Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***285***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

ina exact biroul asta voiam si eu sa-l iau (de la Marco-shop nu???) cum e calitativ? il tine un an- doi acolo??

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
GANDACEL DE TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

bianca, ma bag si eu in spirala sa iasa treaba pozitiva.
inapreda, chiar azi vizionam pozele cu ian, si ma gandeam ca nu ai mai pus noutati. gand la gand cu bucurie. ian e un frumos si ca de obicei este cu zambetul pe buze. foarte frumos bradut, imi place si ideea de a pune in el drept ornamente jucarii. sau sunt speciale pt bradut?

foarte titi si bradutul novuseilor

fetelor care mi-au raspuns in legatura cu petele mariei.

diana, esti o fata ata de buna, si meriti atat de multe incat tot ce-mi doresc pt tine e sa iei decizia buna pt mutu si tine si sa fii fericita

ilinca, pe maria o lasasem in patucul ei gata gata sa adoarma, ina ea a coborat si a urcat pe o noptiera sa ajunga la apa.cand e sa se intample ceva rau, se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

mama inapreda, da ce de-a candouri acolo la voi.sunr toate super tari. mosul le-a adus pe toate de-odata? mi-a placut f mult masuta si cosul ca e reglat la inaltimea lui si poate marca mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am luat-o de la un magazin din Bistrita.
Personal, mi se pare cam chicioasa dar, de tinut, tine 1 an, 2; eu sper sa-l tina numa' 1 sa-i pot cumpara alta mie imi placea aia ce v-am aratat-o inainte de sarbatori dar toata lumea mi-a spus ca nu merita "investitia", asa ca...m-am conformat.

Oricum, de cind e in casa, imi place mai mult decit la magazin unde mi se parea urita rau de tot! Si la Ian ii place mult.
Ce mi se pare curios? De cind o are, nu mai scrie peretii Dar nu i-a spus nimeni nimic never ca n-ar fi voie pe pereti (poate soacra pe ascuns )


Citat:
citat din mesajul lui dyana27

ina exact biroul asta voiam si eu sa-l iau (de la Marco-shop nu???) cum e calitativ? il tine un an- doi acolo??

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
GANDACEL DE TOAMNA



Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Da, alea din poze i le-am dat in seara de Ajun. Dar nu a fost prea incintat decit de carioci.


Ornamentele de pe brad sint masinutele de bebe ale lui Ian si ceva "kestii" de construit. (ideea mi-a venit de la Olga )



Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

mama inapreda, da ce de-a candouri acolo la voi.sunr toate super tari. mosul le-a adus pe toate de-odata? mi-a placut f mult masuta si cosul ca e reglat la inaltimea lui si poate marca mereu



Maria


Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Mihaela, multu' de aprecieri

Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mireal inainte sa faci cererea de revenire la munca, du-te si discuta cu conducerea.
eu cand m-am intors data trecuta la munca am facut cererea cu 2 saptamani inainte. auzisem ca ar exista un termen legal de 30 zile in care trebuie instiintat angajatorul, dar se poate si la mica intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

alina.n ce a mai trecut timpul, parca avum ne dadeai vestea. intr-adevar la a doua sarcina esti mai relaxata, si al doilea copil se creste mai usor decat primul.
eu la primul copil am fost destul de relaxata. la al doilea de-a dreptul nesimtita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

in caz ca va era dor de noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Te-ai cam zgircit la poze, da' e bine si asa decit deloc.
Tare fain le sta fratilor impreuna si tare mi-as dori si eu un al 2 lea copilas. Pe domnisoara Ioana se vede ca e fan Andrei.




Citat:
citat din mesajul lui m_monique

in caz ca va era dor de noi...

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)



Gina lu' Ian

Mi-e dor...

Ian -toamna 2010
Ian - Craciun 2010


Mergi la inceput