Prietene la bine si la greu - 94

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

bai fetelor, ce de cuvinte frumoase am primit azi din partea voastra [emoticon emotionat], va multumesc din suflet

hai fetele cu II puneti de-o odisee au ba? ... asteptam teste pozitive zilele astea, da?

ce ziceti ca de cand cu semnatura mea cu mosul, confundata cu alte cele precum burti si de'astea eu tot bag "neshte" greturi mai de dimineata asa..."neshte" crampe pe la burta si "neshte" cosuri pe piele care-si cam fac de cap...hhmmm...faza e ca habar n-am cand ar trebui sa-mi vina, eu nu tin socoteala niciodata si uit mereu data ultimei menstre...asa ca, sper sa fie de la mancarea de sarbatori

nu mai stau, sunt franta (3 randuri de musafiri am avut azi) va pupez, noapte buna



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

bai fetelor, ce de cuvinte frumoase am primit azi din partea voastra [emoticon emotionat], va multumesc din suflet

hai fetele cu II puneti de-o odisee au ba? ... asteptam teste pozitive zilele astea, da?

ce ziceti ca de cand cu semnatura mea cu mosul, confundata cu alte cele precum burti si de'astea eu tot bag "neshte" greturi mai de dimineata asa..."neshte" crampe pe la burta si "neshte" cosuri pe piele care-si cam fac de cap...hhmmm...faza e ca habar n-am cand ar trebui sa-mi vina, eu nu tin socoteala niciodata si uit mereu data ultimei menstre...asa ca, sper sa fie de la mancarea de sarbatori

nu mai stau, sunt franta (3 randuri de musafiri am avut azi) va pupez, noapte buna



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)





Pai baga si tu un test

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Pai baga si tu un test

mami de Vlad (29.10.2009)



hehe
nu nu, ca nu vreau sa ma ia prin surprindere...eu astept uratii aia



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

vaz ca a dat strechea pe aici...prea tare sa vina asa multe gravidute de o data

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ancutz hai ca iti trimit eu testu ala, da fa-l! Poate primesti cadou de ziua ta si a doua liniuta

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Ancutz hai ca iti trimit eu testu ala, da fa-l! Poate primesti cadou de ziua ta si a doua liniuta

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU


nu fac bre nica, nu sunt pregatita psihic




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Ancutz hai ca iti trimit eu testu ala, da fa-l! Poate primesti cadou de ziua ta si a doua liniuta

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU


nu fac bre nica, nu sunt pregatita psihic




Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)





si eu am avut o intarziere luna asta...dar sa fiu sincera, in momentul in care m-am gandit ca as putea fi insarcinata, m-am cam speriat. pana la urma mi-a venit.



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

[cor LA MULTI ANI ANCUTZAAA!!! Multa sanatate iti doresc, sa fii inconjurata de dragoste si cat mai multe bucurii!



La Multi Ani sot de MANY!!! Sa ai multa sanatate, putere de munca si bucurii de la soata si pui!


Gagix, am "neste" emotii pt liniutele voastre, Doamne ajuta sa fie cu noroc!!

Noi umblam de colo-colo toata ziua, nu prea apuc sa stau acasa..si cand apuc...nu apuc sa mai raspund, dar citesc tot.

Matei iubeste sa dea cu matura, sa stearga cu mopul, sa ne strige MAMA si TATA prin casa. Ii place sa vada cum ne pupacim..incepe si rade.
A facut baie aseara cu tati..sa vedeti plans si tragedie cand l-am scos din cada.
Ii place bradutul..trage de toate globurile evident, jumatate sunt pe jos.
Aaaa, sa nu uit, adora sa danseze, cum aude un sunte..incepe si da din craci si e cu mainile pe sus. O sa pun filmuletul.
Sunt in urma rau cu pozele...am atatea tab-uri cu poze deschise...trebuie sa ma bag la vizionat.

Va pupic, Matei nu doarme la ora asta...danseaza. Nu mai adoarme numai la san seara la culcare, uneori suge cat considera el si apoi coboara din pat si se duce singur la jucarii.

Pupici!

poponitzu' meu Matei-Andrei

noi te iubim, si impodobim
Te-asteptam la cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Fetele, dupa cum s-a vazut pana acum, nu e pt cine se socoteste, ci pt cine se nimereste..asa ca Ancutzic, Danku, RamoXX watch out!!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Firefly's shop

BLOGUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Buna seara,

Mai fetelor, tot citind pe aici de asteptarea celor II, azinoapte am visat ca sunt gravi, si ca bb misca foarte frumos.

Fug sa-l culc pe asta micu' ca e cam marait.

Noapte buna tuturor.

CRIS , Andrei Cristian, 7 dec 2009
POZE

Mergi la inceput