Mamici de Constanta - capitol de sarbatoare! 136

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Lol... te astepti sa intarziem? eu cam imi fac griji daca ma incadrez sa fiu la 17 fix acolo...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Imi doresc sa vina toata lumea pana vine Mosu', adik pana un 17.45...sa apucam sa discutam in liniste despre banuti&alte treburi administrative, iar cand soseste Mosu' sa ne canalizam atentia asupra lui.....

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Iti doresti... da lu Mosu i-ai scris dorinta ta?

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Eeee cu Mosu' am eu o discutie in privat

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Plek, sa va primesc cum se cuvine

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:







www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

ce distractie o fi pe capul vostru
nu ma culc pana nu vad poze domle'.sotu' imi iese la 00 de la job,asa ca-s pe faza.pandesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

dandusule, din pacate poze nu pot pune azi...ca am avut un fotograf profi si maine intru in posesia CD-ului cu poze.poate mamicile cu aparate personale au facut ceva poze....pot spune ca Mosu' a fost tare sexy......hahahahaha, distractia a fost la cota maxima, eu ma declar rapusa de oboseala.
ai pierdut baclavale, chec, prajituri de toate felurile si multe alte ispite.

sper ca a iesit pe plakul tuturor mamicilor..caci de copii sunt sigura ca au fost f incantati.

imi pare extrem de rau ptr cei care nu au putut ajunge din motive de boala...vladis, roxana, angeliquesd, leditia.....au pierdut o seara absolut superba...sper, parerea mea.

multumesc ajutoarelor mosului, Boti I love You.



Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

nu-i bai,le vad maine
baclavale zici?
waw,foto profi?

Alina draga,
cu tot sufletul vreau sa-ti spun ca ai toata admiratia mea pentru gestul tau.desi n-am fost aproape,imi imaginez cata munca ai depus si cat suflet ai pus pentru ca acest eveniment sa iasa bine.felicitari!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

buna seara
am ajuns si eu in sfarsit acasa,mai intai am facut pe curierul ,o livrare pt Ledi,de la niste fete DC...
a fost frumos,dar scurt....multe fete,au plecat prea repede....Mihaita,al meu era sa-l desconspire pe Mos...tragea de barba lui,mama mama...dar cred ca i-a placut!am facut si eu poze,sper sa reusesc in seara asta sa le pun!
va multumesc tuturor pt ceea ce faceti,dar trebuie sa multumesc in mod deosebit Alinei!uitasem de Boti

boti,i love you,too!
Alina,you are the best!ma bucur ca am avut sansa sa ne cunoastem mai bine si sa te rog sa-mi fi aproape!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput