Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Am intrat si eu sa va urez un An Nou Fericit,La Multi Ani si sa va multumesc pentru mesajul cu care ati predat stafeta, a fost foarte emotionant !
Si in caz ca mai aflati ceva de colacei si la mine un pm va rog sau dati un msg pe odiseea de ian-feb.
ana_o multa sanatate tatalui tau

carmen
37+ cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Citat:
citat din mesajul lui simona-maris

Stie cineva nr de tel al Anei_vio? Vreau sa o sun si, daca se poate sa trecem noi pe la ea sa luam colaceii.Oare este in lista noastra cu nr de tel? Lista asta unde se mai gaseste, ca am uitat complet. Stiu ca Ana_ o a sunat-o si si-a luat colaceii, dar acum are alte probleme cu tatal sau, saracuta, nu as deranja-o pt asa o chestie minora.
Daca stie cineva ,va rog sa ma ajutati cu nr de tel al Anei_vio!
Multumesc

Eu am nr lui crisis daca te ajuta, i-am trimis mesaj cu datele mele cand am depus banii.poate are ea nr anei.daca vrei imi spui si iti dau pm.

carmen
37+ cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

LA MULTI ANI !

Desi toata lumea zice ca anul trecut a fost un an greu, cred ca pt noi a fost unul f frumos, nu e asa ?



Raluca cu Ioanna , Georgios si Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia_P spune:

Citat:
citat din mesajul lui missmj

Citat:
citat din mesajul lui simona-maris

Stie cineva nr de tel al Anei_vio? Vreau sa o sun si, daca se poate sa trecem noi pe la ea sa luam colaceii.Oare este in lista noastra cu nr de tel? Lista asta unde se mai gaseste, ca am uitat complet. Stiu ca Ana_ o a sunat-o si si-a luat colaceii, dar acum are alte probleme cu tatal sau, saracuta, nu as deranja-o pt asa o chestie minora.
Daca stie cineva ,va rog sa ma ajutati cu nr de tel al Anei_vio!
Multumesc

Eu am nr lui crisis daca te ajuta, i-am trimis mesaj cu datele mele cand am depus banii.poate are ea nr anei.daca vrei imi spui si iti dau pm.

carmen
37+ cu Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia_P spune:

Va doresc un sincer La multi ani, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor in anul ce vine!!

Va pe toate si sper sa ne intelegem la fel de bine si in clubul ursuletilor ca in vechea noastra odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Hello!

Si La Multi Ani!

Tare frumos mesaj ati compus, uite ca au trecut lunile si am ajuns sa ne mutam intr-un barlog nou, plin cu puiuti mici si scumpi, alaturi de mamici fericite si implinite!

Amelia, acomodare usoara si o bebita cuminte alaturi! Foarte frumos numele!

La multe lunite pentru bebeii care implinesc azi 1 luna/2 luni!

Va multumesc mult pentru incurajari si urari, nimic din ce-am trait pana acum nu se compara cu durerea de a-ti vedea tatal in aceasta stare. Il iubesc nespus, e prietenul meu cel mai bun, fara el eu nu pot merge mai departe. Stiu ca oricarui copil ii este greu fara unul din parinti, dar eu cu tata avem o relatie cu adevarat deosebita si tragedia asta m-a zguduit, m-a terminat efectiv.
Nu vreau sa mai vorbesc despre asta, trebuie sa ne bucuram de noul inceput alaturi de ursuletii nostri, sa fim lipsite de griji si pline de fericire si impliniri! La 00.00 am fost alaturi de tata, cu domnul iubi, dar dupa aceea am zburat la puiul meu, sa-i urez La Multi Ani si sa-i spun cat il iubesc si cate de important e in viata mea.
Suntem binecuvantate, FIIND MAME, nimic nu poate egala misiunea asta in viata unei femei, tot ce traiesc alaturi de Piersicuta nu are echivalent cu nimic, este minunat sa petrecem zi de zi alaturi de comorile noastre, de ingerasii nostri!

Simona, Anya, ma bucur sa aud ca v-ati crestinat puii, este ceva extraordinar pentru ei. Pentru orice om, taina botezului este ceva extraordinar.

Doura, chiar aseara am vorbit cu Allexxia, e totul bine cu ea si cu fetita, insa nu mai are timp de forum. Se ocupa singura de micuta, nu prea doarme ziua(cea mica) si cand adoarme, face curat si gateste. M-a rugat sa va transmit ca va pupa pe toate si ca-i pare rau ca nu mai are timp de intrat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Citat:
citat din mesajul lui missmj

Citat:
citat din mesajul lui simona-maris

Stie cineva nr de tel al Anei_vio? Vreau sa o sun si, daca se poate sa trecem noi pe la ea sa luam colaceii.Oare este in lista noastra cu nr de tel? Lista asta unde se mai gaseste, ca am uitat complet. Stiu ca Ana_ o a sunat-o si si-a luat colaceii, dar acum are alte probleme cu tatal sau, saracuta, nu as deranja-o pt asa o chestie minora.
Daca stie cineva ,va rog sa ma ajutati cu nr de tel al Anei_vio!
Multumesc

Eu am nr lui crisis daca te ajuta, i-am trimis mesaj cu datele mele cand am depus banii.poate are ea nr anei.daca vrei imi spui si iti dau pm.

carmen
37+ cu Andrei

Da,Carmen, te rog! O sa o sun pe Crisis si poate aflu numarul Anei!
Astept pm
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

Citat:
citat din mesajul lui simona-maris


Da,Carmen, te rog! O sa o sun pe Crisis si poate aflu numarul Anei!
Astept pm
Multumesc

Ai pm

carmen
37+ cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Lore
ce frumusele sunt printesele tale! deja le tii in patuturi separate? sau dorm impreuna? Ce greutati mai au?Si la voi parca e o mica diferenta..

Sashenka
ce zambaret e bebe!! Si seamana maxim cu tine. Ceilalti acum mai aduc cu dady.

Noi am terminat de indopat ratzele si acum sunt late in patucin. Merg si eu sa profitez. LA MULTI ANI inca odata va pupacinizez!

sugubina si Puficele Mara Diana si Ilinca Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

Fetelor, am si eu o problema: Diana face de vreo saptamana un kk mai mirositor si o culoare mai inchisa, patata, cel putin la suprafata ( are un aspect ca si cum ar fi ceva mucegait, alta comparatie mai explicita nu am gasit). Aveti idee ce-o fi? Sau la voi se intampla la fel?

Stiu ca ati mai vorbit de kk verde, cu mucisori etc.....dar la noi este cu pete maronii. In schimb nu mai este constipata, face de cateva ori pe zi, cate putin.





Mergi la inceput