cereale cu iaurt...cateva doar...pe la 10-11 varful de la o banana ..in cel mai bun caz se serveste ulterior singura din banana si mai nimereste si prin gura ceva, ceva...la 14-15 piureul de legume cu carnita...am incercat toate variantele permise (ba chiar si din cele nepermise ) acelasi rezultat ...la noi e mare sarbatoare cand papa mai mult de 5 lingurite ...apoila 17 - 18 mar cu biscuite sau alte fructe ...diverse combinatii ....rareori papa tot ...seara un iaurtel ...mi-l papa bine...de vre-o luna nici p-ala nu il mai mananca si le-am incercat pe toate de pe piata ....

plateea ...k intotdeauna ma dai gata cu mesajele tale

Lucia ce frumos obicei aveti voi acolo

Bea am la postul tau despre aranjeala ...intru totul deacord

trimit ca mi-e ca deja ati schmbat cap







LA MULTI ANI, 2011!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

incerc sa ajung la odisee si nu reusesc...
link-ul de pe prima pag nu imi merge si habar n-am unde sa caut...
voi cum faceti?



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui plateea

incerc sa ajung la odisee si nu reusesc...
link-ul de pe prima pag nu imi merge si habar n-am unde sa caut...
voi cum faceti?



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo


Prin link-ul de pe prima pagina, doar ca se incarca mai greu.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Citat:
citat din mesajul lui plateea

ele, poza aceea a isabelei in care sta cu cartea in brate e splendida... ma uit la ea de 10 minute si nu ma mai satur... esti o mamica taare norocoasa!

feteleee... v-am speriat???
va aduc inapoi cu un ceai cald cu porrtocale si mandarine si niste briose cu ciocolata???



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo


...cred ca toate suntem cele mai norocoase ca avem asa pufuleti scumpi si dragi...cartea intr-adevar a fost cadoul de craciun cel mai apreciat ...acum ma duce la carte sa ii citesc







LA MULTI ANI, 2011!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica



noi am lipsit ...motivat...se pare ca am sarit calul cu mancatul in noapte de revelion ca ieri pur si simplu am zacut toata ziua, nici pe isabela n-am putut sa o iau in brate ca simteam ca ametesc ...am si vomitat ...mi-am amintit de primele luni de sarcina ...d-astea

am vazut poze de la intalnire...pai cum sa spun ... ...imi pare rau ca n-am ajuns...poate data viitoare

kiti si anastasia felicitari pentru primii pasi singuri!!!

dastefa pt linkuri ...foarte interesant

imi pare tare rau ca am ratat poza cu Nikole ...mi-a fost rau ...se pune ???...primesc si eu mail ...

Vai ce geloasa sunt pe pufuletii mancaciosi ...nici n-aveti idee...400 ml ...mancare solida 200 ml odata ...ca sa intelegeti cum sta treaba la noi ...dimineata papa cateva lingurite de cereale cu iaurt...cateva doar...pe la 10-11 varful de la o banana ..in cel mai bun caz se serveste ulterior singura din banana si mai nimereste si prin gura ceva, ceva...la 14-15 piureul de legume cu carnita...am incercat toate variantele permise (ba chiar si din cele nepermise ) acelasi rezultat ...la noi e mare sarbatoare cand papa mai mult de 5 lingurite ...apoila 17 - 18 mar cu biscuite sau alte fructe ...diverse combinatii ....rareori papa tot ...seara un iaurtel ...mi-l papa bine...de vre-o luna nici p-ala nu il mai mananca si le-am incercat pe toate de pe piata ....

plateea ...k intotdeauna ma dai gata cu mesajele tale

Lucia ce frumos obicei aveti voi acolo

Bea am la postul tau despre aranjeala ...intru totul deacord

trimit ca mi-e ca deja ati schmbat cap







LA MULTI ANI, 2011!!!




Sper ca azi te simti mai bine!

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

LML Alexandra, David si Raul!!! ...pt ieri si

LML Dionisios si Lorena!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

wow...ce frumos coboara Mara singura din pat ...a mea tot petarda e ...offf...lasa ca invata si ea

Mergi la inceput