Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Citat:
citat din mesajul lui BraveGirl

Andreea, m-am uitat pe site la Efigia si mi se par ok preturile. eu merg la Atlantis si masajul e parca 90 lei si aici e 80. deci o sa incerc
am mai vazut deasupra la Mic.ro ca e un salon. merg si acolo sa vad ce si cum.

==========
Corina
Mami de Arianna Maria (18.11.2008) si Patrick Stefan (16.10.2010)

POZE




mergi si la sala la Atlantis? eu vreau sa incep de sapt viitoare banda si bicicleta cat e S la inot.Mergem des acolo, dar la sala n-am mai fost de un veac...poate ne intalnim



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

Citat:
citat din mesajul lui Siuta

Claudia, merci de info. Am fost azi -totul ok , Toma a luat intr-o luna 1,3 kg si 6 cm iar doctorita e f draguta( merci inca o data).Bafta si voua maine !
Allexxia, tare scumpica Adinuta ta. Sa-ti traiasca
Sashenka si eu tot pe 5 martie vroiam sa fac botezul ca e fix de ziua mea .Si mai devreme nu pot ca sotul meu e prin intr-un proiect pana la sfarsitul lui februarie. Deci, ce ne facem ??


Andreea, mamica de albinuta Anastasia si ursulet Toma




ce sa facem?! normal ca facem botezul atunci. eu cel putin asa o sa fac. nu este post. ca nu se mananca carne asta este...pacatul meu. o sa intreb daca tine cineva post sii ii dau fasole frecata

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Siuta, da, vine acasa Melania si va lucra cate 1 ora de gym de 2 ori pe sapt cu mine...bine, asta dc rezist eu. Eu am un aparat de genul asta acasa, dar in ultimul timp este cuierul preferat al sotului.

Fetelor, incerc sa fac capitol nou; n-am mai facut de mult, asa ca aveti rabdare cu mine; va anunt cand e gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novdec2010 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput