Pufuleti iubiti de ian-feb 2010 (185)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui tomaca
nu-i problema. Abia mia exersez, caci i-am m-am intors la lectura. Am mai uitat din pasi.


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe





Ce draguta esti tu cu lectura ta!
Nu urmezi pasii de pe prima pagina? Ai vreo alta varianta?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



Nu! "Lectura" o pac pe prima pagina Am pierdut printul si a trebuit sa stau cu doua sesiuni deschise! De, eu sunt mai batrana


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Va spuneam de traznaile pe care le face David...
Tocmai a tras castronul cu mancare de pe masa si l-a varsat peste el. Am frigiderul lasat la dezghetat, pachete cu mancare peste tot si o balta de ciorba pe jos. Mara urla si ea ca din intamplare era si o apusa de-a ei prin zona si s-a murdarit... si tot asa

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Trebuie sa fac o mare rectificare pentru analele istoriei.
Am vazut ca am fost mentionata la burtici in top miss.

Burta mea, da, era de top, eu nu. Este o diferenta da? Burta n-a fost mare, dar eu.... Heeee. 27 kg (poate mai mult ). Mai am 6 de dat jos. Dar pana acum n-am facut nimic pentru asta. Psihicul meu nu se mobilizeaza inca. Din contra, am cam mancat in fiecare zi desert (prajituri de casa). Poate de la anu'. Am avut destul stress din alte parti (zic eu ). Dar si cand ma mobilizez .....


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Va spuneam de traznaile pe care le face David...
Tocmai a tras castronul cu mancare de pe masa si l-a varsat peste el. Am frigiderul lasat la dezghetat, pachete cu mancare peste tot si o balta de ciorba pe jos. Mara urla si ea ca din intamplare era si o apusa de-a ei prin zona si s-a murdarit... si tot asa

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)


Experimenteaza body painting


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Nyny cred ca e grozav cu 2, din toate puctele de vedere!

Tomaca sa ne pui poze cu bradutul si cu Tudor.
Poate puneti fiecare cate o poza cu ei pe langa brad, zic si eu ca mi-ar placea sa-i vad.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:


Citat:
citat din mesajul lui nyny

Va spuneam de traznaile pe care le face David...
Tocmai a tras castronul cu mancare de pe masa si l-a varsat peste el. Am frigiderul lasat la dezghetat, pachete cu mancare peste tot si o balta de ciorba pe jos. Mara urla si ea ca din intamplare era si o apusa de-a ei prin zona si s-a murdarit... si tot asa

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)


Si al meu a tras o farfurie cu muraturi de pe masa, aveam pe jos muraturi, zeama plus multe cioburi imprastiate prin bucatarie.
Drept pt care tac-su l-a luat pe sus si au plecat sa se joace, eu am strans, iar intre timp mancarea noastra s-a racit
A mai bagat mana intr-un alt sertar din bucatarie si a spart un platou mare din acelasi set cu farfuria cu muraturi - prilej pt mine sa ma gandesc intens ce set frumos frumos mi-as putea cumpara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Nyny cred ca e grozav cu 2, din toate puctele de vedere!

Tomaca sa ne pui poze cu bradutul si cu Tudor.
Poate puneti fiecare cate o poza cu ei pe langa brad, zic si eu ca mi-ar placea sa-i vad.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect Christmas
Mda din toate punctele de vedere.
Apropo si pe Marutza mea o mai cheama Ioana.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny
Mda din toate punctele de vedere.
Apropo si pe Marutza mea o mai cheama Ioana.

Mamica fericita de Mara (8.03.2008) si de David (1.01.2010)



Si eu o mai alint Marutza.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Mda ...si noi de la masa ......am lasat-o sa exploreze singura budinca ...nu va puteti imagina ce a iesit ...din pacate nu am fost inspirata sa iau ap foto cu mine in bucatarie ...asa ...deci ...mai intai a studiat problema ...a incercat sa pape cu linguritza o vreme dupa care a trecut la degetzele ...rasturnat castronul cu sus in jos ....budinca raspandita peste tot prin bucatarie, iar ea fooooooooooarte fericita cand mai nimerea putina budinca si in gura

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Mda ...si noi de la masa ......am lasat-o sa exploreze singura budinca ...nu va puteti imagina ce a iesit ...din pacate nu am fost inspirata sa iau ap foto cu mine in bucatarie ...asa ...deci ...mai intai a studiat problema ...a incercat sa pape cu linguritza o vreme dupa care a trecut la degetzele ...rasturnat castronul cu sus in jos ....budinca raspandita peste tot prin bucatarie, iar ea fooooooooooarte fericita cand mai nimerea putina budinca si in gura

www.youtube.com/user/ClassiChristmaSongs#p/u/12/IHEtPXcuBVE" target="_blank">It's Beginning To Look A Lot Like Christmas


Foarte frumos suna ce-ai vazut tu!


varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe


Mergi la inceput