"Buburuze de 2009(36) LMA 1 An" Vine Mosu'

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Beau repede cu voi si ma apuc de treaba!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

si eu o gura de si fug la trebile de dimineata
cris buna ca deobicei
simina spor la treaba,sa termini repede sa mai stam si noi

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
picky stam ft bine la capitolul papica.....mananca ft bine, in ciuda faptului ca e ca o aschie, slabut....dar daca nu sta locului o secundaaaa, ce sa-i fac...
getik cum adica daca mai vin si anul urmator???? draguta, programul nostru anual e cam asa....Craciun , Paste in Romania cu familia...doar sa intervina ceva si nu venim...deci da, normal ca vin....eu vin pe la sf lui martie , inc lui april si plecccc....nu stiu. vin sa termin cu examenul, ii eliberez si terenul sotului ca sa faca bucataria, iar dupa Paste sa faca baia...ca am de gand sa umplu masina cu gresie si faianta si cand va pleca, dupa Pasti sa le duca
cris
da ce treaba ai bre?????...vino si la mine dupa ce termini
simino, alta care are trebi, spor la treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata,

Getik imi pare rau ca si-a muscat Ari buza..sper ca i-a trecut buba pana acum..iar de sot ce sa zic..no comment...Aaa doar atat ca ti-au placut cizmulitele...de fiica mea nu ai zis nimic..inseamna ca nici nu ai vazut-o ...sau ce ai zis, o lauda masa mereu, nu mai e cazul sa o laud si eu nu?!
Cris multam de cafea... pai e de asteptat sa ai treaba, ca se apropie vineri, zi de gatti si curatenie la tine, sambata de primit vizite sau mers la plimbare
Simina neata si spor la treaba
Ema da' tot nu mi-ai zis daca faci fetita sau iti mai iei caine...
Anna tu inca esti afara? avema si eu azi de gand sa scot fata afara dar ploua..sa speram ca pe dupa amiaza se opreste, sa o scot macar putin
Lavi tu iar ai treaba? cum mai e Rares?
Alexa iar ai disparut?
Alic i-a trecut raceala Nataliei?
Elena cu voi ce se intampla de nu ati mai dat un semn de viata?
DanaMi voi ce mai faceti?
Daniela cat te mai asteptam?!

Va pup merg sa ma apuc sa-i fac papica de amiaza fetei


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 25+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

piky si puca e un deliciu mai ales in poza pe langa piky si multa zapada chiar si cez a vazut poza, ca nu stia la ce vb singura.
ema te am intrebat daca mai vi in romanica ca poate iti faci si un sejur e vreo sapt pe la mine ,sama ajutii sa pictez camera lu ary,ca este mare si la anu vreau sa ii gac camera ei,mai ales ca bagam centrala.
a si pe alic am vazut ca aseara a raspuns pe forum la ce ne dorim de craciun

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Fetelor "buburuze2009" a fost selectata sa raspunda la concursul "ghiceste sunetul" asa ca daca doriti sa raspundem v-as ruga sa ascultati cu atentie respectivul sunet si sa va dati cu parerea, iar apoi sa luam o decizie...iar daca vom castiga..ceea ce ar fi un miracol ..banii respectivi sa-i donam pentru o cauza nobila. Ce parere aveti?

Iar daca nu vreti ca raspunsurile voastre sa apara aici, putem raspunde prim PM catre userul comun "buburuze2009"..iar dupa ce voi citi toate raspunsurile vi le voi comunica tot prin pm fiecaruia si vom lua impreuna decizia ptr care ar fi cel mai bun raspuns.

Deci, ce parere aveti?
Astept raspunsurile voastre


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 25+...
Asteptam sa vina Mosu' cu cadouri da' pana atunci ne pregatim
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

eu gata am trimis, dar cum a aprut?
ca eu stau pe forum la greu si nu m-ia aparut

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

gagici,amavut o gramada de treaba..ne-am vopsit (eu + sora-mea) una pe alta,am transat carnea ca am fost la piata,acum fac mancare..

picky lasa-ma fata ca nu vreau catel,imi ajung potaile mele si chiar..azi NINGEEEE cu niste fulgi mari de cateva ora bune si cica pana maine o tinem in nincori si avem si un strat maricel de omat pe josnumai ca bate vantul cam tare sa scot oripilata mica,si asteptam incabradul il fac pe 24,ca nu ma risc cu una bucata terorici sa il impodobesc de pe acumace scumpa e stefia mea de cate ori vede reclame cu mosi si ca dau seara drumul la instalatia de la geam,chiuie de fericire ca stie si ea ca vine Mosul mare si rosu care ne aduce ceva frumos
getik bine ca anu a fost ceva grav,o sa treaca bubitanu mai cumpar nimica,gata..se duc ainaibii banii de zici ca ii goneste cineva
simina nu fugiiiiiii..ce face flacaul?
emo daca vrei sa sa iti fac treba,ar fibine sa ma cinstesti cu un tort din ala cami-a ramas gandul la el
picky crede-ma ca nu am stare in casa,siincerc sa-mi fac de lucru..eu sunt de acord iti trimit pe mail ce parere am si ce cred ca este

brotacul tero-sectoristMIRUNICA TERORICA

A VENIT IARNA


BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

La noi ninge tare frumos si nici nu pot exprima cat de tare ma bucur!Imi place tare tare mult cand ninge.
Sper ca si de Craciun sa fie zapada dar din pacate din cate am vazut pe net slabe sanse .Vom vedea!
Mai vin!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

dragelor la mine nu ninge dar este un gerrrrrrrrr, au inghetat rufele pe sarmaaaaaaa brr,brr,brrrrr

ariciu a crescut in curand face un anisor,intre timp asteptam sa si cel mai important
ary poze si ary povestea unui aricy


am produse la bazar

Mergi la inceput