Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***284***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Am reusit sa culc Gulia la ora rezonabila, maine il trezesc devreme si sper sa revenim la un program normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Cine face si desface, toata ziua are ce face! Asta sunt eu! Fac o vesta pt Keutu. Ce am mai lucrat pana acum, a fost in urma cu vreo 15 ani, mama incepea, scadea, inmultea, eu tricotam pe unde trebuia drept. Asa ca va dati seama la ce super proiect lucrez acum. Dupa ce ieri am facut jumate de fata, azi am desfacut ca mi s-a parut prea stramta.

La noi Mosu` vine cu Amazonul, care s-ar putea sa nu onoreze comenzile pana in Craciun, din cauza zapezii.

Avem si brad, l-am impodobit, l-am despodobit partial... Keutu, pasionat de mingi si bile cum e, vana globurile si arunca cu ele prin casa. Cand am vazut ca nu-i chip sa ne intelegem cu el, am luat globurile din partea de jos, le-am lasat doar in varf. Cu stelutele si mos craciunii, n-are treaba. Dar si-a gasit alta distractie acum: arunca cu mingea in brad, globurile zornaie, crengutele se clatina si ce distractiv e!!!

Pup Joanna si berbecu!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mai fete. eu nu stiu de unde ati scos voi preturile astea la brazi. E drept ca am vazut si eu cu 180-200 de lei dar mi s-a parut mult.

Noi am luat brad in ghiveci de fix juma de metru. E cat Vladimir. Numai bun ca il decoreaza el cum vrea si nu si-l trage in cap.

Am dat pe el 40 de lei, de la Auchan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Buna seara fete dragi!!!

Iaca am fost si la serbarea de craciun unde a fost perfect. Piticii s-au jucat, au alergat, au sarit in tambuline, au dansat pe scena si mai ales s-au intalnit cu Mos Crciun . Mie mi-a placut tare mult iar Maia s-a simtit super, multumim Gazza pt. organizare.

Va las si pozele http://picasaweb.google.com/102230870434817716794/PetrecereDeCraciun#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Bianca, oras mic, alternative putine, preturi exagerate...pe scurt, cam asta ar fi ( nu zic ca e si logic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Saby. Wow, ce frumos! Vad ca unii s-au mai obisnuit cu Mosul, altii nu! Maia, relaxata si fara stres, ca de obicei...pup blonda carliontata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Bianca, oras mic, alternative putine, preturi exagerate...pe scurt, cam asta ar fi ( nu zic ca e si logic)





Sa-i f**ta cainii!! Scuzati, va rog!

In alta ordine de idei a avut Vladimir dpa-amiaza o repriza de tuse si m-am hotarat sa ii dau de maine cortizon (azi a mancat sarat).

Am vazut poze de le Serbare. Cred ca a fost frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Wow, Geanina, ce maniere are Micsunica! Vad ca taceti, taceti, da' faceti!

Floric, si eu am brad "din plastic" si sint foartemultumita; e drept, nu miroase a brad -si, sincer, nici nu imi doresc - dar...isi face treaba. La sugestia Olgai -careia ii multumesc, e grozava! - l-am impodobit cu masinutele lui Ian si arata minunat! Asa ca, nu mai fi suparici, vorba aia "asta avem, cu asta defilam!"



Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503


Sa-i f**ta cainii!! Scuzati, va rog!




Scuzam si subscriem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Aris, asteptam dovezi cu Vitamina-Fulg-de-Nea! Cum te simti cu baiat "mare"

Simona, sa-ti traiasca flacaii ca tare frumosi mai sint! Multumim si pentru pozele cu Bogdan si Isabella care este ochioasa tare





Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian

Mergi la inceput