Pufuleti iubiti de Ian-Feb 2010 (183)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata buna
tomaca sa-ti traiasca nepotelul!
simply iti sta tare bine graviduta
ayanna vezi,mami...tot raul spre bine
danyelana dc te-ai oprit??????nu-ti place albastrul sau vrei sa ne lasi in suspans?
lucia2000 nu-l ducem inapoi,e al nostru;poate il plantam la cumnata-mea in gradina
elefantico,m-a lovit nostalgia vazand pozele tale
micki_mica sunteti 3 frumosi;kiti a avut voie sa guste din tort?

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y


Diana doarme sarcutza...pana se trezeste fac bagajul si pierd vremea p-aci..hai sa va zic ce pb am io

mai fetelor voua vi se vad coastele daca stati drepte? ca mie mi se vad foarte tare...parca n-as avea carne deloc acolo ...eh na am facut dush si m-am uitat azi in oglinda..m-am contemplat si io

Mami de Diana - 31.12.2009 -


hmmmmmmmmmmmm
prima data m-am facut ca nu vad...
si ce-ai vrea sa se vada,ma rog frumos?inteleg ca esti gazela,nu animal cu greutate ca mine...vrei si tu slaninutza?

mami de Alex si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui rox_y


Diana doarme sarcutza...pana se trezeste fac bagajul si pierd vremea p-aci..hai sa va zic ce pb am io

mai fetelor voua vi se vad coastele daca stati drepte? ca mie mi se vad foarte tare...parca n-as avea carne deloc acolo ...eh na am facut dush si m-am uitat azi in oglinda..m-am contemplat si io

Mami de Diana - 31.12.2009 -


hmmmmmmmmmmmm
prima data m-am facut ca nu vad...
si ce-ai vrea sa se vada,ma rog frumos?inteleg ca esti gazela,nu animal cu greutate ca mine...vrei si tu slaninutza?

mami de Alex si Radu







Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

MP...slaninutza am si io ..destula..dar acolo e lipsa...m-am si speriat..


mi-am adus aminte de tatal meu vitreg care a avut cancer...si inainte cu vreo 2 zile sa moara l-am vazut (ca pana atunci statuse in camera lui, io ma ascundeam de el...ca parca mi-era frica sa-l vad)..era piele si os....ca un schelet...si eu cand m-am uitat in oglinda m-am speriat putin

Mami de Diana - 31.12.2009 -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Neatza!
Servesc si eu mamicile frumoase cu un caffe latte spumos.
Nu stiu nici eu ce fac treaza la ora asta, avand in vedere ca Mara doarme dusa iar eu am dormit doar vreo 6 ore.....

Nu stiu cum rezistati voi la 22-23 de grade, la mine de vreo 2 zile sunt 25 de grade in casa si mor de frig noaptea, ma trezesc cu dureri in gat.

Aproape am terminat curatenia , mai avem mici detalii de pus la punct si trecem la impodobit.

Rox_y
drum bun sa aveti si multa sanatate Dianei, sper sa scape repede de muci si tuse. Eu ii dau oscillo (1/zi cand e racita) si pt tuse sirop de patlagina.

Dece spor la treburi sa ai! Plimbare cu sania , poate o luati si pe Mara o tura. Si ca sa fac putin haz de necaz (al gazelei necazul) sa stiti ca Luca si Mara se inteleg minunat. Nu s-au "batut" nici macar 1 data pana acum si isi impart si jucariile.

Micki
sa va fie de bine petrecerea si sa va distrati maxim la motz!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

n-am citit ultimele pagini ale cap trecut..dar poate mai incolo peste zi

de aseara Diana are mucisori si tuseste...ce pot sa-i dau natural..??

noi ne-am facut prg sa mergem azi la sibiu...off sper sa treaca rpd..

Mami de Diana - 31.12.2009 -



alexandra cand a avut mucisori acum 2 sapt dr mi-a dat Humex expectorant si am aspirat-o f bine din pacate pe noi ne-a tinut ca 9-10 zile mucisorii iar pt tuse stiu ca e bun Stodalu.Multa sanatate

de Maria Alexandra 26.03.2010

Ingerii zboara pentru ca o iau usor

Astept cu drag si





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Neatza.
Ele, Plateea, Bubu, Simply, Dany pitica va trimite un si o .

Eu v-am urmat sfaturile... am stat si la aburi, si bai de sezut, si un antiseptic usor la exterior, am sprijinit toate caloriferele din casa (nu am ceaun), am continuat si antibioticul, am bagat 3l de ceai, Urinal, antiinflamator...dar azi dimineata am reusit sa merg la baie fara sa imi vina sa plang....asa ca va trimit la toate cate o

Fug sa ma lupt cu nametii pana in piata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

neatza fetele

am descoperit ca Dragos este foooarte darnic, mi-am dat si mie raceala, am o stare de mor

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui rox_y


Diana doarme sarcutza...pana se trezeste fac bagajul si pierd vremea p-aci..hai sa va zic ce pb am io

mai fetelor voua vi se vad coastele daca stati drepte? ca mie mi se vad foarte tare...parca n-as avea carne deloc acolo ...eh na am facut dush si m-am uitat azi in oglinda..m-am contemplat si io

Mami de Diana - 31.12.2009 -


hmmmmmmmmmmmm
prima data m-am facut ca nu vad...
si ce-ai vrea sa se vada,ma rog frumos?inteleg ca esti gazela,nu animal cu greutate ca mine...vrei si tu slaninutza?

mami de Alex si Radu


Bine punctat. Nu stiam cum sa zic. Ai sintetizat perfect. Cei cu coaste sa si le tina acasa



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Neatza!
Servesc si eu mamicile frumoase cu un caffe latte spumos.
Nu stiu nici eu ce fac treaza la ora asta, avand in vedere ca Mara doarme dusa iar eu am dormit doar vreo 6 ore.....

Nu stiu cum rezistati voi la 22-23 de grade, la mine de vreo 2 zile sunt 25 de grade in casa si mor de frig noaptea, ma trezesc cu dureri in gat.

Aproape am terminat curatenia , mai avem mici detalii de pus la punct si trecem la impodobit.

Rox_y
drum bun sa aveti si multa sanatate Dianei, sper sa scape repede de muci si tuse. Eu ii dau oscillo (1/zi cand e racita) si pt tuse sirop de patlagina.

Dece spor la treburi sa ai! Plimbare cu sania , poate o luati si pe Mara o tura. Si ca sa fac putin haz de necaz (al gazelei necazul) sa stiti ca Luca si Mara se inteleg minunat. Nu s-au "batut" nici macar 1 data pana acum si isi impart si jucariile.

Micki
sa va fie de bine petrecerea si sa va distrati maxim la motz!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

...dreaming of a white, perfect www.youtube.com/watch?v=1HrAy5xqzOs" target="_blank">Christmas



Cum o invelesti pe Mara, daca sunt 25 de grade. Sau mai bine zis, o mai invelesti?



varsta lui Tudor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un asteptand pe




Mergi la inceput