Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***284***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Saby de poze; cred ca a fost distractie maxima! Pacat ca stam atit de departe



Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si bradul nostru nu miroase dar isi face treaba cu seriozitate maxima de vreo 4 ani si cred ca mai are multe de vazut, eu sunt super incantata de el, chestia cu mirosul de brad e relativa, prietena mea chiar imi zicea ca au adus bradul de ieri in casa si chiar nu miroase a brad ; astazi chiar ma uitam la piata ce multi brazi sunt, pacat de ei ca i-au taiat ca sigur nu se vand toti


Anaan, ma uit maine la noi cat sunt cei in ghiveci si te anunt daca vrei, poate dati o fuga pana la noi dupa brad, ce zici ?

Saby, multumim pt poze se vede ca v-ati distrat bine , imi pare rau ca nu am fost si noi acolo !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Vad ca s-a discutat de cadourile de Craciun, eu nu ii mai iau nimic Adei, a primit deja o gramada de jucarii si sigur va mai primi asa ca mai ascund si din ce am luat deja si o sa-i caut doar un telefon cum era cel de la Moeciu ca tare i-a placut, sigur au chinezii mei asa ceva
In seara asta am sortat jucariile, cum le puneam eu in lada cum le lua de acolo si se minuna de zici ca nu le-a mai vazut niciodata, am finalizat operatiunea acum, urmeaza sa ascund cutia pana dupa sarbatori

De revelion pana la urma o sa mergem la niste prieteni , ne strangem toata gasca acolo, la munte preturile sunt cam aberante in perioada asta asa ca mai bine mergem in februarie la ski la Straja, ce ziceti sunt doritoare ??

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Astept poze de la serbare ca altfel nu va dauu cafea.

Si mai astept o parere legata de administrarea Medrolului. E clar ca la laringita copiii tusesc mult dupa ce trece dar chiar o fi necesar sa ii dau? Ii dau antibioticul si ii pun ACC in apa/lapte.

O sa incerc azi sa ii dau cu forta, sa vad cum sta treaba daca nu merge iau Prednisol (tot cortizon, dar poate are alt gust).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

'Neata!

Bianca, presupun ca mie imi dai cafea, ca eu n-am fost la serbare. In afara de Saby, care ne-a servit cu promptitudine niste poze proaspete-proaspete, restul ne-ati cam lasat balta. Dyana, hai povesteste-ne cum a fost, ca stiu ca tu esti mai matinala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Aris, asteptam si de la tine o relatare si niste poze cu fulgul de nea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza fetele! Am fost o precupeata ideala aseara.Am intrat in piata la primul vanzator erau brazi si cu 25 lei dar evident daca eram setata pe 30 lei, cum sa iau unul de 25. Ei, adica mai faceam si mofturi. Adevarul ca nu aratau bine...Si cum ma mai plimbaam prin piata un alt nene cu brazi imensi (imi zic din astia nu am cum caci ar trebui sa dau mobila afara) dar printre ei se vedeau cativa mai mititei si frumosi. Intreb deznadajduita caci stiam pretul la astia mici si bogati si imi zici nenea 30 lei. Wow...cand am auzit fara sa cartesc am scos banii si l-am luat. Nu ma caracterizeaza negociatul si de acea am acceptat pe loc. Dar sunt multumita de el.

Salutari din parte colegilor. V-au admirat pozele si chiar v-au apreciat pentru prietenia legata.

Am vazut pozele de la Moshu. doamne ce minunat. Pacat ca nu ne-am organizat si noi la Galati. Vedeti ma, tufete ce frumos a fost. Of...

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Floric, sper sa-mi transmiti din norocul tau: azi ma duc la cautat brad. Aaa, suntem vedete printre colegii tai. La Moeciu i-au filmat pe copii unii de la Antena1. Oare unde putem vedea si noi "materialul"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Buna dimineata!

Moamaaa da cat ati mai scris intr-o zi...mai mai sa nu pot recupera, cu atata treaba pe care o am de facut...dar nu o fac, gen sters geamurile, smotruit fiecare coltisor

Eu vreau o cafeluta mica mica pt ca nici noi nu am fost la serbare deci suntem scuzate

Si cat beau cafeaua mai citesc.

Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Teona si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola,

Intru pe fuga pentru cafelutza; Bianca
Ian e cam suparici in dimineata asta si nu sti de ce ca el mereu e vesel si maaaaaaaaare povestitor.
Musai tre' sa plec; protesteaza vehement.




Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian

Mergi la inceput