Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

ada,superbe fete mai ai...mor de dragul lor...cred ca iubesc fiecare licurici in parte
Patricia...ma uimesti cat este de sexoasa pentru o garvioda. Vladut e f frumos,mie mi se pare ca seamana cu tine. Irina imi place mult,de Ana...nu mai zic


Cadia,ooof saracuta,sa treceti repde de perioada asta

Mama de Ana si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Poftiti la o

Pati, am vazut pozele, sunt superbe unde ati gasit un fotograf profesionist, e foarte talentat! Toti 3 sunteti fff frumosi si veseli, pozele cu Vladut si tati sunt superbe, asa de multa dragoste se vede in ochii lor, iar tu arati minunat si foarte sexy Super! Si mie imi place foarte mult si Irina si Ana


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Ada ce fete frumoase ai!!!! Si ce rochite...si ce cumintele...

Iulia nici noi nu mai putem sa facem cumparaturi cu Marius dupa noi. de pus in carucior merge, dar cum am intrat in magazin efectiv trebuie sa il dai jos si sa alergi non stop...nici o sansa sa pui ceva si in cos, sau in fine, sa pui ceva ce iti trebuia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Dark, ma bucur enorm ca ai trecut cu bine peste interviu, tinem pumnii in continuare! Sanatate multa!
Cadia, offf, sper sa scapati repejor de colici. Pup burtica Elizei sa pape bine si sa nu o mai doara nimic


de steluta norocoasa (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

cadia incerca infacol pt colici;

dark bravooooooo !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Anna multumim de cafea!

Lisa, Paula multumim pt aprecieri!

O zi usoara si frumoasa!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata din tara lui Mos Craciun
e un viscool si o zapada.. mama mama!
Cami, sunt ghete de iarna si in carrefour si in real, la standul de pe mijlocul culoarului. am luat de acolo si eu si Ledi ptr copii, ghete imblanite. pret rezonabil, nu mic... dar ok.
Ada ce fete frumoase!! mi-a placut mancatul la masa cu totii... ce dragute erau! si mi-au placut cosurile cu mere, nuci si covrigi in spiritul traditiei!
Patri, Irina suna exceptional!
Claudia, lasa copila sa manance cat vrea.. eu nu m-as apuca sa dau cu lingurita, parerea mea . si sper sa treaca rapid colicii!
gata, la munca cu mine.
va doresc zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Roxana Ce fel de ghete sunt in carrefour ca eu nu am vazut nik? Sunt pt zapada?? Mi-ar trebui si mie o pereche pt Daria, ea are 27 la picior.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ada, nu-s in hypermarket ghetele.... sunt in niste standuri din interiorul magazinului in sine, la Constanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Ada, nu-s in hypermarket ghetele.... sunt in niste standuri din interiorul magazinului in sine, la Constanta.


Am inteles. Multumesc!

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput