Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

La multi ani si bine v-am regasit in barlog alaturi de cei mai frumosi puiuti din lume!

Am avut ceva emotii cand am citit ultimele postari de dincolo si apoi....am trecut aici.
A fost tareeee frumos alaturi de voi, nu stiu cum ar fi fost sa stau acasa juma de an din sarcina si sa nu va am pe voi. Pai...primul lucru din zi, la cafea.....citeam repede forumul. Si ce ziceti? Seara il puneam si pe tati la curent cu toate noutatile....hahaha. Ca...deh, poate nu se odihnea omu' bine daca nu stia.

Sa fie un an la fel de fructuos, cu sfaturi, bucurii si multa intelegere, caci vesti cu bebelusi ....cam greu. Ba nu, pana in decembrie mai e mult, poate vin si astfel de vesti (oups, dar nu de la mine).

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi

LA MULTI ANI SI BUN GASIT IN NOUA CASA ...fie ca noul an sa va aduca multa sanatate si toate cele dorite

Noi am petrecut anul nou impreuna cu prietenul nostru feonul pt ca micuta mea a avut niste dureri de la colici ff urate nu stiam ce sa-i mai fac asta in conditiile in care luam in acelasi timp si infacol si bonisan ...eram in stare sa plec la farmacie la 2 noaptea sa caut colief prin tot Bucurestiul am auzit ca ar fi mai bun....fetele care ati incercat colief cat este de bun?

Fericita mamica de scorpiuta Alexia
Doamne ai grija si de noi

eu le dau infacol si colief, alternativ. au mai avut crampe dar nu foarte rau, pana acum e ok si sper sa nu mai avem deloc.
am mai pus poze pe picasa pt cine vrea sa le vada pe maimutele mele

Lore, fericita mamica de printese Sarah Marie & Amber Yanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

am pus si eu cateva poze proaspete

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliza_cri spune:

si noi poze la semnatura dati click pe gugulanul si derulati sunt poze cu noi 4
va pupam

mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
si a dragalasului Dimitrie Gabriel 12.11.2008gugulanul si a scumpei Antonia Stefania 01.12.2010
dulceata de fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Bine v-am gasit!!!
Sa avem 365 zile minunate fara colici , dureri de dinti , constipatie...etc...doar bebei fericiti si ranjiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

Citat:
citat din mesajul lui eliza_cri

si noi poze la semnatura dati click pe gugulanul si derulati sunt poze cu noi 4
va pupam

mami de Ionut Pavel www.youtube.com/watch?v=hTdWNW140s8" target="_blank">iubire fara limite
si a dragalasului Dimitrie Gabriel 12.11.2008gugulanul si a scumpei Antonia Stefania 01.12.2010
dulceata de fetita




ce frumosi sunteti....

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi

LA MULTI ANI SI BUN GASIT IN NOUA CASA ...fie ca noul an sa va aduca multa sanatate si toate cele dorite

Noi am petrecut anul nou impreuna cu prietenul nostru feonul pt ca micuta mea a avut niste dureri de la colici ff urate nu stiam ce sa-i mai fac asta in conditiile in care luam in acelasi timp si infacol si bonisan ...eram in stare sa plec la farmacie la 2 noaptea sa caut colief prin tot Bucurestiul am auzit ca ar fi mai bun....fetele care ati incercat colief cat este de bun?

Fericita mamica de scorpiuta Alexia
Doamne ai grija si de noi

off din cauza nenorocitului de COLIEF eu mi-am petrecut revelionul in urlete ptr ca stricat-o pe printesa la stomac!!!!!!!
Mai rau i-a facut!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui MSymo

Seara il puneam si pe tati la curent cu toate noutatile....hahaha. Ca...deh, poate nu se odihnea omu' bine daca nu stia.

Symo - mami de Diana Nicole(20.10.2010)



Daaa si eu! Va stie pe toate dar nu cu nume sau username ca am eu impresia ca retine greu si asa aveti fiecare descrierea aferenta .

Ati mai comandat colacei? Cum se procedeza cu banutii? Cat costa? Vreau si eeeeu ca bebe nu mai incape deloc in cadita si il trec la cada direct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaint spune:

Am pus si noi poze noi, de Craciun, cu Lucas, Yuki si mami. Ma intorc la galerie acum, sa vad pozele lui sashenka si ale lui Lore

Gagalicea a decis ca sare masa de la 9, facem ture pe langa el, si el nu vrea sa se trezeasca. E deja 10 juma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Stie cineva nr de tel al Anei_vio? Vreau sa o sun si, daca se poate sa trecem noi pe la ea sa luam colaceii.Oare este in lista noastra cu nr de tel? Lista asta unde se mai gaseste, ca am uitat complet. Stiu ca Ana_ o a sunat-o si si-a luat colaceii, dar acum are alte probleme cu tatal sau, saracuta, nu as deranja-o pt asa o chestie minora.
Daca stie cineva ,va rog sa ma ajutati cu nr de tel al Anei_vio!
Multumesc

Mergi la inceput