Aspirante optimiste !!!> 20 ani (617)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

camcris, poate dai tu tonul la gravideala ca vad ca nu prea "vrea" nimeni
ce zi esti
sa vezi dupa aia ce o sa vina

fetelor dar ce e cu voi.....pai pana cand

hai cu liniute ca nu se mai poate asa

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

eu ma bag la un film si la ceva dulce.....ca doar ce ajunsesem si eu la 58 kg si parca vad ca iar sar de 60
bine la 1.71 ati zice ca e ok dar nu prea bine proportionat offff exact unde nu trebuie si unde trebuie nu am

noapte buna fetelor


Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

maine merg la o cabana la munte
e asa multa zapada, o sa fie de vis

asa ca pana luni sa vad multe II

pupici

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

fetelor mi-am adus aminte cum e la ovulatie...acum ceva timp...mult timp am gasit la toaleta pe hartie o gelatina incolora...mama ce m-am speriat e na toanta de mine atunci eram la ov(numai ca atunci nu eram casatorita sigur si nici copii nu vroiam) e chestia asta la mine a fost din cate imi amintesc doar de 2 ori.
ce naiba doar nu oi fi ovulat decat de 2 ori in viata mea?
anu asta nu am avut niciodata asa

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angie844 spune:

lorena ce noroc ca poti merge in excursie. Vreau si eeeuuuu... Dar cu Bubulina nu prea putem ca nu e foarte cooperanta la drum lung :)

Mamica de Sarah-Aimée & 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angie844 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed

fetelor mi-am adus aminte cum e la ovulatie...acum ceva timp...mult timp am gasit la toaleta pe hartie o gelatina incolora...mama ce m-am speriat e na toanta de mine atunci eram la ov(numai ca atunci nu eram casatorita sigur si nici copii nu vroiam) e chestia asta la mine a fost din cate imi amintesc doar de 2 ori.
ce naiba doar nu oi fi ovulat decat de 2 ori in viata mea?
anu asta nu am avut niciodata asa

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul


Bella, nu cred ca ai ovulat doar de doua ori. poate nu a fost atat de abundent incat sa-ti dai seama. Dar lipsa secretiilor acelea fac mai greu pt spermatozoizi sa inoate si sa ajunga acolo unde trebuie. Cauta me net despre Robitussin si ovulatie sa vezi ca se ia pt a inmulti cantitatea de secretii Iar daca e sa ai insuficienta ovulatorie intreaba doctorul de Clomid. Am auzit ca e f eficient dar e risc de gemeni

Mamica de Sarah-Aimée & 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

Gabyv multumesc,imi pare rau pentru testul negativ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86

camcris, poate dai tu tonul la gravideala ca vad ca nu prea "vrea" nimeni
ce zi esti
sa vezi dupa aia ce o sa vina

fetelor dar ce e cu voi.....pai pana cand

hai cu liniute ca nu se mai poate asa

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

ajuta-ma sa devin o cu sanatos si la termen

lorena as vrea io sa vin cu II liniute, dar la mine a inceput spotingul si daca nu azi maine sigur declar Z1
dar eu am mare incredere ca vor veni fetele cu vesti bune


www.fertilityfriend.com/home/31ba3b" target="_blank">GRAFIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

Citat:
citat din mesajul lui Angie844

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed

fetelor mi-am adus aminte cum e la ovulatie...acum ceva timp...mult timp am gasit la toaleta pe hartie o gelatina incolora...mama ce m-am speriat e na toanta de mine atunci eram la ov(numai ca atunci nu eram casatorita sigur si nici copii nu vroiam) e chestia asta la mine a fost din cate imi amintesc doar de 2 ori.
ce naiba doar nu oi fi ovulat decat de 2 ori in viata mea?
anu asta nu am avut niciodata asa

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul


Bella, nu cred ca ai ovulat doar de doua ori. poate nu a fost atat de abundent incat sa-ti dai seama. Dar lipsa secretiilor acelea fac mai greu pt spermatozoizi sa inoate si sa ajunga acolo unde trebuie. Cauta me net despre Robitussin si ovulatie sa vezi ca se ia pt a inmulti cantitatea de secretii Iar daca e sa ai insuficienta ovulatorie intreaba doctorul de Clomid. Am auzit ca e f eficient dar e risc de gemeni

Mamica de Sarah-Aimée & 13s


angi merci de sfat... eu asa am secretie zic eu normala...adica nici un dr nu mi-a spus niciodata de asa ceva...da acum ca stiu voi intreba.
secretie ca o gelatina groasa, incolora,inodora nu imi aduc aminte sa mai fi avut

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bellasamoyed spune:

angi da pe net scrie ca robitussin ala e de tuse...si pt expectorat

aspiranta la bebik

www.fertilityfriend.com/home/31791e" target="_blank">graficul

Mergi la inceput