Licurici de ian-feb 2009 Felicitari Carmen!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

intru si eu repede sa va urez un craciun minunat alaturi de cei dragi!

crisspy, felicitari!!!

lisa, e foarte isteata ana, mereu ma impresioneaza cat vorbeste!

si trebuine neaparat sa ii spun irinei c. ca m-a facut sa plang ultima ei postare de pe blog. imi place mult blogul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Dragutelor, multumesc mult de tot pentru urari

Delia nu stii nici o cazare ieftina in Brasov????tre sa ii gasesc lui Mircea unde sa stea cand nasc eu, daca stie cineva va rog sa imi zica

Ira cate pregatiri ai facut, eu am noroc cu mami si cu soacra-mea ca anul asta nu am facut decat o prajitura, in rest au facut ele.

Eu sper sa mai intru, dar daca nu mai intru va urez si eu Craciun Fericit de pe acum, sa fiu sigura


PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 37+ saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

'Neata,

Multumesc frumos pentru felicitari ...pana la urma i-am spus aseara lui Adi ca nu am mai putut tine in mine si a fost foarte bucuros

Acum astept sa vina de la munca sa-mi mai iau un test si daca e pozitiv si asta inseamna ca e chiar bb2.

Patri iti tin pumnii sa decurga bine operatia si mititica sa fie OK.

Va urez si eu de pe acum Un Craciun Fericit si sa va aduca Moshul tot ce e mai bun pe lume

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

De Sfintele sarbatori ale Nasterii Domnului va urez din toata inima sanatate,fericire,belsug,noroc si numai impliniri in noul an,alaturi de cei dragi.Fie ca aceste Sarbatori sa va lumineze casele si sufletele,sa va aduca multe bucurii si tot ce va doriti.
Craciun fericit!

Crisspy,felicitari.Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

bebelusi, chiar nu stiu :( e si cam aiurea ca e in preajma revelionului cand e peste tot mai scump... daca locuiam in bv, putea sta la noi
data trecuta unde a stat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris30 spune:

Merry Christmas!!!

Crisspy, felicitari pentru bebe, sa fie intr-un ceas bun si sper sa fie fetita asa cum iti doresti!!
Patricia, multa bafta pe 29, Doamne ajuta!!






Daria-Julia (21 decembrie 2008)
http://lb2f.lilypie.com/T5vIm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Va uram si noi tuturor Craciun cu sanatate, liniste sufleteasca, bucurii, clipe langa toti cei dragi si daruri bogate!

Eu anul asta am incalcat traditia si le-am dat deja cadourile la copii, ca vom tot umbla de Craciun si am zis sa se bucure de ele cat mai mult. Oricum cea mai buna alegere a fost impodobirea bradului fara Fabi care l-a primit ca pe un dat si il lasa in pace. Inca!
Mancare am facut cu mama ca sa rezolv ambele case asa ca acum stau

Bebelusi nastere usoara sa ai si bb sanatos si mancacios.

Crisppy sa fie liniutele duble si totul sa fie bine cu voi.

IrinaC multa putere sa treci peste perioada asta si peste greutatile de la job. Sarbatori Luminate langa baietii tai!

Am admirat pozici superbe si colindatori dragi.
La multi ani celor pe care nu am apucat sa ii felicit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Si noi va uram Craciun Fericit, sa va aduca moshu tot ce va doriti! Sa fim cu totii sanatosi si voiosi!

Poze...

...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Crisspy, sa fie intr-un ceas bun!
Lisa, ca de obicei ne rasfeti cu filmulete super! pupam colindatoarea!
Patricia, doar un pic mai ai, odihneste-te cat poti!

Poze...

...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Multumim fetelor,sunteti f dragute.

Deci sa va zic,ca eu o mituiesc pe ANA cu ciocolata,inainte sa dau drumul la camera ii zic,daca o asculti pe mama primesti cioco,buuun si face tot ce ii zic. N-ar fi o problema,daca s-ar termina totul aici. Ei,invatata ca daca canta primeste cioco,toata ziua canta,chiar daca eu nu o pun si vine fugind la mine si zice:ciolata mama ...si intinde manutza.


Anuc,si eu sunt mai nervoasa,incerc sa ma calmez,dar nu tot timpul reusesc,CRisti a zis ca se muta pana nasc...si mai e mult pana acolo,dar intru imedita in trim 2 si ma mai linistesc

Deci,mai avem doar bradul,curatenie si sarmale de fiert azi de facut si GATA


o zi frumoasa va doresc!!!

Mama de Ana si 11+

Mergi la inceput