Clubul ursuletilor si al ursuletelor de novdec2010

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Citat:
citat din mesajul lui sashenka_h
merci mult. o sa ma uit sa incerc si eu dar mai incolo. as fii super sa dau vro 40 kg jos.
si e intre 28 feb si 6 mart nu pot face botezul???

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)



Mie preotul mi-a zis ca pot, dar cu meniu "special" si mi s-a parut prea complicat, asa ca am ales sa-l facem inainte de sf lui februarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

simonique crede-ma cu nu exagerez deloc cand vorbesc despre mine, sunt patrata...offf .

va multumesc fetelor pentru vorbele bune

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

Citat:
citat din mesajul lui sashenka_h

simonique crede-ma cu nu exagerez deloc cand vorbesc despre mine, sunt patrata...offf .

va multumesc fetelor pentru vorbele bune

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)



hai mai, ca suntem 2 in clubul patratelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

anymona chiar trebuie sa faci toate investigatiile alea??? eu nu am facut asa ceva la nici unul, cred si eu ca esti stresata dar linisteste-te ca va fii bine.

andreea dar eu deja am arvunit sala . pai inseamna ca postul are 8 sapt.....

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreeacc

Citat:
citat din mesajul lui sashenka_h

simonique crede-ma cu nu exagerez deloc cand vorbesc despre mine, sunt patrata...offf .

va multumesc fetelor pentru vorbele bune

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)



hai mai, ca suntem 2 in clubul patratelor.

Andreea, mami de baiat si fetita



www.perfectnanny.ro/" target="_blank"> ... we care



nu cred ca esti ca mine si tu deja te-ai apucat de cura

Mami Andreea Horea Paul (15.11.2010)+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Sashenka deci eu am vorbit cu preotul si mi-a spus ca nu e nici o problema cu botezul pe 5 martie. Eu ii explicasem ca vreau sa fie ok din toate pctele de vedere adica si cu petrecerea,meniul si a spus ca nu e nici o problema. Acum nush... poate depinde de preot? Si eu am vb deja la restaurant, dupa ce am vb cu preotul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

beatrice ce doctor tampit ti-a zs sa-i dai miere copilului??????sau nu am inteles eu bine?????mierea e interzisa la bb pana la 1 an..contine toxina botulinica



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)



mersi pt sfat. Eu am voie sa consum daca alaptez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Beatrice, scuze ca ma bag eu sa raspund dar pana iti raspunde Doura, eu stiu ca nu e problema dak mananci tu chiar dak alaptezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

SAshenka, botezul il poti face oricand, chiar si in post, dar e mai complicat ca daca ar fi sa ne luam dupa dogmele bisericesti, atunci ar trebui fara party, muzica, mancare de post......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

In legatura cu vaccinul Rotarix:
Acum am tot felul de dubii. Uitati ce am gasit pe net.

Fiecare doza se administreaza separat, la
un interval de cel putin 4 saptamani. Prima doza poate fi administrata incepand de la varsta de 6 saptamani.
Cele doua doze ale vaccinului trebuie administrate pana la varsta de 24 saptamani, desi este de preferat sa
fie administrate inainte de varsta de 16 saptamani.Noua ne-a recomandat sa-l administram in luna 3 si 5. Vad ca si Andreeiei i-a recomandat la fel. Alte pareri, va rog?

Mergi la inceput