*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (125)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Multumesc fetelor pt aprecieri la adresa puilor mei.

Anca La Multi Ani! sa fii sanatoasa si la fel de voioasa ca pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Hera, ai o pereche de scorpioni frumosi de nu se poate. Si seamana intre ei
Am recunoscut cu drag cum surioara mai mare se urca peste bb in patutchit ca ea nu vroia sa stea acolo cand era singura , cum e prezenta tot timpul langa mami si bb nu cumva sa rateze ceva.
Oliv eu topai de bucurie cand reusesc sa-mi fac somnul. Acum tocmai am dormit cu cele mici 2 ore si tare bine este
Malinas cum mai stai cu concursul? Am observat ca la primul cod vin bani multi dar dupa urmatoare refreshuri si coduri vin sume infime.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

LA MULTI ANI, Anca!!! Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si sa fii fericita si implinita langa cei dragi tie! Sa incepi un an si mai bun, cu liniste sufleteasca si multe impliniri!

Hera ai niste copilasi tare frumosi! Cu mare drag m-am uitat la pozele voastre! Ce curioasa e galusca mica, e in prim-plan sa nu-i scape nimic.
Olivia pup mami de doi golani mici! Si mamica de doi, tot cum te-am imaginat, ai ramas!

Eu am intrat incet-incet in febra pregatirilor de sarbatori. Am stat in seara asta si am impaturit sarmalele si le-am bagat la congelator, ca de Craciun doar sa le bag la cuptor. Am noroc ca ma mai duc numai maine la servici si apoi intru in concediu 4 zile, asa ca am timp pentru Craciun sa fac si cateva prajituri. Intre Craciun si Revelion lucrez (inclusiv pe 31), dar e liber sotul meu, asa ca reusim sa acoperim astea 2 saptamani de stat cu copiii...ca mi se parea tare deprimant sa-i las cu bona de sarbatori. Drept urmare, am ales varianta sa stam pe rand cu ei, chit ca asta inseamna sa fim impreuna doar in weekend..dar oricum sarbatorile pica in weekend anul asta...mai prost nici ca se putea.
Darling crize mai avem si noi, da' nu cine stie ce. Noi ne-am scos parleala cu David destul (cand era mic) Isi revine el cu timpul, important e sa nu-i cedati voi.


poze august 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Multumesc din suflet, fete dragi! Am avut (am) o zi superba, un mic incident cu z aseara, dar s-a rezolvat, va povestesc pe-ndelete maine. Poze nimic, nimanui nu i-a trecut prin cap ca putem face poze , de dimi am suflat in tarta, o lumanare, cu z si o vecina care vine la joaca des cu fetele, pe dupa-masa prietenele mele dragi din oras au organizat o iesire surpriza pusa la cale si de I., care stia tot dar a tacut chitic, totul a fost frumos, lucrurile au curs, whiskey-ul si Cola la fel.
Ma duc pe trei carari... trebuia sa intru sa va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

La multi ani,Ancuto draga,sa fii sanatoasa!Sa ai parte de multa pace,iubire si fericire!Esti o fata minunata,te apreciez mult




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alra spune:

hera, felicitari pentru bebe, nu stiu daca am apucat sa iti spun am vazut si eu pozele, mi se pare ca seamana rau unul cu altul copiii tai :)

darling, am intrat sa iti spun ca stiu cat poate fi de greu si ca mie mi-a fost efectiv frica sa stau singura cu ele in casa, pana cand a trecut nicole de 1 an cred. tot asa pateam si eu, cand eram prinsa cu nicole in ceva de unde nu puteam iesi usor laura se apuca sa faca vo megatampenie dupa care aveam de strans juma de ora sau ceva periculos. nici nu mai tin minte anul ala si nici nu vreau sa mi-l amintesc

cu laura noi ne)am scos cu gradinita unde ii place foarte mult. a evoluat mult de cand merge acolo si usor usor a crescut si ea si nu mai e asa dificila.

singurul sfat pe care ti-l pot da e sa chemi ajutoare, sa ai pe cineva cu tine acasa. sau gradinita pentru eduard. daca il tii acasa si urli la el toata ziua pentru ca face tampenii (pe care le face ca sa iti atraga tie atentia btw) o sa fie si mai agitat si nu o scoti la capat cu el.

altceva mai inteligent nu am de zis, asta este experienta mea. fiecare face cum poate si cum il tin curelele, curelele mele nu tin prea mult.

criss, da link :)

edit: la multi ani anca!!, abia acuma vazui :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

DIANA de Z_Iulia

Anca asteptam poze! Ati luat-o si pe Zibe cu voi la petrecere?

Ami sa inteleg ca maine te astept cu cafea?

Azi incep si eu curatenia pt Craciun. Voi ce gatiti pt Craciun?

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Otiliav
Malinas cum mai stai cu concursul? Am observat ca la primul cod vin bani multi dar dupa urmatoare refreshuri si coduri vin sume infime.


Stau binisor.Adica adun acolo puncte si sunt pe la nivelul 35.Trebuie sa trec de nivelul 50 ca sa ma calific pt masinuta.Dar am vazut ca unii sunt pe la nivelul 76. Multumesc tuturor pt voturi si puncte.Si daca aveti 2 minute mai dati un click aici, ca sa-mi mai dati niste banuti.Iar daca aveti 25-30 de minute, dupa ce dati click pe link si dupa ce introduceti codul si apasati butonul Termina, apasati pe butonul Intra in joc.Dupa ce completati datele veti primi un link de activare pe email.Faceti click pe link, va jucati 2-3 minute si in felul acesta deveniti prietenul meu, prieten pe care eu l-am adus in joc si care-mi va aduce mai multe puncte decat oricare alt prieten.Vezi Otilia ce faci daca ma intrebi, m-am intins acum 6 pagini.

giney, eu voi face piftie, o ciorbita si friptura.Si, daca m timp voi face si o salata.Eu...sarmale nu fac, ca nu stiu cum si mi se pare tare complicat.Voi face o prajiturica cu branza de vaci si cornuletele cu bors.Si cam atat.Voi ce faceti de mancare?


www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=609325" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Cu scuzele de rigoare pt intarziere, urez si eu La multi ani, pentru Anca!! multa sanatate si fericire!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Sarmale...categoric ,caltabos, carnati,toba, o friptura, ceva prajituri(niste fursecuri si cozonac) si cam atat. Piftie fac de Anul Nou.

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput